Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@norbi77 Oni nawet do pięt Cristiano nie dorastają. Mogą mu bidon nosić.
4
@mekston Przereklamowany. Nie miał by pierwszego składu w Brazyli. Endrick dużo lepszy.
Życzę mu z całego serca wygrania Mundialu (oczywiście najpierw Argentyna) pięknie by było. Materiał na Leo i Maradonę.
Może takich liczb nie będzie miał (ponad 90 goli w sezonie),ale naznaczy epokę. Tylko proszę oby kontuzję go omijały i żeby było wszystko wporzadku.
3
@mekston Dlatego Yamal gra w finale Euro a Brazylia dołuje w CA.
Ja nie wymieniła bym Yamala na Viniego. Dla mnie Yamal to większy talent i potencjał.
Ładnie jak na dzieciaka gotuje na Euro.
1
@mekston Ciężko porównać tą Argentynę z tamtą Hiszpanią. Wiadomo,że Hiszpania grała piękna piłkę. Ja bym tu dała 50-50 bo futbol jest teraz tak fizyczny,że ładne granie nie wystarczy np. Real wygrywa i styl ich nie obchodzi.
Zresztą tak jak mówisz mieli ciężary z Holandią a Argentyna do 80 minuty kontrolowała mecz. Gdyby Otamendi wybił na aut skończyło by się pewną wygraną.
2
@mekston Di Maria moim zdaniem to na przestrzeni kariery lepszy zawodnik od Pedro. Angel jest bardzo niedoceniany.
@Amidamaru Czyli tak jak Real nie miał podjazdu kiedy wygrywał 3 x LM z rzędu.
Ostatecznie liczą się wyniki a nie piękna gra. Tak mówicie,że by ich rozwalili a jedna bramka przewagi w każdym meczu. Zresztą Iker wybronił setki Holendrów.
Hiszpania była lepsza. Tylko różnica taka,że teraz liczy się fizyczność. Tiki taka jest już jest przestarzała.
Niemcy meczeli się z Argentyna,która nawet była leosza a z Brazylia 7:1 było.
Mecz meczowi nie równy. Hiszpania to był lepszy zespół,ale czy by wygrali w bezpośrednim starciu ? Mam wątpliwości. Skoro Holandia prawie wyrwała MŚ.
4
@Comentateiro Madrytczok napisał,że oprócz Messiego żaden Argentyńczyk nie zalapał by się do rezerw Hiszpanii.
Smiechłam nieźle.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston Co o tym sądzicie? Oprócz Leo faktycznie nikt by się nie załapał do rezerw Hiszpanii w 2010 roku?
1
@marcin62 Jak kibice Kolumbi zachowywali się jak bydło to zrozumiałe.
1
@Amidamaru Różnica taka,że Yamal w wieku 16 lat może mieć MPV ME.
Gdzie był Vini w wieku 16 lat? Kopał po boiskach juniorskich w Brazylii.
Jeżeli ominą go kontuzję to ten piłkarz jest w stanie być najlepszy tak jak Messi.
Zresztą Yamal w wieku 16 lat ma takie same statystyki jak Vini w reprezentacji a jest młodszy 7 lat.
@Bagsik88 Nie wymieniła bym Yamala nawet w pakiecie Vini razem z Judem.
0
@Popitek12 US Open może nie wygrać. Na IO jest mączka. To jest jego nawierzchnia. Moim zdaniem będzie największym faworytem.
0
@Encore Lubię Djoko,ale Carlosa również.
Ja będę szczęśliwa jak Hiszpania zatriumfuje w niedzielę!
Daniła to obrobi w 4 setach.
4
Anglia ma drogę jak Djoko do finału.
Alcaraz ma drogę jak Hiszpania.
Oby Alcaraz w niedzielę był szczęśliwy.
0
@Hindus Mam nadzieję,że dostaną w cymbał 2x pod rząd.
0
@Hindus Bez przesady grali ładnie w 2021 roku a dostali w cymbał.
Ile oni już nic nie zdobyli? 50 lat czy lepiej?
0
@Encore Vini ma jeszcze większy hype.
Pewnie też będę patrzyć,że druga część sezonu Juda słabsza. Vini ugotował w LM. Jude bardzo przeciętny turniej na Euro.
Moim zdaniem nawet jak Anglia by wygrała to Vini to bierze. Jude gra przeciętnie na tym Euro.
4
Hiszpania wygrała z Niemcami i Francją.
Myślę,że w finale powinni sobie spokojnie poradzić patrząc na ich grę.
Przecież ta obrona Anglii to nic specjalnego a sami Anglicy od Słowacji po Holandię się ślizgają.(Mieli autostradę do finału a brakło nie dużo aby odpadli).Dla mnie grają najbardziej gównianą piłke z tych topowych reprezentacji. Nic specjalnego.
Hiszpania jak wyjdzie z nastawieniem takim jak na Niemców i Francję powinna to wziasc na spokojnie.
Obiektywnie dla mnie w tym turnieju lepsze zespoły te Topowe to Hiszpania,Niemcy,Portugalia czy nawet Francja,która nie zachwycała. Dodam jeszcze Szwajcarię,która była od nich lepsza,ale w karnych popłynęli.
Hiszpanio po 4 Euro w historii!
Vamos La Roja!
0
@Traba727 Nie zmienia to faktu,że gra przeciętnie.
Hiszpania triumfuje w finale.
0
@Arden Moim zdaniem Vini nawet jakby Jude wygrał Euro.
Jude nic kompletnie nie gra na Euro.
Vini był kluczowy dla Realu,zresztą w LM król strzelców. Kluczowe jest to,że Jude w drugiej części sezonu nie pomagał Viniemu w lidze czy LM. Dla mnie Kroos był dużo lepszym pomocnikiem.
Obiektywnie powinien dostać Vini.
21
Jak te dziady wygrają Euro to będzie nieporozumienie jak Portugalia w 2016.
Hiszpanio zlejcie ich!
0
Hiszpanio musisz być Mistrzem Europy.
Te Angole są tak pchane. Faulu nie było a ten gwiżdże.
Taki pazdziez będzie w finale a Niemcy 2x lepsze pożegnali się w ćwierćfinale.
1
Brawo Xavi Simons.
Dalej Oranje!
0
@Adran360 Jak dla mnie Vini bo to on był kluczowy w LM i ciagnał Real. Jude przespał drugą połowę sezonu.
0
@Adran360 Według mnie Jude nie powinien wygrać. Druga połowa sezonu słaba plus Euro przeciętne.
Co by nie mówić to Vini powinien nawet bez Copa zgarnąć ZP.
Mbappe tylko mógł mu zagrozić bo miał znakomite liczby.
1
@Stinger_ Jak idziemy rocznikowo to Vini ma 24 lata.
23
16 letni Yamal dogonił 23 letniego Viniego w G/A dla reprezentacji.
Yamal może wykręcić niezle rekordy.
3
@Jakchcesz Wszyscy jesteśmy "Mechaniczna Pomarańcza".
Dalej Oranje!
0
@adi7adi8 Widać,że na trawie lubi grać.
Może kiedyś Iga będzie lepiej grała na trawie.
1
Rybakina stanie się Igą na trawie?
0
Krejcikova albo Rybakina wygra Wimbledon ewentualnie Ostapenko jak wyciągnie.
Nie widzę Vekic i Paolini z tymi paniami.
1
Dzisiaj mechaniczna pomarańcza i będzie super finał jak 14 lat temu.
0
@dorszyk22 Mi chodzi o potencjał a przede wszystkim kieruje się tym co reprezentuje Yamal w wieku 16 lat.