Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Nie rozumiem tej sytuacji. Wogole to ja bym do pierwszego Garnacho dała a nie Nico.
Jak Soule zmieni barwy to się wku*wie.
Dla mnie Matias jest bardzo dużym talentem.
Scaloni mam nadzieję,że wie co robi i było by super jak by Soule na następnym zgrupowaniu dostał już minuty.
Nie mogę nic złego powiedzieć na Scalonego póki co bo wygrywa wszystko co najważniejsze.
0
@mekston Wiem wiem. Śmiesznie by było,gdyby Real z nim nie wygrał LM,ale pewnie wygra z 5 razy.
0
@mekston Reprezentacja to się zgodzę reszta gorsza.
0
@vangoor Wiem,że daje im kasę za wyświetlenia ale ja tam lubię się pośmiać. Na nudę dobre.
0
Boxdel miał opublikować film na sobotę dzisiaj wtorek a tu nic.
Ładnie pod zasięgi wszystko leci.
Na IG ma były włodarz. Ciekawe czy tak dla beki dał czy go wyrzucili z federacji.
0
@takisobiektos nie sztuczki tylko.
Dla mnie po prostu Benzema miał lepszą technikę to samo Modric czy Kroos i tyle.
@mekston wiem o tym niech gra jak najdłużej będzie się mu chciało.
Do Ronaldo nawet go nie porównuje bo on nawet przy nim nie stał i wątpię,aby kiedykolwiek to się zmnieło.
0
@mekston Dla mnie jest trochę chaotyczny i jak chodzi stricte o technikę to Benzema dla mnie jest lepszy.
Mniejsza z tym i tak pewnie zdobędzie te 2/3 ZP.
Chociaż już ma 26 lat na grudzień.
Przyszła ZP może zdobyć przed 27 urodzinami. Słabo jak na niego.
0
@takisobiektos VVD to miał swój prime przed 30 urodzinami.
Różnica też taka,że taki Modric miał wyborna technikę inteligencję a taki Mbappe na szybkości głównie bazuje a technikę też niektórzy mają dużo lepszą. Niech i swój prime ma w wieku 35 lat.
1
@takisobiektos Obstawiam,że obecnie najlepszy wiek dla piłkarza to 24-27 lat.
Tak miał Ronaldo,Messi i większość. Prócz Benzemy.
Może i sufit ma większy nie wiem a może to jest jego sufit.
Zresztą mniejsza z tym. Dla mnie taki Neymar miał dużo większy potencjał od Mbappe,ale jego kariera w wieku 26 lat została zakończona i to na własne życzenie. Ronaldinho V2 tylko ten drugi miał większy potencjał i mógł być nawet lepszy od Pele a imprezy i lenistwo robią swoje.
5
@KB_nueve Kylian ten drybling czasem ma chaotyczny. Benzema lepszy technicznie i to z pewnością.
Żółw ma o tyle lepiej,że bazuje na szybkości,ale również może szybko skończyć jak tylko na tym będzie bazował.
Dla mnie Mbappe póki co gorszy od Neymara jak chodzi o skills i wszystko w wieku 26 lat.
Neymar zakonczył tak swoją karierę w sumie a szkoda bo z pewnością mógł nawiązać do Ronaldo.
0
@bartas97 To tak jak CR niby obraził się na Angela bo powiedział,że woli Leo.
Ile było wtedy obelg ze strony kibiców w stronę Di Mari.
3
@takisobiektos Miał gorsza formę ja nie mówię,że jest lepszy od Mbappe.
Ale prime Karina póki co był lepszy niż prime Kyliana.
4
@mekston Mbappe to głównie szybkość. Karim moim zdaniem dużo inteligentniejszy na boisku i technika też lepsza.
Karinka ciężko oceniać bo nie mógł grać pod siebie.
7
@Culer9002 Karim tyle goli ile wypracował Cr owi a sam ile mógł nastukac. Kto wie jak by to wygladało,gdyby on był gwiazdą długoterminową. Zdobył w końcu ZP.
2
@TankerHunter Chodzi mi o aktualnych MŚ i Mistrzów Copa.
Kojarzę,że Hiszpania odpadła w 1/8
Są najlepsi w Europie to prawda. Na świecie póki co to Argentyna jest MŚ + ostatnio wygrała Copa America a do tego numer 1 w rankingu.
Czarno na białym.
5
Przyszedł dzisiaj czas na najlepszą reprezentację na świecie.
Jaki wynik przewidujecie?
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
3
@Popitek12 Lepsza od Portugali. Mają 4 miejsce na MŚ.
0
@SeWo77 Równie dobrze Otamendi mógł nie faulować i nie było by co gdybać.
Wtedy Nicola byłby znienawidzony.
1
@mekston Byle dopiec. Dziwnym trafem nie pamiętają karnych Francji w 2018.
6
Le Normand swój chłop. Oszczedził Pedriego i Yamala.
0
@barcelonaLM Do Wimbledonu się zgodzę.
Pomimo,że ja najbardziej lubię Garossa to dlaczego tak uważasz?
RG powstał dawno a AO i USO ?
Chyba,że o to chodzi.
0
@Rust_Cohle No Nunez bez formy,więc współczuję.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Myślę,że poziom na Mundialu i Euro wyższy. Tam grają na 100% a to towarzyskie pod innym szyldem.
0
Hiszpania z czerwoną i zmiana Yamala wpakowała jeszcze 2 gole. Najlepsza reprezentacja w Europie.
Jak nie Argentyna to ta reprezentacją niech wygrywa.
0
@Arden Tam o nim mowiłam racja. Tutaj nic o nim nie napisałam.
Dziwna zmiana Yamala w 45 minucie. Mecze o pietruszkę pod innym szyldem. Tyle. Poziom dużo gorszy od Euro.
0
@Tollusiek Warty wagi MŚ.
0
@Arden Nie o dziadka mi chodzi mówię ogólnie,że tu reprezentację mają wyrąbane.
Widocznie to ty bijesz do Cra.
3
@Kapitan hawk Ciekawe,że w towarzyskich strzela a na Euro lipa.
Mecz o pietruszkę nikt się nie spina.
2
@barcelonaLM Wygrali po 2 więc remis.
3
Na Euro ciężej strzelić gola bo tam się spinają a tu to towarzyskie pod innym szyldem.