1

@Aferzysta No puchar jest,ale czemu Argentynie zmniejszasz srebra skoro cieszysz się z ślizgania Portugali. Sam tak powiedziałes.
Portugalia wygrała Euro a Argentyna była vice mistrzem świata. Tyle w temacie.

0

@Aferzysta Gdzie ja Ciebie obrażam.
Napisałam,że z Kozą (zwierzę) ma szansę wygrać puchar.
Gdzie tu obraza idola? Nawet nie wspomniała.
Kolega wyżej napisał GOAT a z tego co kojarzę to jest koza?
Skoro koza w składzie to grają o pastwisko?

0

@Aferzysta Jednak 3 drużyna nie wychodziła z grupy na Mundialu.

0

@Sigma Koza z nosa? Czy koza wpadła do woza?
No cóż może Portugalia z Kozą w składzie wygra puchar pastwiska.

0

@Aferzysta Był najlepszy,najskuteczniejszy.
City gra lepsza piłke,ale liczy się skuteczność.
Nie musisz grać ładnie,aby wygrywać.Na szczęście Argentyna jest fizyczna i gra bardzo ładnie dla oka.

0

@Aferzysta Ha Ha Ha
Jak byś wiedział Argentyna w ostatnich 3 Mundialach była 2 x w finale ile była Portugalia razy?

0

Komentarz usunięty

0

@Kuba_1 Oni rozjadą Holandię i Francję? O czy ty piszesz.
Od razu będę grać tylko finałowy mecz bo po co mają grać aż tyle.
To Bartuś,ten od Danii co Argentyna miała polecieć.

0

@Aferzysta Przypomina,że z Maroko Portugalia odpadła.
Zobaczymy czy pokonają Francję,Holandię itp.
No nie wiem czy Top3 drużyn świata.
Francja,Argentyna,Anglia mają mocniejsze zespoły.
Portugalia może mieć problem nawet z Chorwacją a przypominam,że polecieli z Belgia na poprzednich zawodach.
Ty albo trolujesz,że rozjadą wszystkich do finału,albo jesteś jakimś fanboyem.

Nawet kibice Argentyny mieli pokorę i nie pisali,że rozjadą tylko,że liczą na wygraną. Ty natomiast jesteś tak pewny wszystkiego. Pisałeś,że Portugalia rozjeździe wszystkich na MŚ. Wiemy jak to się skonczyło.

0

@Aferzysta Zobaczymy czy z Holandia/Francją będzie tak łatwo.

0

@Kuba_1 @ w 1/8 mogą trafi na Francję,Holandię . Czy ja wiem czy tak łatwo.

4

@Kapitan hawk Padłam.
Argentynie strzeli z pewnością,ale z Europejskimi gigantami może mieć trudniej.
Szkoda,że nie wie kto jest mistrzem świata.

3

@Kapitan hawk Nie rozumiem jeszcze jak można twierdzić,że Euro jest lepsze od MŚ.
Oni tłumacza,że w Europie jest więcej drużyny dobrych. Okej.
Na MŚ pojechały wszystkie drużyny najlepsze w Europie plus Serbia,Polska i Walia. Włochy same sobie winne.
Na MŚ nie załapały się Austria, Czechy itp.
Więc jak można mówić,że turniej Europejski jest lepszy od MŚ,skoro grają tam wszystkie drużyny z Europy (najlepsze) plus Polska i te 2 pozostałe.
Co? Grecja,Austria,Ukraina to lepsze drużyny od Argentyny,Maroka,Urugwaju,Brazyli,Japonii itp?
Nie rozumiem ich myślenia.


2

@Kapitan hawk No jeszcze ta Igę Narodów.
No,ale co się śmieją z Argentyny a ona na 3 finały grała w 2.

1

@Stinger_ No,ale te wszystkie drużyny,które wymieniłeś grały na MŚ plus jeszcze Serbia,Polska i Walia. Czyli najlepsze z Europy.
Więc jak Euro może być trudniejsze?
Chyba nie powiesz,że Austria,Grecja czy Gruzja to lepsze drużyny od Argentyny,Urugwaju,Brazyli,Maroko, Japonii itp.
Myślę,że jednak najlepsze drużyny z Europy czy po gigantach Serbia,Polska czy Walia grały na MŚ.
Na MŚ nie grały tylko niszowe reprezentację z Europy.
Nie rozumiem jak ktoś może mowic,że Euro jest trudniejsze od MŚ.

