0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@bartas97 Dziwisz się? Vini robi z siebie ofiarę i każdy ma go dosyć.
Użala się co najmniej jakby był męczennikiem w Auschwitz.

Dlaczego Yamal jest oklaskiwany. Nawet Rodrygo i reszta. Sam sobie zasluzył robi wielce poszkodowanego a zaczepia kibiców i innych zawodników. Mają go dość i pewnie z tego względu ta nienawiść.

0

Ciekawe czy kibice Nietoperzy będę oklaskiwać Viniego (oczywiście jeżeli wygra).

0

@clyde To chociaż tyle. Ja z 2 lata temu kupiłam to chyba ta FAT.
Jak gry te same to ja na pewno nie będę wymieniać.
Prędzej jak by 6 wyszła to wtedy,ale to pewnie za kilka lat albo i naście.

0

@clyde Czym różni się zwykłe PS5 od pro?
Więcej pamięci? Bo gry to chyba te same. Może grafika lepsza.


1

Piszecie,że Balde średnio a inni,że świetny jest.
Nie mogę dzisiaj oglądać Barcy. Jak w końcu z tym Alejandro.

0

Wojtek dlaczego karierę zakonczył? Jak na bramkarza to spokojnie mógłby grać.
Nie chciał grac poza Juve?

Mam nadzieję,że podpisze z Barcą kontrakt.

0

@Encore Nie neguje tego. Dla mnie jednak Carvajal może i miał mniejszy wpływ na LM,ale miał duży udział w Euro a więc dużo ważniejsze trofeum i bardziej prestiżowe.
Moim zdaniem Carva i Rodri to zasłużyli na ZP i dla mnie nie było by to dziwne.

0

@Encore Vini najlepszy sezon taki jak Messi i Ronaldo najgorszy.
Trochę to przykre,że Neymar nie ma teraz 23 lat bo ściekał by wszystkie balony.

Dla mnie Carva był swietny. Na Euro miał jednego dużego babola ale na szczęście win.
Vini praktycznie nie osiagnał nic z reprezentacja a nawet jest w niej pośmiewiskiem.
Carve skandują w Katalonii tak jak Yamala w Madrycie.

0

@LambiPL Serio myślisz,że pracodawcy zależy na pracowniku?
Jak normę się wyrobi to nie ma co być nadgorliwym za te same pieniądze.

Ja za frajer nie robię.

0

@VegetaPolska To ściemniaj ile możesz. Nie rób ponad siły bo pamiętaj,że jak już nie będziesz potrzebny pracodawcy to kopnie Cię w przysłowiowe D.
Więc nie ma co być nadgorliwym.

2

@mekston Jak mam być szczera to na obecną chwilę Yamal jest najlepszy na świecie. Oczywiście biorąc pod uwagę ostatnie miesiące.

0

@VegetaPolska Noi po co była Ci ta zmiana pracy? Chyba,że więcej hajsu zarabiasz.

1

@FCB_dimiC Wiadomo,że nie,ale kibice którzy komentowali mu pod jego instagramem na pewno w jakiś sposób go urazili.
Teraz będę go przepraszać po sezonie,jeżeli pójdzie źle.

1

Ten Astralaga broni w miarę dobrze?
Skoro Penia niby taki przeciętny to moze młodemu dać szansę i zobaczymy.
Sama chciałam kogoś za Ter Stegena ale dopiero w kolejnym okienku.
Tak na niego najezdzalismy a Marc pewnie sobie teraz myśli. "Chcieliście to macie".

Szkoda,że wtedy kiedy nie potrzeba było taki Cillesen marnował się na rezerwie.
Teraz siadlby idealnie,ale w tym wieku co przychodził do Barcy.

Ja bardzo żałuję tego Gruzina,który będzie grał w LFC.

0

Arnau Tenas gra coś w PSG?
On chyba byłby lepszy od Peni.

2

@Lionel_Messi10 Najlepszy piłkarz w Europie.

0

@FCB_dimiC Nie odpalam się po prostu śmieszy mnie wszędzie wciskanie Argentyny byle by dopiec.
Nikt nie jest głupi i wiadome,że o to Ci chodzi.

1

@FCB_dimiC Różnica taka,że ty piszesz to aby dopiec.
Wszędzie wkładasz tą Argentynę.

Nie wiem w czym masz problem?
Co kogo obchodzi kto komu kibicuje?
Czy to zabory czy 2 wojna Światowa?
Nie porównuj sportu do bycia Polakiem.

Wiesz ile osób wyśmiewa reprezentację Polski w piłce nożnej?
Wystarczy wejść tutaj na stronę podczas ich spotkań.
Lepsze wyśmiewanie twoim zdaniem? Czy brak kibicowania?

3

@FCB_dimiC wszędzie Argentyne musisz wsadzić. Tak boli wygrana Copa?

1

@Lionel_Messi10 Panika bo na MŚ 2026 bardzo liczę na niego.
Carboni ma potencjał na jednego z najlepszych zawodników w Argentynie.

3

Lamine Yamal 7 spotkań 9g/a co za chłopach. Nie wymieniła bym go na żadnego zawodnika z Europy!
Dla mnie w tym sezonie obok Kane i Haalanda najlepszy na świecie.

1

Szkoda,że Valentin Carboni poszedł do Marsylii. On powinien grać w pierwszym składzie tak jak w Monzie jak druga część sezonu.
Ucieszyła bym się jakby Inter odwołał wypożyczenie i zrobił by tak,aby trafił do drużyny,gdzie miałby wyjściową 11.

Przecież w LL w średnim zespole myślę,że miałby pierwszą 11 albo w takim Como czy nawet Monzie, Bolonii. Czemu on wogole tam nie został.
@Lionel_Messi10 @mekston

0

@Fake69 Przecież oni wtedy by wygrali.

0

@kamiVeB Marc to ogólnie pod formą na zimę bramkarza albo kogoś młodego kupić i będzie dobrze.

0

Nie ogladałam meczu.
Patrzę a tu goleada na wyjeździe z Villareal.
Pięknie Barcunio!
Czekam z niecierpliwością na powrót kontuzjowanych! Ta drużyna jest w stanie rywalizować z najlepszymi.
Na przyszły sezon poproszę DM, Nico i bramkarza. Było by pięknie.

Nasze młodziaki są piękne!
Barcelona produkuje przyszłe gwiazdy!

1

@AbelKabel Mi się konczyło L4 wtedy jakoś. Nie wiem czy nie dzień przed wylotem jakoś tak.

Zresztą mniejsza z tym to było dosyć dawno.


2

@FcPortoFan1999 Tam z meczu to po pijaku pewnie wracają. Krata piwa i po wygranym meczu zabawa.

2

@FcPortoFan1999 Dokładnie.

3

@FCB_dimiC Ja akurat miałam ortezę na nodze i tyle.
To było jakoś jak mi się L4 konczyło i urlop zaczynał.

Zresztą to nie były te wakacje tylko wstecz.


Myślisz,że większość pracodawców to nie przekręty? Zrobią wszystko byle mieć więcej hajsu. Ile jest przypadków,że dają umowę na najniższą krajową a reszta idzie pod stołem byle by tylko płacić mniejsze składki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?