Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całe szczęście,że sezon na trawie jest krótki.
Całe szczęście,że na innych nawierzchniach Iga jest bardzo dobra.
0
@FcPortoFan1999 Iga nie przepada za trawą. Dobrze,że sezon na trawie jest krótki.
Najważniejsze,że na cegle i twardej czuje się znakomicie.
0
Jak tam Iga ? Niestety nie mogłam oglądać i wbijam na 3 seta.
0
@mekston Ja jestem ciekawa jak Ci z Euro grali by na tych fatalnych murawach.
Argentyna zupełnie inaczej gra na Wembley czy na MŚ.
0
@MesQueUnClub96 Finał Hiszpania-Holandia byłby pięknym odtworzeniem z 2010.
Ewentualnie Szwajcaria,która gra fenomenalnie.
2
@MesQueUnClub96 Za Turasami nie.
0
@Popitek12 Nie no Popitek nie mówisz serio. Przecież Ronaldo nie daje rady nawet sam na sam. Praktycznie każdy pojedynek przegrany.
Dajcie mu odejść na tą emeryturę. Niech sobie gra w tej Arabii bo jego czas już minął.
2
@Popitek12 Szczególnie w meczu z Atalanta
4
@Gronek Jeszcze jedno najśmieszniejsze,że mówi to kibic Realu. Ha ha ha
3
@Gronek Szkoda,że nie wspomnisz o tym,że Argentyna do 80 minuty nie pozwalała Francji na nic.
Otamendi zamiast wybić to się bawił i niepotrzebna dogrywka czy karne były.
Jak gra jak Real?
Przecież oni rozgrywali akcje a nie szli na kontry.
2
@Gronek Zobacz jak grali na Mundialu i później oceniaj.
4
@Kapitan hawk Bartek już pewnie czerwony.
Był przekonany na 100%,że wygrają Mundial i Euro i co? Dobrze,że domu nie zastawiłam bo tylko klapki by mi zostały.
2
@MOLESTA Tak szczerze to CR7 nie powinien być już powoływany do reprezentacji. On nic nie dodaje a mam wrażenie,że z nim grają w 10tke.
Za niego jest na pewno dużo lepszych zawodników do reprezentacji.
2
@PatrychoO Zapomniałeś o asyście :D
2
@TheNekro94 Tam na bramce stał chłopak co ma 50% w karnych.
Auuu Dibu!
Dibu to talizman Argentyny. Kiedyś Higuain marnował setki w MŚ i Copa. Argentyna ma teraz Dibu! (Oczywiście przeciwnienstwo Higuaina) Szczęście największe!
Vamos Dibu.
0
@partymaker Strzeliła,ale same dogrywki były.
Nie wspomnę,że wyszła z 3 miejsca.
Wtedy to pierwszy raz wychodziły takie drużyny. Dla mnie do tej pory nie powinno być takich awansów.
Jakoś lata temu grało dużo mniej drużyn.
1
@Kapitan hawk Costą może i bramkarz bardzo dobry,ale mówienie,że lepiej broni od Dibu jest śmieszne.
Martinez udowodnił to już na 3 turniejach.
0
@Kgorecki2500 Mam nadzieję,że zagrają lepiej.
Ja już mówiłam,że finał powinien być Niemcy-Hiszpania.
Ujowo,że tak drabinka się ułożyła.
0
@partymaker No ciekawe bo to by było takie rzadkie jak w 2016.
0
@AFA Martinez na Copa 2021 już bronił karne.
Na MŚ znakomicie bronione 11 plus teraz na Copa2014 znowu znakomicie broni.
Dla mnie w karnych jest najlepszy na świecie.
1
Francja robi Portugalię z 2016.
Ciekawie by było. Same remisy do końca i jeden gol z karnego.
1
Napisałam,że Francja nie umie szczelać karnych.
Super. Zadziałało jak Iga z Osaką.
1
Brawo Francja!
Liczę na dobre meczycho z Hiszpanią.
0
Francja nie potrafi wykonywać karnych.
Dibu coś o tym wie.
0
@Culer9002 Jaka przemiana?
Ja o Ronaldo nie piszę. Mnie obchodzi reprezentacja Argentyny.
0
@Pedri16Future Nie mają nikogo innego kto mógłby tam zagrać?
Albo inne ustawienie?
1
Hiszpania-Niemcy to powinien być finał.
Szkoda,że Niemcy nie zagrali tak,aby być w drugiej części drabinki.
Ja tam Hiszpanii nie jestem pewna. Bez Carvajala może być ciężko.
0
Kto za Carvajala? Chyba nie dziadek Navas.
0
@Barca_Big_Moment Ten dziadek ? Nie mają nikogo innego?
1
Ciężko będę mieć Hiszpanie bez Daniego Carvajala.