1

@yzyr @Stinger_ Mi chodzi o to,że MŚ są trudniejsze a nie Copa America.
Na MŚ grały wszystkie najlepsze drużyny Europy Plus Polska,Serbia i Walia.
To jak obsada Euro może być mocniejsza od MŚ?
Chyba nie powiesz,że Grecja,Albania,Gruzja miała by szansę na ME.
Wszystkie najlepsze drużyny z Europy grały na MŚ,więc to oczywiste,że to dużo trudniejszy turniej. Zamiast Grecji,Austria itp masz tam Brazylię,Argentynę,Urugwaj, Japonię,Maroko itd.
@mekston @AFA @Skila_nie_kupisz co o tym sądzicie? Mundial jest chyba trudniejszy i to wiadomo.

0

@mariosss20 Nie uważam,że jest słabą po prostu myślę,że taka Japonia,USA czy Maroko spokojnie by sobie poradzili.

0

@yzyr Co ty opowiadasz jak na Mundialu tylko Włochów nie było.
Nawet Polska czy Walia były.
Kolumbia i Chile też nie pojechały.

0

@mariosss20 To zobaczymy, na MŚ jadą najlepsze zespoły.
Skoro pojechała Polska zamiast Włochów ME to jednak chyba coś nie tak.

1

@mariosss20 Sorry z Australia przewaliła to jeszcze lepiej.

1

@mariosss20 Najlepsze zespoły z wszystkich kontynentów.
Dlaczego zawodnicy cieszą się bardziej z MŚ? Bo to jest pokonanie całego świata a nie tylko Europy.
Argentyna,Urugwaj,Brazylia,Chile,Ekwador,Peru,Boliwia,Kolumbia to te słabsze zespoły z Euro by porobiły.
Afryka tam masz Maroko, Algierię itp.
Kolejne Japonia, USA ,Kanada czy Meksyk.
Na pewno te zespoły są lepsze od Gruzji i Rumuni.
@mekston ty obeznany jesteś co uważasz? Euro trudniejsze?

1

@mariosss20 Najlepsze drużyny z Europy czy Gruzja,Ukraina,Rumunia i więcej słabych drużyn.
Na Mundialu Arabia Saudyjska miała by być może problem z tymi drużynami.

0

@mariosss20 Przecież Tunezja wygrała z Francją, Dania przewaliła z Kostaryka,Japonia odpyliła Hiszpanie. i mogę dużo więcej wymienić kwiatków.
Jedyna drużyną,która miała by problem z Rumunia czy Słowenią to być może Arabia Saudyjska.

2

@mariosss20 Czy się Tobie podoba czy nie na MŚ jest większy poziom i taka jest prawda.
Kostaryka,Tunezja to lepsze zespoły od Gruzji, Rumunii.
Dlatego nazywają się MŚ bo grają tam najlepsze drużyny.

0

@mariosss20 Tunezja i Kostaryka to lepsze drużyny.

2

@Kapitan hawk Turniej dużo lepszy od MŚ. Mówię Ci prawdę. Gruzja,Ukraina,Słowenia,Rumunia,Irlandia to lepsze zespoły od Urugwaju,Japonii,Maroka,Tunezji itp.
Na MŚ grają słabiaki z Ameryki Południowej i Połnocnej. Do tego jakieś kiszki z Afryki. Nie to co takie Potęgi jak Gruzja itp.

3

@Kapitan hawk Rumunia,Słowenia,Gruzja to z pewnością lepsze drużyny od Urugwaju,Maroka,Tunezji,Ekwadoru czy Japonii.
Przypominam,że Japonia z Niemiaszkami wygrała i dla oka grają bardzo ładną piłkę.

0

@Encore Powiedz szczerze co jest trudniejsze Euro czy MŚ?
Bo moim zdaniem MŚ i to bez żadnej wątpliwości.

1

@Sigma Za to są takie potęgi jak Rumunia,Słowenia,Gruzja itp.
Na pewno są lepsze od Urugwaju,Japonii czy USA

1

@Encore Ja nie mówię,że nie ma czasu.
Tylko jak można twierdzić,że Euro jest trudniejsze od MŚ?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?