2

@mekston @Lionel_Messi10 Enzo postapił bardzo głupio. Teraz wszyscy go linczuja. Będzie miał konsekwencje. Nie bronie go chodzi mi tylko o to dlaczego Dembele i Antek nie mieli żadnych konsekwencji?
Oni są lepsi ? Tak samo powinni mieć.
Ale tak reprezentacja Francji w większości to czarnoskórzy a oni są nietykalni.

2

@takisobiektos Jakie mieli konsekwencje? Żadne
Dlaczego?
Enzo ma mieć konsekwencje. Gdzie ta sprawiedliwość?

1

@tomek8756 Noi dobra jaka to jest sprawiedliwość?
Dlaczego Griezmann i czarni mają być pod ochroną?
Tak samo ile czarnych popełnia morderstw a ile białych. Dużo więcej czarnych popełnia zbrodnie.
Ugodzi Cię nożem a ty masz zakaz w niego strzelić w samoobronie bo zostaniesz zlinczowany. Taka prawda.

Enzo zachował się bardzo źle.
Tylko gdzie konsekwencje Francuzow.
Kiedyś niewolnikami byli czarnoskórzy dzisiaj to przyslowio biali.

1

@Stinger_ Żadne nie wiszą nawet Argentyny.
Alvarez pod kątem pucharów przeszedł piłkę nożną.

2

@takisobiektos Postapił głupio noi trudno. Teraz odpowie za to.

Powiedz teraz jaka jest sprawiedliwość jak Dembele i jego kolega wyśmiewali się z Azjatow? Czemu ich konsekwencje nie spotkały? Bo są czarni?

2

@Gaz No,ale to jest potomek Indianina widać nawet z karnacji i twarzy a nie czarnoskóry.
Rasim nie dotyczy ciemnoskórych. Jak im coś zarzucasz jesteś zły. Oni mogą Cię obrażac ty ich nie.

2

@takisobiektos Kto go broni?

1

@Stinger_ Polakiem z Madery.

1

@Stinger_ Odezwał się kolega z Madery.

1

@AssisMoreira Przecież miał kogoś kto go prowadził. Niech będzie nawet przyjaciel rodziny.

1

@VegetaPolska Pisałeś bo pamiętam.
Coś w ten deseń: Nie on nie może wygrać.

1

@Muevertigo Przecież on szansy nie dostał. Po prostu bronił bardzo dobrze w Aston to dzięki temu trener go dostrzegł.
No to przykładowo w Realu jak by ktoś był lepszy od Courtoisa to też by Belg nie grał.
Pisanie bez sensu.

4

Leo Messi mógł za dziecka trafić do Realu.
Jego agent miał się osiedlić w Madrycie,ale z nieznanych przyczyn był zmuszony zamieszkać w Barcelonie ( na próbę).
@mekston @Lionel_Messi10 @Kapitan hawk ale niektórzy mieli by ból czterech liter. Dla madryciaka ostatnie 4 lata reprezentacyjne to katastrofa 4/4 puchary.
Pamiętam jak Vegeta pisał: Nie on nie może wygrać MŚ po prostu nie może.

2

@Kapitan hawk Dokładnie.
Kiedyś ze stresem jak karne bronił Romero. Teraz ta pewność jest.

0

@JohnnyBarca Niech go wyrzucą z Chelsea wyjdzie mu na dobre.

0

@Kibic_83 Tak wszyscy marzą o Realu jak kasa przychodzi.
Vini fan Barcy za małolata skończył w Realu.
Neymar fan Realu skonczył w Barcy.
Kończysz tam gdzie więcej hajsu. Taka prawda.

2

@Kapitan hawk Najlepszy jest Amidamaru czy jakoś tak.
Pisze,że Barcelona nie powinna kupować Nico bo ja nie stać. Martwić się innymi zawodnikami bo na kontrakty ich nie stać.
Chłop wie więcej niż Laporta.
Zamiast zająć się swoim klubem to boldupienie o Yamal.
Co będzie jak Gavi,Pedri,Cubarsi czy Balde powrócą do reprezentacji. Xd

2

@AFA Pięknie napisane.
Możesz pisać o słabej obronie AV. Ja też tak pisałam oni dalej pisali: Słabiak ile goli stracił.
Grając w Realu czy City mówili by jaki znakomity bramkarz.
Taka prawda Martinez jest znakomitym bramkarzem.

