0

Mam cyfrowy Polsat ten najdroższy. Nawet nie mówcie,że jak chce obejrzeć na telefonie to muszę wykupić jeszcze dodatkowo pakiet bo chyba yebne.

0

@SpainFanRM89 Dzięki i również pozdrawiam. :-)

1

@Stinger_ Polecam do kariery w EAFC.
Do Friosinone wszedł jak w masło.

Do Aston go nie brałam bo tam już mam Nico, Diaby,Soule.

1

@Lionel_Messi10 Messiego nie przeskoczy to racja bo to Bóg futbolu i. wątpliwe,że ktoś będzie lepszy.
Fajnie jakby Yamal przeskoczył Ronaldo wtedy było by git.

1

@ferdas_rawa Mam nadzieję,że ironicznie. Jeden jak i drugi póki co w reprezentacji to placki.
Neymar miał prawie 50 goli w wieku 23 lat w reprezentacji a oni w sumie mają chyba koło 12.

1

@SpainFanRM89 Fanów z Indii i od Arabów. Oni to obsesyjnie są.

2

@SpainFanRM89 Pamiętam jak Messi wygrał Mundial i on wstawił jego zdjęcie z napisem GOAT,więc zastanawiałam się skąd taka zmiana.
Chyba jesteś normalnym kibicem Madrytu.
Podobno w Hiszpanii nie ma nienawiści jak w Polsce czy u tych Arabów do przeciwnych klubów. Tam Madryt skandował imię Yamala z podziwem i pewnie tak samo było w Katalonii z nazwiskiem Carvajala.

1

@sokot Dodawał zdjęcia Messiego z opisem GOAT po Mundialu. Śmieszny jest.

8

@mekston Dla mnie Endrick nie powinien nawet być porównywany do Yamala. Hiszpan gotował na Euro w każdej fazie i ciągnie Barcelonę
Yamal to ma potencjał na Maradonę,Pele czy Messiego.

2

@Linghunter88 Dla mnie póki co Yamal zjada Endricka. Gotował na Euro w każdej fazie plus ciągnie Barcelonę.

2

@cracker Fati moim zdaniem w jego wieku był lepszy. Razem z Messim ciagnał Barcę.

3

Endrick ma potencjał taki jak Yamal waszym zdaniem?
Mi osobiście Yamal to kojarzy się z potencjałem Messiego, więc na żadnego Viniego,Juda czy Endricka nawet w pakiecie bym nie wymieniła.

3

Garnacho gol i asysta póki co.
Fajnie jakby z powrotem wskoczył do pierwszego składu.
@mekston @AFA @Lionel_Messi10

8

Znakomity występ Nico Gonzaleza.
Oby swój najlepszy prime miał przed sobą,bo taki Nico jak dziś bardzo sprzydał by się reprezentacji.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA

3

Nico Gonzalez ładnie dzisiaj chodzi 2 bramkę wypracował.
@Lionel_Messi10 @AFA @mekston

1

@Dankho94isback Ja nie znoszę chrapania.

0

@galix22 Teraz grają młode chłopaki i zespoł gra wyśmienicie. Mam nadzieję,że jak reszta wróci Gavi,Araujo itd to dalej będziemy tak znakomicie gra.

2

@FCB_dimiC Oczywiście,że tak.
Pisałeś o nim i chłopak się zdenerwował.

4

Brawo Julek!!!
Obym się myliła i żebyś miał karierę w Atleti co najmniej jak Kun.
Trochę żałuję,że nie PSG czy inny ofensywny klub,ale mam nadzieję,że dasz radę.

1

@Xxxbarca4ever Alvarez to w LL by strzelał,ale w Barcelonie. Jako zmiennik w mocniejszej lidze ponad 30g/a w sezon. Taki klub wybrał.

0

@Pedri16Future Wardęga zastraszany. Skriny pokazywał. Chłop ponoć śpi z nożem.
Inne dziewczyny tak samo zastraszane. Ciekawe co na wywijał. Michał wydawał się być ogarniętym chłopakiem.
Cicha woda brzegi rwie.

1

@Herato Znaczy Alvarez pasował by do Barcy czy do kogoś takiego pokroju. On jako rezerwa w City 30g/a to dobry zawodnik bardzo pracowity.

5

@Herato Wnet to Lamine w wieku 17 lat ich przegoni w golach dla reprezentacji.

2

Alvarez miał grać w podstawowym składzie (więcej niż w City) i póki co drugi mecz na ławce. Moim zdaniem Alvarez skończy w Atleti jak Felix (Obym się jednak myliła).
Stokroć wolałam go już w tym PSG. Odkąd odszedł Kylian gra tam rozłożyła się na większość ilość zawodników a Julek miałby dużo łatwiej o gole.
Nawet Milan czy Totki to byłby lepszy wybór.
Przed startem sezonu uważałam,że Julek zakręci się w okolicy 10 goli i dalej tak twierdzę.
Chłopak w Argentynie gra zupełnie inaczej i wielka szkoda jak zmarnuje swój potencjał.
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA
Jako podstawowy/rezerwowy (50/50) wykrecił ponad 30 g/a jak się nie mylę.
Tutaj to 15 g/a będzie dobrym wynikiem.
Miał więcej grać a póki co to ławka w drugim meczu i gra też trudna.

1

Naprawdę mamy zdolna młodzież. Te problemy finansowe pokazały,że da się wychować znakomitych zawodników.

3

Yamal geniusz! Ledwo 17 lat a już mini Messi.
Ten Leo to naprawdę ma w sobie moc. Wystarczyła jedna kąpiel i Yamal geniusz.

Leo wbijaj do Barcy kąpać noworodki.

1

Leo Messi namaścił dosłownie swojego następcę.
Leo Messi będzie podziwiał swojego następcę z uśmiechem na twarzy!

3

@Pnog37 Gdyby nie kontuzję Bernal by nie dostał szansy. (Teraz rok przerwy).
Ja i tak mam nadzieję,że Casado będzie wyżej w hierarchii niż De Jong.

0

@Rewolucja123 Zobacz gdzie gra Marc a gdzie Dibu i w jakich ligach.

1

@Rust_Cohle Nie przyznaje,że ukrad.
Karne z Holandia,Francja,kluczowe obrony. Zresz obrona też popelniała błedy Otamendi,Montiel a co zrobiła obrona z Holandią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?