0

Całe szczęście,że sezon na trawie jest krótki.
Całe szczęście,że na innych nawierzchniach Iga jest bardzo dobra.

0

@FcPortoFan1999 Iga nie przepada za trawą. Dobrze,że sezon na trawie jest krótki.
Najważniejsze,że na cegle i twardej czuje się znakomicie.

0

Jak tam Iga ? Niestety nie mogłam oglądać i wbijam na 3 seta.

0

@mekston Ja jestem ciekawa jak Ci z Euro grali by na tych fatalnych murawach.
Argentyna zupełnie inaczej gra na Wembley czy na MŚ.

0

@MesQueUnClub96 Finał Hiszpania-Holandia byłby pięknym odtworzeniem z 2010.
Ewentualnie Szwajcaria,która gra fenomenalnie.

2

@MesQueUnClub96 Za Turasami nie.

0

@Popitek12 Nie no Popitek nie mówisz serio. Przecież Ronaldo nie daje rady nawet sam na sam. Praktycznie każdy pojedynek przegrany.
Dajcie mu odejść na tą emeryturę. Niech sobie gra w tej Arabii bo jego czas już minął.


2

@Popitek12 Szczególnie w meczu z Atalanta

4

@Gronek Jeszcze jedno najśmieszniejsze,że mówi to kibic Realu. Ha ha ha

3

@Gronek Szkoda,że nie wspomnisz o tym,że Argentyna do 80 minuty nie pozwalała Francji na nic.
Otamendi zamiast wybić to się bawił i niepotrzebna dogrywka czy karne były.
Jak gra jak Real?
Przecież oni rozgrywali akcje a nie szli na kontry.


2

@Gronek Zobacz jak grali na Mundialu i później oceniaj.

4

@Kapitan hawk Bartek już pewnie czerwony.
Był przekonany na 100%,że wygrają Mundial i Euro i co? Dobrze,że domu nie zastawiłam bo tylko klapki by mi zostały.


2

@MOLESTA Tak szczerze to CR7 nie powinien być już powoływany do reprezentacji. On nic nie dodaje a mam wrażenie,że z nim grają w 10tke.
Za niego jest na pewno dużo lepszych zawodników do reprezentacji.

2

@PatrychoO Zapomniałeś o asyście :D

2

@TheNekro94 Tam na bramce stał chłopak co ma 50% w karnych.
Auuu Dibu!
Dibu to talizman Argentyny. Kiedyś Higuain marnował setki w MŚ i Copa. Argentyna ma teraz Dibu! (Oczywiście przeciwnienstwo Higuaina) Szczęście największe!
Vamos Dibu.

0

@partymaker Strzeliła,ale same dogrywki były.
Nie wspomnę,że wyszła z 3 miejsca.
Wtedy to pierwszy raz wychodziły takie drużyny. Dla mnie do tej pory nie powinno być takich awansów.
Jakoś lata temu grało dużo mniej drużyn.

1

@Kapitan hawk Costą może i bramkarz bardzo dobry,ale mówienie,że lepiej broni od Dibu jest śmieszne.
Martinez udowodnił to już na 3 turniejach.

0

@Kgorecki2500 Mam nadzieję,że zagrają lepiej.
Ja już mówiłam,że finał powinien być Niemcy-Hiszpania.
Ujowo,że tak drabinka się ułożyła.

0

@partymaker No ciekawe bo to by było takie rzadkie jak w 2016.

0

@AFA Martinez na Copa 2021 już bronił karne.
Na MŚ znakomicie bronione 11 plus teraz na Copa2014 znowu znakomicie broni.
Dla mnie w karnych jest najlepszy na świecie.

1

Francja robi Portugalię z 2016.
Ciekawie by było. Same remisy do końca i jeden gol z karnego.

1

Napisałam,że Francja nie umie szczelać karnych.
Super. Zadziałało jak Iga z Osaką.

1

Brawo Francja!
Liczę na dobre meczycho z Hiszpanią.

0

Francja nie potrafi wykonywać karnych.
Dibu coś o tym wie.

0

@Culer9002 Jaka przemiana?
Ja o Ronaldo nie piszę. Mnie obchodzi reprezentacja Argentyny.

0

@Pedri16Future Nie mają nikogo innego kto mógłby tam zagrać?
Albo inne ustawienie?

1

Hiszpania-Niemcy to powinien być finał.
Szkoda,że Niemcy nie zagrali tak,aby być w drugiej części drabinki.

Ja tam Hiszpanii nie jestem pewna. Bez Carvajala może być ciężko.

0

Kto za Carvajala? Chyba nie dziadek Navas.

0

@Barca_Big_Moment Ten dziadek ? Nie mają nikogo innego?

1

Ciężko będę mieć Hiszpanie bez Daniego Carvajala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?