0

@Faro Yamal to by tam pierwszy skład miał.
Zresztą co on może wiedzieć o finansach Barcy.
Musi mieć ból dupy o to,że Hiszpania ma dużo przedstawicieli z Katalonii albo,że jeden Hiszpan tam gra.

Dokładnie nie warto dyskutować.

Gada o Nico,że tak przyjaciele i wgl.

Mbappe obsrał Madryt 2 razy a podobno jego klub z dzieciństwa.
Jak by chciał to grał by tam 3 lata temu a wybrał hajs.
Całował herb,żeby mu wybaczyli,że ich osrał.

Teraz nie ma miłości do klubów najlepszym przykładem jest Morata.

0

@Borneo Tak szczerze to Barcelona ma Lamine,Gaviego,Cubarsiego i Pedriego(tylko daj Boże niech Flick zrobi z niego potwora i dobrze mu te ząbki przepatrzy.)
Jest jeszcze Balde czy Fermin.
Ponoć z młodzieżówek mają kolejni wchodzić bo są utalentowani.
Gavi to pierwszy skład przed kontuzją w Hiszpanii czy Pedri również.
Mi się wydaje,że już będzie coraz lepiej.
Skoro Hiszpania jest najlepsza trzeba wzorować się na nich.
Albo Barcelona całkiem upadnie jak Ajax w LM,albo będzie tylko lepiej.
Ja jestem pewna,że będzie już tylko coraz lepiej i że Barca znowu będzie najlepsza na świecie.

Zresztą Real to fizyczność jest,Hiszpania fizyczna Francję pięknie pykała.
Jak mam być szczera to trio Mbappe Rodrigo i Vini nie ma podjazdu do BBC czy MSN

3

@Mario96w to madryciak.
Mimo,że jego klub wygrywa to i tak ma kompleksy.
Od razu Lamala im oddajmy to może na Nico będzie nas stać.
Chłop jest śmieszny,wie więcej od Laporty.

1

@Amidamaru Tak jam Mbappe kocha Real xd.
Co ty możesz wiedzieć o Barcelonie. Lepiej od Tebasa czy Laporty.
Zajmij się tam swoim klubem.
Skoro macie lać Barcelonę przez następne 10 lat to w czym problem.

Strach przed Lamine czy Nico? W czym jest problem?

0

@Kapitan hawk Real to klub,który ma tylko siedzibę w Hiszpanii czy tam Madrycie. Sportowo obecnie to żadna Hiszpania.

0

@Kamiloza91 Tak jak mówisz.
Jest Gavi, Pedri -Flick w sensie jego odbuduje go. Yamal prawdopodobnie Nico i reszta.
Idzie to w dobrym kierunku.

1

@Stinger_ Ty za bardzo czepiasz się Argentyńczyków. Piłkę klubowa w tytułach przeszedł.
Chodziło mi o fakt,że zdobył wszystkie trofea.
@mekston @Lionel_Messi10 ma wszystkie Julek nie?

0

@AmigoBlancos Jak dostanie z milon albo półtora to się zgodzi.
Piłkarze dla hajsu potrafią przejść do wroga to Borek nie zawalczy.

0

@partymaker Przecież po roku by dostali tyle i chcą kasy.

2

@Nazio_87 Singiel w piłce to ZP itp.
Co by nie mówić piłka to gra zespołowa. Mi chodziło tylko i wyłącznie o trofea. Bo zdobył wszystko.

0

@VegetaPolska Olmo kozak na Euro.
Może przełamał barierę.

1

City wypozyczyło by Alvareza na rok?
Dogadać transfer za rok z braku funduszy za taką normalna kwotę.
Ciekawe czy by na to poszło.
Wiem,że są od niego lepsi zawodnicy,ale to pracuś jest i dalej się rozwija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?