0

@michaleu Siedział by tak blisko i nikt by go nie rozpoznał. Przecież musiał mieć jakiś prowiant itp.
Ciało 5 km od tej wsi. Pewnie to inna osoba. Tyle ta akcja trwała,psy tropiące i wogole. Mało prawdopodobne.

0

@Yamal_Williams Moim zdaniem Rodri jest jeszcze bardziej kluczowy.
Dani w reprezentacji słabiej od Rodriego.

2

@Popitek12 Skoro Modric dostał to Rodri po takich statystykach jeszcze bardziej.

0

@Traba727 Co nie zmienia faktu bo i tak się pomylił. Karnego nie było bo w akcji był spalony.
Prawidłowo sędzia postapił.Kroos się splakał bo myslał,że zagra w finale a się zdziwił.

8

Kroos mówi o nieodgwizdanym karnym.
Zapomniał wspomnieć o tym,że w pierwszej połowie powinien wylecieć z boiska.

8

Widzę,że Lamine idzie droga Leo Messiego. Póki co 19 jak król a za jakiś czas 10.
Oby był tak dobry jak Król. Piękna to była by historia.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10 @Kapitan hawk

1

@Rust_Cohle Oddaj Alexisa on z nimi spędza również czas. Chętnych będzie dużo.

1

@mekston @Lionel_Messi10
Widzę,że ochroniarz Messiego ma bardzo dobre relacje z Garnacho.
Alejandro również coraz więcej z Messiczkiem.
Młody się ogarnia hah.

Myślicie,że Mastantuono czy Diablito mają szansę na Mundial 26?

0

@Encore Złapie małolata na dziecko i będzie do końca życia bogata.

0

@Kazragore Widziałam 5 metrowe spalone haha. Wogole dlaczego ich wtedy pchali? Król Hiszpanii dał prezesowi UEFA swoją córkę ha ha

0

@Amidamaru Ale miałby gorsze od 09 do 16. Więc się równa. Może i by miał więcej LM i grałby do tej pory skoro dziadek Modric gra.
Co by nie mówić to dobrze,że mentor Messiego z przyczyn prywatnych w tamtym momencie nie mógł zatrzymac się w stolicy.

6


Toni Kroos : "What Enzo did was not any racist behavior. People need to understand what racism actually means ."

Ciekawe czy to prawda.

1

@Lucyfffer Od dziecka nie marzył. Kilka razy wypowiadał się,że Barcelona to jego ukochany klub.
Widocznie dzięki forsie pokochał inny.
Zresztą pewnie i my widząc tyle milionów byśmy pokochali.

2

@Kapitan hawk Ciekawe czy Mbipi to nie ukryty gej.
Dzieci nie ma lubi transy. Kto wie.

1

@Popitek12 Brazylia ma więcej czarnoskórych.

6

@Kapitan hawk Teraz trzeba oddać MŚ i Finalissime Portugali a 2x Copa Brazyli.
Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

1

@Kapitan hawk Kto tam był jeszcze oprócz Enzo?

0

@maroon Postapił bardzo źle.

0

@maroon On bił do Francuzów nie do innych.

1

@Kapitan hawk Dembele jak robił bekę z Azjatów to fajnie było.
Ciekawe dlaczego on skonczył bez konsekwencji?
Wiadomo dlaczego? Jest chroniony.

1

@Lionel_Messi10 Spiewał,że tylko paszport mają Francuzki a ich ojcowie i matki są z krajów Afrykańskich.
Coś tam,że spotykają się z transami.
Przesadził wiadomo.

Mi tylko chodzi o to,że Antek i Dembele wyśmiewali Azjatów i uja im za to zrobili. Gdzie tu sprawiedliwość? Czarny i Antek mogą? Czarny to może bo jest pod ochroną.

1

@Lucyfffer Dla mnie Enzo przesadził nie powinien tego transmitować.

Mi tylko chodzi o sprawiedliwość. Dembele był bez konsekwencji? Wiesz dlaczego? Bo jest czarny.

1

@Lucyfffer Powiedział,ale nie powinien tak mówić.

1

@Stinger_ Ty za to do Argentyny bo cały czas o niej piszesz.
Kosza dała Ci latynoska,że tak ich nie nawidzisz?

1

@Lucyfffer Powiedział,że Francuzi to imigranci z Somali itp. tylko paszporty mają Francuskie.
Brzydko się zachował.
Mi tylko chodzi o to,że Antek i Dembele naśmiewali się z Azjatów a konsekwencji żadnych nie dostali.

2

@Stinger_ Ty piszesz o Ronaldo. Broniłeś go jak Lew swoje potomstwo w czasie Euro.
Kolego z Madery.

0

@Stinger_ Nie za to ty tak.

0

@Luciano99 Zakład masz a skąpiec.
Takie to żużlowi z Twojego warsztatu zaproponuj. On pijany to nie poczuje tych szczochów.
Tylko nie zapomnij mu Amareny kupić i pamiętaj o wodzie gazowanej bo mocno kopie a u was widzę,że bieda i zero klientów.
Jak się nie maTo pije się siki Pani Weroniki.
Smacznego kolego.

1

@Stinger_ Kolego z Madery pchasz się w gips.

3

@Luciano99 Dzięki,ale nie pije szczochów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?