Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Piękny poniedziałek.
Carlos
Hiszpania
Argentyna
Plan w 100% wypełniony!
@mekston @AFA @mekston
4
Vamos Argentina!!!!
0
Nie dość,że hymn Kolumbi śpiewała young leosia. To jeszcze rodowitą Kolumbijke zaprosili na scenę.xd jaja jakieś.
0
@Sulimo Wola płacić za jakieś koncerty.
0
@kampe Przed meczem traktorem przeye*ią murawę.
4
Mam wrażenie,że Argentyna gra na wyebce. Karygodne dwa błędy Nicolasa czy De Paula.
Trzeba wprowadzać młodych do składu bo widać,że Ci starsi są syci.
Wiem,że na Wembley Argentyna grała by dużo lepiej. Tu się nie da na tym zooranym polu. Nawet Urugwaj w formie z ta murawą miał problemy.
Ten mecz z Brazylia był na dużo większej intensywnosci.
Dla mnie to są jaja,że jakiś koncert jest w połowie meczu. Przecież wyraźnie jest napisane w kodeksie,że przerwa trwa 15 min. WTF.
Komedia te Copa.
3
To jest chore co odwala CONMEBOL!
Uwa kto to widział,żeby koncert grać jak ma być przerwa 15minut?
Oni w tym roku poważnie traktują ten turniej?
Argentyna lepiej by się czuła na dywaniku w Europie. Nie grała by tak jak na Mundialu,ale z pewnością dużo bardziej technicznie. Tak jak na Finallisma.
Taki bogaty kraj a murawa taka ujowa. Na Euro piłeczka jak po dywaniku a tutaj ledwo się toczy. Śmiech na sali.
0
Kolumbia to faule co chwilę. Na Euro już dawno czerwo by poleciało.
Wchodzą na złamanie nogi najpierw Lisandro później Messi poszkodowani.
Bydło z Kolumbii.
0
Kibice Kolumbii to jakaś dzicz.
0
@FcPortoFan1999 Obstawiałes,że Hiszpania wygra. Do typowania miałeś też klątwę :D
Zrzucona.
0
@karci0 Uważaj bo Ci ...
0
@TheNekro94 Wiadome! GOAT swoich czasów.
1
@takisobiektos Alba nie był? Był
0
@FcPortoFan1999 klątwę z siebie rzuciłeś. Jesteś szybszy od Kanea.
2
Co by się nie działo w Copa i tak jest to bardzo udany weekend.
Jeszcze jak Argentyna by dołożyła kolejny puchar było by wyśmienicie! Miodzio!
Vamos Argentina!
Vamos Espana!
3
Lamine Yamal przyszły GOAT!
Tylko niech kontuzję go omijają!
Chrzestny go namascił,więc musi być dobrze!
2
@Popitek12 Higuain znakomity piłkarz. Floop w kadrze.
2
@takisobiektos Różnica taka,że Martinez swoimi zagrywkami wygrywa. Pickford nie.
1
@kaamil1910 Fake,ale śmieszy hah
0
@Encore Jak pobije rekordy to dopiero może być ciekawie.
2
@MesQueUnClub96 Komu tam w Anglii kibicowałeś?
Hiszpania to Yamal,Pedri,Nico i reszta.
Zresztą ładnie grali.
31
Pickford pięknie wyjaśniony za tą bucowatosc.
0
@Encore Obstawiam,że sobie tak myślą. Tylko nie wypada mówić.
1
@Popitek12 Wiadomo,że fake. Wstawiłam bo śmiesznie napisane.
0
@barcelonaLM Bekę można pocisnac.
0
Pewnie fake.
BRUNO ATAKUJE CRISTIANO!
Bruno Fernandes????️:Euro 2024? Ciężko jest wygrać taki turniej grając praktycznie cały czas w 10-tke.
Taka jest prawda i trzeba to powiedzieć. Każdy widział, że graliśmy jakbyśmy nie mieli jednego piłkarza.
Na tym poziomie nie da się osiągnąć sukcesu, jeżeli cała drużyna jest ustawiona pod jednego piłkarza, który nie strzela goli. To samo było w Manchesterze United.
Trzeba wiedzieć kiedy zjeść ze sceny. Mam dosyć tego teatru. Nie wiem czy wystąpię na następnym mundialu jeżeli ma to wyglądać w ten sam sposob. Gość dostaje 20 wrzutek w meczu i oddaje jeden strzał i to jeszcze trybuny.
A Lua
0
@PawkoFCB Gavi po kontuzji to będzie kozak tak czy siak. Młodzi z La Masi są też.
3
Yamal dogonił Ceera w fazie pucharowej!
17 lat od wczoraj.
Będzie najlepszy!!!
Niech Nico zawita do Barcy.
Czuję,że Barca będzie wielka.
Gavi,Yamal,Pedri,Cubarsi.
2
Viva La Roja!!!
0
Jude 2 finały reprezentacyjne przegrane.