0

@FcPortoFan1999 Na Olimpiadzie tak,ale na MŚ byli lepsi.
Wogole to Włosi mają najlepsza młoda kadrę. Według mnie mogą być dominatora mi jak Brazylia nie wróci.

0

Amerykanki i Amerykanie w biegach szybkościowych od lat są znakomici.
8 złoto z rzędu.

0

@FcPortoFan1999 No to oni,albo Włosi. Jedni MŚ drudzy Olimpijscy.
Ja to wogole jestem Włochami zawiedziona. Dla mnie byli głównymi faworytami.

0

@FcPortoFan1999 Obecnie bo historycznie nie mają podjazdu do Brazylii, Włoch, Francji czy nawet Polski.

3

USA dzisiaj w kosza. Oby oby.

0

@mmaciass To jest kosmos. Na MŚ dawno temu brąz tak to nie istnieją.
Oni od 4 lat na dobrą sprawę wygrywają tytuły nie licząc ME.
Takie Włochy co mają kilka medali ani jednego złotego na IO.
Poza tym 11 złotych medali na MŚ plus Euro.
Strasznie to niesprawiedliwe. No,ale cóż tak bywa.

0

@Pressinho Chodzi mi o historię jak byś czytał oni istnieją na dobre od 10 lat.
Przecież do 2021 roku mieli tylko ME. Gdzie ich porównywać do Włochów,Rosji czy Brazylii.

1

2 Złota na IO 3 to Europejskie.

Nie wierzę w 4 lata 2 złota Olimpijskie.

Przeciez tą reprezentacją 4 lata temu na tle Włochów,Polski,Rosji i Brazyli czy nawet Serbii to byli słabiacy.

Albo oni mają farta na IO,albo chcą zostać GOATAMI.
Na MŚ nie istnieją a tu w 4 lata 2zlota Olimpijskie.

0

@NeroTFP1 Oj to nie wiedziałam. Szkoda chłopaka.

1

@kulek22 Moim zdaniem w tych konkurencjach jest trudno o obronę. Szczególnie w płotkach.

0

@NeroTFP1 Włosy potrafią dużo zmienić.
Przeszczep i będzie jak młody.

0

Ingebrigtsen i Warholm nie obronili.
Niespodzianka.

0

Brawo Natalia!
Znakomita zawodniczka.
Duma.

5

La Masia kochana. Obyśmy wrócili do chwały dzięki takim jak Fermin.

0

Fermin oby przyszła gwiazda Barcelony!

0

Hiszpanki tak osłably od ostatnich MŚ?

1

Francja od 2000 roku ma jeden brąz na MŚ a może w przeciągu 4lat mieć 2 złota Olimpijskie (Wcześniej brak medalu na tej imprezie).
Brazylia,USA,Włochy,Polska czy Rosja to historycznie dużo lepsze reprezentację.
Zastanawia mnie to czy oni będę Brazylią tą,która seryjnie zdobywa złota na IO czy MŚ.
Kilka lat wstecz Francja kojarzyła mi się tylko z dobrą reprezentacją.

0

@mekston Ciekawe jest to,że oni jako tako poza IO na MŚ czy Europy za bardzo nie istnieją.
Rzadkość. Ewentualnie dopiero rozpoczynają "karierę" Brazyli,Włoch czy Rosji. Czyli dążą do najlepszych w historii.

1

@mmaciass Portugalia czy Austria to ok. 10 mln ludności
Portugalia ma piłkę nożną a drugi sport to nie wiem. Austria stawia na zimówkę. Skoki, narciarstwo alpejskie itp.
Słowacja ma z kolei 5 mln popupalicji.

0

Włosi co wy robicie. Wydawało mi się,że obecnie to najlepsza reprezentacja na świecie.

1

@mekston Wiadomo.
Nie chciało mi się wszystkich sportowców wymieniać po prostu.(Tych niesamowitych).

10

Anita GOAT lekkiej.
Mistrzyni jak Bolt i Duplantis.

1

@Lionel_Messi10 Mam złe wspomnienia z ostatnimi napastnikami z Atleti.
Oby nie zniszczył tym ruchem kariery. Do PL był bardzo dobrze skrojony.
Atleti jest bardzo defensywne,więc nie wiem czy to dobry ruch dla Juliana.
Szczerze nawet już w PSG bym go chętniej zobaczyła. Boje się,że zakończy jak Felix. Atleti lubi niszczyć zdolnych.

1

Brawoo siatkarze!!!
Polska!!! Siatkarze dumą narodu!!!

0

@Encore Zresztą też inni się pojawią,ale fajnie jakby Nole przytulił że 2 szlemy np w Australii.

0

@mekston Ja dałam jak przegrywał był 2,4 jakoś. Myślałam,że wyciągnie.
Szczerze w sumie fajnie,że Djoko wygrał. Strasznie płakał z tego co widziałam. Carlos na lajcie wygra złoto IO 3 albo 4 szansę będzie miał :D

3

Przerabałam 200 zł.
Lubię Carlosa,ale widok płaczącego Djoko ze szczęścia był warty.
Można go lubić czy też nie,ale brakowało mu tylko tego do szczęścia.
Fajnie go widzieć tak szczęśliwego.
Carlos ma jeszcze parę olimpiad,więc na pewno wygra.

0

@Rastafarnianin Jakieś tam medale mają. Co robi Polska reprezentacja? Nie wychodzi z grupy.
Tak naprawdę to siatkarze są najlepsi i tyle w temacie.

0

@allien18 To trzeba było trenować.
Teraz byś tam imprezował.
Widocznie Polska w lekkiej jest słaba oprócz wyjątków. Co zrobisz... Kwalifikują się na IO to jadą.

1

@robsons23 To trzeba było trenować.
Łatwo jest krytykować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?