Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Portugalia przy różnym scenariuszu i układzie goli wcale łatwo nie musi mieć.
Oprócz tych słabszych drużyn może to być Chorwacja,Belgia,Francja czy Holandia.
0
@mekston Fajnie jak ktoś zrobił by Grecję z 2004 roku.
0
@mekston Niech się dzieje co chce.
Jutro jeszcze Czechy zrobią jak Rumunia i będzie pięknie haha.
Belgia na kogo może trafić z 3 albo 2?
1
@Comentateiro Kolega z Marsa jest.
0
@Encore Lukaku był dużo lepszy kiedyś. Teraz to masakra ma dużo sytuacji a co on robi....
0
Co z tym czołgiem się stało?
30 lat ponad 80 goli w kadrze i od 2022 stał się bardzo mierny w reprezentacji.
0
Ten Lukaku to jest mierny w tej kadrze.
0
@Aferzysta Jak pewniaki dajesz to jak nie?
Postaw dom na tych co mówisz,że wygrają. Będziesz bogaty a najwyżej bezdomny.
0
@Aferzysta Zresztą co ty o tej Portugalia piszesz w poście nie na temat? Xd
0
@mekston Trzeba postawić dom na Portugalię. Kolega zrobił ich zwycięzcą jak na Mundialu.
Tylko co jak zostaniemy bez domu?
Na Mundialu człowiek by obstawił i bezdomnym został.
Zresztą on pisze wszędzie o tej Portugalia jak ona nawet człowieka nie obchodzi i nie na temat jest.
0
@Aferzysta Genialny trener hehe.
Pod innym nikiem byłeś.
Szczególnie z Ronaldo,który siedział na ławce jak zaczęły się drabinka turniejowa.
Prędzej bym powiedziała,że koledzy to zdobyli a nie zawodnik Al Nassr.
Niestety do takiego finału nie dojdzie a może i stety.
Ja tam życzę obrony Chiesie.
0
@Aferzysta Belgia z taką obroną? Wątpię.
Ja Ci tam nie wierzę. Portugalia miała w 2022 wygrać MŚ i źle postawiłeś.
Włosi niech bronią.
0
Belgia z taką obrona zajdzie daleko?
1
Ten Lunin to taki Vini w reprezentacji.
1
@adi7adi8 Aaa, to dobrze. Idze odpadnie znakomita rywalka. Byle Osaka nie była ze strony Igi.
0
Dlaczego Sabalenka nie wystąpi na IO? :O
0
@Rust_Cohle Kto w Polsce gra na ataku skoro Lewandowski kontuzja. Xd
(ZA Lewandowskiego). Milika nie ma a Świderski też chyba ma dolegliwość.
Dobrze wiem,kto gra u Holendrów.
Dlatego skoro nie ma najlepszych 2 napastników to powątpiewam w wygraną czy chociażby remis.
1
@Kapitan hawk Dlaczego osobno trenuje?
0
@barcelonaLM Emma nie czuje się dobrze na mączce?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Myślę,że mogą powalczyć o 3 miejsce. Byle z Austria wygrać i mieć w miarę bilans mało ujemny a najlepiej na plusie.
Tylko z Austria trzeba było by wygrać z 3 zero.
0
@Johnnie_Walker 2:0 dla Holandii.
Kto wogole na napadzie będzie grał?
0
@VegetaPolska Młody jest,ale taki Max chyba miał 17 lat jak wygrał wyścig F1
2
@Kubsoleon Do 22 roku może zdobyć.
Niech później zdobędzie kolejne 7 w co powątpiewam.
Lamine bardziej przypomina mi Neymara. Messi miał inne ruchy i inteligencję.
0
@Encore Jeszcze Di Stefano.
Wiem,że grał dla różnych reprezentacji,ale to był rodowity Argentyńczyk.
2
@Lionel_Messi10 Wogole to śmieszy mnie ten cały Aferaman.
Pisze,że Yamal będzie dużo lepszy od Messiego. Niech młody pogra tak cała karierę to zobaczymy. Schody zaczną się w wieku 20/21 lat,gdzie Leos ładował koło 40 goli.
1
@Encore Zdecydowania młoda gwiazda.
Od Nico to Alejando jest dużo lepszy.
Przyszłość Albicelestes.
5
@Who_you_mam Przepaść niezła.
0
@takisobiektos To coś jak IO.
Moim zdaniem nawet mniejszą wartość bo to mecze towarzyskie.
0
@kamiVeB Ciekawe czy znowu będzie płakał jak po ostatnim Euro.
Piłkarz klasa,ale żadnego trofeum reprezentacyjnego.
2
@Aferzysta Ciągnie Barcę. Ty się słyszysz? Póki co jest jednym z najlepszych zawodników Barcelony a nie ciągnie.
Ciagnał to Gavi,ale pomoc.