4

@Lionel_Messi10 Ja bym dała Dibu.

0

@FcPortoFan1999 Powiem Ci,że już się rzuciły na Lamine Yamal dużo mi się przewinęło na socjal.
Robi małolat furorę.

1

@PatrychoO Oglądałam podróżnika. Oni nawet w tym Gangnesie się kąpią a tam trupy leżą. UJ wie co to za bakterie.
Niektórzy nie wiem czy bezdomni czy co ale pewnie tak jedzą te zwłoki nawet już trochę rozłożone. Jak to oglądałam to masakra.

2

@daniel32778 Martinez.
Wogole potencjał miał 86 czyli maxa a u mnie ma 88.
Nie wiem jak to jest,ale u mnie nawet Diaby ma 90.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. To samo z reprezentacyjna. Teraz śmigają z Hiszpanią i Argentyną a pamiętam jak w Brazyli i Francji śmigali kiedyś.

0

Dibu
Livramento/Lewis-Gvardiol/Scalvini-Saliba-Davies
Gavi/Tielemans - Kamara/Ricci/Luiz-Musiala/Ramsey
Williams Jr/Soule-Messi/Moukoko-Diaby

Gra ktoś karierę w Fifę? Czy wszyscy te toty czy jak tam zwał?

2

@Kgorecki2500 Ja nigdy nie próbowałam ani online ani te toty itp.
Jedynie to gram karierę menagera.
Nowa fifkę kupię i dalej będę meczyła :D tak od lat.
Nie będę brała w premierę troszkę później sobie kupię. Teraz gram Aston i mam za 3 mecze 2026 rok. Dawniej po wygranym sezonie mi się odechciewało teraz gram dalej i młodych sobie rozwijam.

0

@Lucyfffer Najlepsze jest to,że ogladałam jak był mały Messiego przy nim i mowił cały czas Leo Messi najlepszy. Ostatnio przegladał tik toka i pyta się mnie kto to w żółtym jest a był to Ronaldo i od teraz mówi "Cristiano Ronaldo i Leo Messi najlepsi i najfajniejsi".

Już widzę jak Viniego polubi i każde mi kupić koszulkę z Madrytu. Taniej mnie wyjdzie bo prześcieradło przerobie na RM.

0

@FcPortoFan1999 Jak ja byłam w Gracji to dużo osób miało koszulki z Barcelony a z Realu nie wiem czy raz spotkałam. Sama się zdziwiłam.
Zastanawiam się czy to Barca nie wiedzie prymus w Europie a Real te największe Miliony ma od Arabów i Hindusów.

0

@Lucyfffer Mój 4 latek sam sobie wybiera. Pokazuje mu i pytam się,która Ci się podoba.
Jak mu pokazałam koszulkę Realu i Barcy to powiedział,że Barcelony bardziej mu się podoba.
Zapewne dzieci wybierają to co się im bardziej kolorystycznie podoba.

Ma wyjazdowy strój Argentyny z Copa bo mu się spodobał jak przeglądałam.

0

@Lucyfffer Za dziecka miałam spodenki z Madrytu a koszulkę z Barcy.
Wtedy dzieciak chyba wszystko lubi.

0

@FcPortoFan1999 Mam takie pytanko.
Moja ciotka mieszka w Grecji i mi mówiła,że Tsitsipas wymawia się Cicipas.
Ona nie interesuje się tenisem,ale jak ją kiedyś zapytałam to właśnie mowiła,że tak się wymawia.
Mieszka w Grecji ok 30 lat.
Ciekawe czy to tak jak z Prevcem całe życie a pod koniec Preuc.

0

@Linnox Cicipas bynajmniej Grecy tak na niego mówią.

0

@Encore Ja mam wrażenie,że Sinner wygra to US Open.

1

@FCB_dimiC Nie. Weszłam z ciekawości bo pamiętam jak Yamal miał dużo mniej.

1

@FCB_dimiC Na pewno Barcelona będzie miała z tego korzyści. Nie ma się co śmiać.

0

@LambiPL Ja tam mam wywalone,ale fajnie jakby Deschamps za takie zachowanie nie wział na MŚ.
Zresztą wątpię,aby ta Francja coś ugrała a i dla Argentyny i Hiszpanii było by dużo łatwiej.
Yamal gwiazda MŚ pięknie by to wyglądało.

1

Lamine Yamal już łykną na insta Rodrygo a dopiero niedawno doszła mu druga liczba.
Jeżeli zostanie w Barcelonie to medialnie da jej bardzo dużo. To bomba marketingowa.

0

@tbas Dla niektórych reprezentacja jest najważniejsza i chcą z nią wygrywać. Mi tam się to podoba. Oby tylko na MŚ z Francuzami się to powtórzyło.

0

@Jonyx Oby tak robili jak będę mistrzostwa świata.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym go chętnie zobaczyła. Jestem ciekawa jak taki Ter Stegen w Aston by sobie poradził. Tam często babole obrońcy odwalają. Dibu według mnie to jest Top bramkarz a w reprezentacji zmienia się w GOATa.

To,że miał słabszy początek kariery nie przekreśla jego przyszłości,która już pokazał na CA w wieku 29 lat.
Moim zdaniem zawodnik do top klubu.
Wystarczy popatrzeć na statystyki zeszłego sezonu ile miał obroń itp.

4

@FcPortoFan1999 Emiliano Martinez to bardzo dobry bramkarz. Ciężko bronić wszystkiego jak ma się przeciętnych obrońców.
Tamten sezon miał bardzo dobry pod względem statystyk.

1

@Lionel_Messi10 Wiem :D
W sensie czy będzie w pierwszym składzie Juve.

2

Co ta Fiora odwala?
@Lionel_Messi10 @mekston Będzie dzisiaj Nico w pierwszym składzie?

1

@Lionel_Messi10 Też tak uważam.

1

@jackdaniels To co powiesz o Barcelonie? Coutinho, Antku czy reszcie.

1

@Lionel_Messi10 @MesQueUnClub96 pisze,że to placki. Szkoda,że nie pamięta w jakim miejscu był Rapha w wieku 25 lat.
Zresztą on od placków był wyzywany nie tak dawno.

1

@MesQueUnClub96 Teraz lepszy. Wcześniej wszyscy go tu sprzedawali a te placki to mają po 20 lat dopiero.
Ile lat miał Rapha i grał w spadkowiczu?
25?

1

@Lionel_Messi10 Zirkzee dała bym szansę. Garnacho w innym klubie dawno by już rozwinął skrzydła.
Mainoo też bardzo duży potencjał.

1

@jackdaniels Dziwnym trafem Flick z jeszcze większymi dzieciakami potrafi grac maestro w porównaniu do Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?