Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu Siedział by tak blisko i nikt by go nie rozpoznał. Przecież musiał mieć jakiś prowiant itp.
Ciało 5 km od tej wsi. Pewnie to inna osoba. Tyle ta akcja trwała,psy tropiące i wogole. Mało prawdopodobne.
0
@Yamal_Williams Moim zdaniem Rodri jest jeszcze bardziej kluczowy.
Dani w reprezentacji słabiej od Rodriego.
2
@Popitek12 Skoro Modric dostał to Rodri po takich statystykach jeszcze bardziej.
0
@Traba727 Co nie zmienia faktu bo i tak się pomylił. Karnego nie było bo w akcji był spalony.
Prawidłowo sędzia postapił.Kroos się splakał bo myslał,że zagra w finale a się zdziwił.
8
Kroos mówi o nieodgwizdanym karnym.
Zapomniał wspomnieć o tym,że w pierwszej połowie powinien wylecieć z boiska.
8
Widzę,że Lamine idzie droga Leo Messiego. Póki co 19 jak król a za jakiś czas 10.
Oby był tak dobry jak Król. Piękna to była by historia.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10 @Kapitan hawk
1
@Rust_Cohle Oddaj Alexisa on z nimi spędza również czas. Chętnych będzie dużo.
1
@mekston @Lionel_Messi10
Widzę,że ochroniarz Messiego ma bardzo dobre relacje z Garnacho.
Alejandro również coraz więcej z Messiczkiem.
Młody się ogarnia hah.
Myślicie,że Mastantuono czy Diablito mają szansę na Mundial 26?
0
@Encore Złapie małolata na dziecko i będzie do końca życia bogata.
0
@Kazragore Widziałam 5 metrowe spalone haha. Wogole dlaczego ich wtedy pchali? Król Hiszpanii dał prezesowi UEFA swoją córkę ha ha
0
@Amidamaru Ale miałby gorsze od 09 do 16. Więc się równa. Może i by miał więcej LM i grałby do tej pory skoro dziadek Modric gra.
Co by nie mówić to dobrze,że mentor Messiego z przyczyn prywatnych w tamtym momencie nie mógł zatrzymac się w stolicy.
6
Toni Kroos : "What Enzo did was not any racist behavior. People need to understand what racism actually means ."
Ciekawe czy to prawda.
1
@Lucyfffer Od dziecka nie marzył. Kilka razy wypowiadał się,że Barcelona to jego ukochany klub.
Widocznie dzięki forsie pokochał inny.
Zresztą pewnie i my widząc tyle milionów byśmy pokochali.
2
@Kapitan hawk Ciekawe czy Mbipi to nie ukryty gej.
Dzieci nie ma lubi transy. Kto wie.
1
@Popitek12 Brazylia ma więcej czarnoskórych.
6
@Kapitan hawk Teraz trzeba oddać MŚ i Finalissime Portugali a 2x Copa Brazyli.
Co zrobisz jak nic nie zrobisz.
1
@Kapitan hawk Kto tam był jeszcze oprócz Enzo?
0
@maroon Postapił bardzo źle.
0
@maroon On bił do Francuzów nie do innych.
1
@Kapitan hawk Dembele jak robił bekę z Azjatów to fajnie było.
Ciekawe dlaczego on skonczył bez konsekwencji?
Wiadomo dlaczego? Jest chroniony.
1
@Lionel_Messi10 Spiewał,że tylko paszport mają Francuzki a ich ojcowie i matki są z krajów Afrykańskich.
Coś tam,że spotykają się z transami.
Przesadził wiadomo.
Mi tylko chodzi o to,że Antek i Dembele wyśmiewali Azjatów i uja im za to zrobili. Gdzie tu sprawiedliwość? Czarny i Antek mogą? Czarny to może bo jest pod ochroną.
1
@Lucyfffer Dla mnie Enzo przesadził nie powinien tego transmitować.
Mi tylko chodzi o sprawiedliwość. Dembele był bez konsekwencji? Wiesz dlaczego? Bo jest czarny.
1
@Lucyfffer Powiedział,ale nie powinien tak mówić.
1
@Stinger_ Ty za to do Argentyny bo cały czas o niej piszesz.
Kosza dała Ci latynoska,że tak ich nie nawidzisz?
1
@Lucyfffer Powiedział,że Francuzi to imigranci z Somali itp. tylko paszporty mają Francuskie.
Brzydko się zachował.
Mi tylko chodzi o to,że Antek i Dembele naśmiewali się z Azjatów a konsekwencji żadnych nie dostali.
2
@Stinger_ Ty piszesz o Ronaldo. Broniłeś go jak Lew swoje potomstwo w czasie Euro.
Kolego z Madery.
0
@Stinger_ Nie za to ty tak.
0
@Luciano99 Zakład masz a skąpiec.
Takie to żużlowi z Twojego warsztatu zaproponuj. On pijany to nie poczuje tych szczochów.
Tylko nie zapomnij mu Amareny kupić i pamiętaj o wodzie gazowanej bo mocno kopie a u was widzę,że bieda i zero klientów.
Jak się nie maTo pije się siki Pani Weroniki.
Smacznego kolego.
1
@Stinger_ Kolego z Madery pchasz się w gips.
3
@Luciano99 Dzięki,ale nie pije szczochów.