Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 Bardzo śmieszne.
Ciebie to nawet wykreowana w Twoim umyśle Jowita nie chce.
0
Yamal ty się zastanów czy masz w tym klubie szansę na trofea.
Zamiast Nico będziesz miał skrzydłowego prosto z 2 ligi Angielskiej.
0
@AFA Dania już 1,5 roku jest MŚ.
Jak możesz z nich smieszkowac.
2
Brawo Jamal.
Niemcy dużo sytuacji mieli. Szkoda strzałów Havertza,ale oby w kolejnych spotkaniach było lepiej.
7
Brakuje Miro Klose. To był dopiero napadzior dla reprezentacji Niemiec.
1
Dzisiaj nie powinni tego dogrywać. Grad,ulewa boisko będzie w opłakanym stanie. Powinni to ogarnąć na jutro.
0
@FcPortoFan1999 Dużo zależy od trenera. Urugwaj ma kilku zawodników z mocnymi nazwiskami,ale trener robi robotę.
1
@Lionel_Messi10 Almada bardzo duże możliwości. Mam nadzieję,że odpali w Europie. Szkoda,że wcześniej nie przeszedł do Europy .Myślę,że 2 lata zmarnował w USA (oczywiście znakomicie tam grał) tylko chodzi mi o to,że w europejskim klubie wszedł by szybciej na wyższy poziom.
Potencjał ogromny i oby w Lyonie to pokazał a później poszedł drogą Rodrigo De Paula.
1
@Lionel_Messi10 Noi super.
Garnacho ma zdjęcie z Messim i napisał GOAT. Wiadome,że jest również fanem CRa,ale gra w reprezentacji Argentyny i gra z GOATem jest dla niego spełnieniem marzeń.
Przyszłość Argentyny razem z Carbonim.
Dołączył za niedługo do nich Echeverri,Soule,Varela,Equi oraz inni.
Barenechea w Villa,liczę na jego rozwój bo chłopak ma 23 lata,więc stosunkowo młody a może jego kariera potoczyć się jak De Paula. Czyli później wejdzie na salony,ale jakie. Mam taką nadzieję.
3
@Lionel_Messi10 Almada najwyższy czas pokazać swoje umiejętności.
Szkoda,że zmarnował ostatnie 2 lata w USA,ale dalej jest młody i mam nadzieję,że wypali.
Dla mnie był to za dobry zawodnik na USA.
3
@mekston @Lionel_Messi10 Niestety nie mogłam oglądać meczu. Jak zagrała Argentyna?
Na Sofa jest pokazane w statystykach,że ich tłamsili. Piłka nie chciała wpaść do bramki wcześniej?
Fajnie, że Lautaro zaczyna grać na swoim poziomie w repce.
0
Vini i Jude to przeciwnienstwo w reprezentacji.
0
To na kogo Francja i Holandia trafi?
0
Francja z 2 a Holandia z 3.
Śmiesznie by było.
1
@Stinger_ Kiedy ja tak pisałam?
Pisałam,że każdemu Argentyńczykowi życzę dobrze.
Jak ma dawać sukcesy Argentynie to logiczne,że jego też trzeba wspierać.
Nie obchodzi mnie to kogo jest fanem...
chociaż Leo nazwał GOATEm i nawet zdjęcie z nim ma z takim podpisem.
Jak strzelił by gola dającego CA to nawet niech robi sobie cieszynke CRa.
Obstawiam,że Leo na to ma wywalone bo jego interesują trofea.
Mastantuono prawdopodobnie w Realu a i tak dalej będę go lubić. (To przyszłość Argentyny jak i Echeverri).
1
@Vamos_RM Odchodzą na szczycie.
Proste.
Nie koniecznie Real może wygrać LM w przyszłym sezonie.
1
@AFA Ja widzę w nim ogromny potencjał. Dla mnie na już jest lepszy od Nico.
Mam nadzieję,że Scaloni na niego postawi w najbliższej przyszłości bo potencjał ogromny.
Małymi krokami do celu.
Podobno Nico za Angela ma dzisiaj grać. Dlatego właśnie piszę,że bym chętnie zobaczyła za niego Garnacho.
4
@Lionel_Messi10 @mekston
Chętnie zobaczę dzisiaj Garnacho w pierwszym garniturze.
Zawodnik z dużo większym potencjałem od Nico.
0
@michal26 No to wiadomo,że dynamikę ma gorszą bo jednak ten wzrost ma duży.
0
@michal26 Jednak Magda to jedna z lepszych Polskich siatkarek.
Nie bez powodu gra w Turcji.
5
@mekston @Lionel_Messi10 Enzo Barrenechea przechodzi do Aston.
Dobre występy we Frosinone zaowocowały.
Niech się rozwija to być może kiedyś dostanie powołanie.
Varela,Enzo mogli by wskoczyć za Guido na spokojnie.
Paredes póki co powinien zostać w kadrze po bardzo dobrym sezonie w Romie.
3
@Popitek12 Przecież Palacios u Xabiego przed kontuzją był podstawowym zawodnikiem i dobrze się prezentował.
0
@mekston To kogo oni będę mieć na dwa pierwsze mecze po grupie?
0
@mekston To Portugalia będzie po stronie Hiszpania i Niemców?
1
@Kapitan hawk Tak szczerze to mnie ta Portugalia gra nie zachwyca. Bardziej podoba mi się gra Niemców czy Hiszpanów.
Wiadomo może być różnie. Jednak mi się wydaje,że Francja albo gospodarze wygrają.
0
@Kapitan hawk Ja obstawiam Niemców albo Francję.
Co by nie mówić Francja ma znakomity cały zespół Niemcy też.
Plus Hiszpania,która gra pięknie. Niemcy również.
Francja może nie gra wyjątkowo,ale ma bardzo szybkich zawodników plus duża moc w ataku.
1
@mekston Mi się wydaje,że wygra inny zespół. Oni w sumie nie grają jakoś rewelacyjnie. Na MŚ wygrali, ze Szwajcarią 5 czy 6 do 1 z tego co kojarzę a później zderzyli się ze ścianą.
Jak miała bym typować to Niemcy albo Francja. Wczoraj Francja w końcówce strasznie cisnęła Holandię. Brak skuteczności był tylko widoczny.
0
@FCB_dimiC To wołaj co ja napisałam takiego?
Czemu wczoraj nienwołałes jak wyklinali?
Mnie tam reprezentacja Polski w piłce nożnej nie interesuje. Jak wygrają to fajnie. Ja tam życzę im dobrze,ale nie interesuje się ich kadrą.
1
@Kuba_1 Powątpiewam. Na nagłówkach zawsze jest ten,który grał najlepiej np Modric. Bo był maestro w środku pola.
0
@FCB_dimiC No to nazwałam ich Polaczkami i co z tego?
Nie nazwałam ich dziadami,fraje**** itp.
Czemu wczoraj nie zwracałes innym uwagi tylko mi?
Tym bardziej,że to nie gorsze słowo od tych powyżej.