Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Niech czaruje Twoja Holandia.
0
@pioz123 Twoje zastawie.
0
@jaras121 Wysoki socjal mają.
Podobno jak nowa władza się dostanie chcą ich wypierdzielic z kraju.
0
@FcPortoFan1999 Ciul wie.
Ja to się nie zdziwię jak Turasy wygrają to Euro.
Chociaż ja jestem za Pomarańczkami i Hiszpanami.
0
@pioz123 Ty się nie bój 2 auta mogę zastawić.
0
Pomyśleć,że gdyby Niemcy odpuścili jeden mecz w grupie trafili by do drugiej strony drabinki. Zezlomowali by ta Anglię.
Przecież Portugalia dużo lepiej gra od Anglii (chociaż ich nie lubię). Każdy pomocnik Anglii może czyścić buty Vitinhi.
Anglia ledwo prześlizgnęła się Słowacja a z Szwajcaria cierpiała i była nawet gorsza.
Hiszpania musi uratować to Euro.
Ta Anglia to gra gorzej niż Wenezuela.
0
@mekston 5LM z rzędu
Euro i MŚ najbliższe.
Wątpię,że się spełni oby nie.
Tak szczerze na MŚ Anglia by się zesr*ła z Urugwajem czy Argentyna z taką grą.
Portugalia,Niemcy tych Angoli na miękko by zrobili.
Są drewniani.
Anglicy mieli tamto Euro wygrać a się zes*ali. Są drewniani i mam nadzieję,że Hiszpania to bierze a jak nie to Oranje.
2
@TaleOfUs Dużo Turków jest w Niemczech. To jego bracia.
0
Dałby szansę Zirkzee za Depaya.
0
Dalej Pomarańczki!
Gakpo prowadź Holandię!
0
Trzeba będzie postawić 500 zł na Anglię.
Wiadomo co wtedy będzie.
Nawet w karnych niech przegrają.
0
@Encore Każda reprezentacja oprócz tych drewien.
Nawet Francja bez gola gra lepiej. Liczę na brak pucharu Kane.
Portugalia czy Niemcy dużo lepsi a do domu pojechali.
Anglia drewniana strasznie nawet niech karne przegra w finale a najlepiej w półfinale.
1
@Kapitan hawk Karne by były.
Taka ujowa Anglia dalej gra.
Niemcy mogli przepierzyc specjalnie ten mecz w grupie i dopiero w finale by się spotkali a nie takie drewna jak Anglia.
3
Niemcy odpadli a takie drewno gra dalej.
Szkoda,że nie przewaliło wtedy w grupie i finał Hiszpania -Niemcy by był.
0
@Encore Dzięki strzelonej bramce w sumie. Dla mnie niczym się nie wyróżnia od innych Anglików w tym Euro.
0
@Kamiloza91 On nie dostanie nie ma szans. Druga połowa sezonu dużo słabsza a i Mundial oprócz bramki przeciętny.
Vincius ma chyba,że Mbappe w finale 3 walnie o ile tam zagra.
1
@Encore Portugalia była lepsza od Francji i lepiej kreowała.
Wiadomo ja akurat wolałam Francję bo myślę,że Hiszpanii będzie łatwiej.
0
Francja i Anglia trenują tylko karne.
3
@Encore Szwajcaria była lepsza od Anglii. Szkoda ich.
2
Ciekawe jak Euro odbywało by się na tak beznadziejnej murawie jak w Copa.
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA
Ja tam chętnie bym wymieniła się murawami.
1
Gakpo prowadź po półfinał.
6
No to trzymamy kciuki za pomarańczki.
Tylko oni mogą powstrzymać tych Anglików w dojściu do finału.
Dla mnie Anglia gra gorzej niż Francja.
Hiszpania a jak nie to Holandia.
Anglia gra żenująco słabo. Szwajcaria moim zdaniem lepiej grała.
0
@FcPortoFan1999 Na początku roku marzec też turnieje wygrywa.
No AO to dobrze jej w ostatnim roku poszło. 1/4 czy półfinał był.
Nie leży jej całkiem,ale dużo lepiej od Londynu.
Mączka to sztos ale twarda też bardzo dobrze.
0
Szkoda ale widać,że trawa Idze nie leży.
Całe szczęście,że sezon na trawie jest krótki.
Ja tam wolę,aby na pozostałych 3 nawierzchniach była bardzo dobra.
Może kiedyś polubi trawę.
1
@Alex1995 Ona wymiata na każdej innej nawierzchni ma turnieje 1000 wygrane.
To,że nie lubi trawy to już trudno. Wolę,żeby na trawie szło jej gorzej niż na pozostałych bo sezon na tych kortach jest krótki.
0
@FcPortoFan1999 Reszta nawierzchni jest dla niej. Jak jedna nie będzie i to ta najkrótsza to nic nie szkodzi.
0
Całe szczęście,że sezon na trawie jest krótki.
Całe szczęście,że na innych nawierzchniach Iga jest bardzo dobra.
0
@FcPortoFan1999 Iga nie przepada za trawą. Dobrze,że sezon na trawie jest krótki.
Najważniejsze,że na cegle i twardej czuje się znakomicie.
0
Jak tam Iga ? Niestety nie mogłam oglądać i wbijam na 3 seta.
0
@mekston Ja jestem ciekawa jak Ci z Euro grali by na tych fatalnych murawach.
Argentyna zupełnie inaczej gra na Wembley czy na MŚ.