0

Postawiłam na Collins 100 ponad.
Ucieszę się jak przegram.

0

Jak Iga odpadnie to kolejny medal dostanie zawodniczka bez Wielkiego Szlema. ("No name" oczywiście pół żartem ).
Wogole to dlaczego niektóre zawodniczki zrezygnowały z IO a grają w innym turnieju?
Olimpiada jest tak mało ważna w tenisie ?

1

Ostatnio na IO wygrywają zawodniczki bez wielkich szlemow oprócz Sereny.
Ciekawe.
Wiem,że WS są dużo ważniejsze,ale aż dziw bierze.

0

@priest9999 To 3 miejsce też wychodzi?
Myslałam,że out.

2

Czyli Brazylia out.
Edit: Myslałam,że 2 miejsca tylko wychodzą.

1

Widzę,że Osaka i Łotyszka out.
Bardzo dobrze.

3

Dobra forma Mastantuono. Piękne golazo z wolnego.
Tylko,żeby nie trafił do Realu bo zmarnuje karierę. Przez brak gry.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston

1

@Rust_Cohle Wróciłeś już po Urugwaju?
Szybko się pozbierałeś.

0

Yamal mowił,że dziewczyna i rodzina są dla niego najważniejsze.
Co ta małolata zrobiła?
Chyba,że Yamal lepszą wypatrzył.

3

@Lionel_Messi10 Akcja palce lizać.

0

@FcPortoFan1999 Idź pan w ciul.
Oni wogole się znają? Ewentualnie bez komentarza trzeba będzie lecieć.

0

@Xaviball Chyba sobie jaja robisz.
Ona ma zastąpić?
Śmiech na sali.

0

To kto za Babiarza będzie komentował ?
Szkoda najlepiej się go słuchało.

0

@michal26 Co on powiedział? Bo nie w temacie?
Ciekawe kto za niego komentuje.

2

@Lionel_Messi10 Potencjał duży. Chłopak młody. Oby wskoczył na swój poziom.

1

@Popitek12 Co ma urodzenie? Grają na fawelach bez butów w trudnych warunkach to później śmigają.

1

@Kapitan hawk Ciekawe jakby wygladał bez tych wszystkich operacji na twarzy.
Pamiętam jak za młodu wygladał,nie był jakiś bardzo atrakcyjny.
Co medycyna potrafi zrobić.

0

@tbas Domyślam się. On pewnie nigdy żony nie będzie miał tylko kochanki. Na starość w wieku 80 lat jak hajs się skończy zostanie sam jak palec.

1

@GeneralXavi Ja się dziwię tym dziewczyna. Albo są tak głupie,że z nim są albo kierują się tylko hajsem.
On też rozumem nie grzeszy skoro ciągle wpada.

2

Neymar ma kolejne dziecko z kochanką. On to nigdy się nie zmieni.
Każda kolejna jego partnerka będzie zdradzana to już pewnik. Ta Bruna wybaczyła mu kilka razy a i tak się na końcu rozstali.
Chłop nie nadaje się,żeby mieć rodzinę.

1

@AFA Mam wrażenie,że potencjał był znacznie większy niż to co osiagnał w piłce klubowej.
Oby Emery odzyskał najlepsza wersję Lo Celso.

7

@mekston @Lionel_Messi10 @AFA @Kapitan hawk Emiliano Martinez zachował 33 czyste konta w 45 meczach reprezentacji Argentyny.
Ile znaczy znakomita obrona!

0

@partymaker Jesteś już z tym żałosnym. Minęło już prawie 2 lata a dalej rozpamietujesz.
Cóż może i ten naród to buce,ale lepsi od smutnych Polaczków.

0

@Katalończyk 99 Nie wkur.ia Cię to,że oni zamiast wychodzić na prostą to co sezon wszystko pier*olą?
Ile można? Niech w końcu ktoś z pomysłem przejmie ten klub.
Real ma Pereza,który znosi złote jaja.
Barcelona ma diamenciki byle ich nie zmarnowała.

0

@Kgorecki2500 Czyli sezon jak zwykle w straty.
Oriol,De Jong,Fati kto tam jeszcze jest?
Nie wiadomo co z Araujo.

0

@tomek8756 Co to Łucka jakiś jego pies?

0

@Katalończyk 99 Skoro ten klub nie ma kasy.zawodnicy nie chcą odchodzić to kasa będzie tylko na jednego.

0

@Kgorecki2500 Oriol,Roberto itp.

1

@Luciano99 Kup im skrzynkę piwa i będzie.

0

Nie wierzę w zmiany jak Laporta zamiast Nico kupi Olmo. Jak chce to niech bierze ich 2 a nie tylko Olmo.
Sprzedać szrot może hajs się uzbiera. Jak nie to brać tylko Nico on powinien być priorytetem.
Jeżeli ten sezon będzie spierdzielony to Laporte niech wywiozą na taczkach. Nowy prezes i to bez przeszłości w tym klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?