3

Nico Paz fajnie poczyna sobie w Como.
Najwyżej oceniany, najwięcej kluczowych podań i ogólnie gra bardzo dobrze.
Szkoda,że tak długo kisił się w rezerwach.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Co o nim uważacie? Chłopak mnie zaskoczył. Nie sądziłam,że taki przeskok z rezerw dla niego będzie łatwy.
Oby tylko lepiej bo w ARG sprzydał się kreator. Im większa rywalizacja tym lepiej.

1

@Lionel_Messi10 Fajnie jakby był kolejnym wypasionym napastnikiem. Większa rywalizacja w kadrze to i większe chęci.

2

@MarianoItalianoVero Jak byś przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział o jakim czasie piszę.
Co ma do tego Argentyna? Wiem jak grał w Velez i dla mnie to się liczy.

To,że nie czytasz ze zrozumieniem razem z kolegą to nie moja winą.
Pisze tam wyraznie " fajnie wszedł w sezon i pisze o obecnym sezonie ".

2

@koziar Jak byś nie zauważył to piszę o początku tego sezonu,gdzie strzelił 3 bramki.
Chodzi mi,że dobrze wszedł w sezon.
Zresztą ja go ogladałam w Velez i tam miał bardzo dobre liczby.
On dolaczył do Bolonii pół roku temu i grał ogony w zeszłym sezonie.

Jest zaznaczone,że chodzi mi o aktualny sezon a nie to co było w zeszłym. Więc w czym masz problem?.
Sezon się zaczął a on w Bolonii ma 3 gole i asystę,więc póki co bardzo dobrze.


2

Santi Castro fajnie wszedł w sezon.
Ostatnie dwa gole to nie byle jakie tylko z dalsza i ładne.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Według mnie póki co wygląda bardzo dobrze na początku sezonu w Bologni.
Jak mam być szczera to z nim wiąże największe nadzieje z napastników tych młodych w Europie. (Liczę środkowych jak Beltran itp).

Wogole co z Beltranem? Dobry sezon jak na start we Fiorce miał a teraz? Kean go wygryzł czy jak?

2

@Jorginho To za rok będzie City. Jak Barca wygra to na Barcę się przesiądzie:D
Zresztą Lamine ma teraz hype to raz dwa skoro tata kibicuje siądzie koszulka Lamine.

2

@Lionel_Messi10 Dokładnie. On go tylko za Siuu lubi.
Wcześniej było Leo Messi cały czas a teraz,że tego i tego lubi.

On ma koszulkę z Argentyny to zapytałam go dla beki czy dać kuzynowi skoro on woli Cristiano to nagle :nie bo będę chodził Leo Messi itp haha.
Tak to z tymi maluchami.

2

Normalnie młody mnie denerwuje zobaczył gdzieś Ronaldo na tik toku i przez tą cieszynke Siuu cały czas o nim mówi.
Mam nadzieję,że jak trochę podrośnie to zobaczy jak kto grał i wybierze tego lepszego co zdobył wszystko. G.O.A.T a Messiego.
@Lionel_Messi10
Normalnie brakuje żeby fartuch przywdział biały. On co chwilę kogo innego woli haha :-)

7

@Lionel_Messi10 Spokojnie na najwyższym poziomie w Europie mógłby sobie pykać.

1

@Lionel_Messi10 Santi Castro z golem dla Bologni.

0

Marcel Hirscher 8krotny zwycięzca klasyfikacji alpejskie wraca po 5 latach i będzie reprezentował Holandię.
8 zwycięstw w klasyfikacji generalnej. Karierę zakonczył w wieku 30 lat.
Myslałam,że dogoni Stenmarka w zwycięstwach. Szwed miał ponad 80.

Ciekawe jak sobie poradzi pod flagą Holandii.

3

@Lionel_Messi10 Oby tylko coraz lepiej.

4

@TankerHunter Jak dodają składy na mecz to dobrze.
Podałeś normalne info i mają problem.

0

@Czajka90 Oddychałes to jak Arsenal przewalił mistrzostwo

1

@MesQueUnClub96 To jak mogłeś to po co masz pretensje,że odpisuje?

1

@MessiForeverTheBest Ten Dibu siadł wam na banie czy co,że praktycznie co chwilę o nim komentarz?

1

@Lionel_Messi10 Dodi klepie a sam oznaczył wcześniej kibiców Argentyny.

2

@bartas97 Bramkarzem Aston Villi i obecnym Mistrzem Świata. Lepiej brzmi.

1

@MesQueUnClub96 Dibu jakby był ciemnoskóry nie dostał by zawieszenia.
Pytasz o opinie to Ci odpowiadam.

Dostał zawieszenie i co z tego?

1

@MesQueUnClub96 To z czym masz problem? Co mam Ci napisać? Skoro oznaczyłes to napisałam,że Dibu dostał karę za złe zachowanie i tyle. Co mam więcej dodać?.

2

@Donnie_Darko Tylko jeden w latach 20 ubiegłego wieku De Los Santos.

1

@MesQueUnClub96 Dostał 2 mecze zawieszenia i tyle.
To co powiesz o Vinim? On może wszystko bo jest czarny. Dibu jak byłby ciemnoskóry żadnego zawieszenia by nie było.
Opinia? Co mam powiedzieć odwalił to dostał zawieszenie i tyle.
Tak czy siak bardzo go lubię.

0

@MesQueUnClub96 Widziałes Nicolas Sule? Zawodnik w krótkim czasie może osiągnąć formę.
Może i miał taki brzuch (chwilę),ale nie przypominam sobie,aby Suarez miał taki w 2019 roku.

1

@Bernard777 Pewnie z racji wieku i tego,że Wojtek jest w lepszej formie.


3

Brawo Julek.

0

@La Pulgaa Dlatego ja wolałam go w PSG. Tam dużo lepsze liczby by miał.
Nie bez powodu mając pomoc jak w City Alvarez miał przez 2 sezony bardzo dobre liczby.

2

Lo Celso jaka forma. Chłopak bez kontuzji to Top pomocnik.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston

1

@Pressinho Mi tam niepotrzebne Pro.
Skoro praktycznie nie ma różnicy to nie wiem po co wydawać pieniądze.
Co innego jak by to była 6 generacja.
Całkiem inaczej,ale to za kilka lat.
Pewnie tych 5 z dodatkami będzie co jakiś czas więcej.

0

@Stinger_ Dla mnie Rodri powinien dostać. Ile on miał g/a mniej od Viniego? 10
Statystyki niedużo gorsze od Viniego a ile tytułów zdobył i to ME.
Jorginho nie był taki kluczowy jak Rodri. Zresztą on a Jorginho to przepaść jak chodzi o jakość czy wpływ na drużynę.
Jak Rodri miał by słabe statystyki to rozumiem,ale Hiszpan był kluczowy i w City i Euro,gdzie dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika.

0

@Stinger_ Vini ponad 30 g/a w całym sezonie.
Messi wtedy 50 goli w samej lidze.
Więc mam nadzieję,że to ironia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?