Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ja to chciałaby aby taka Benfica i Porto czy nawet Ajax zaczęli zdobywać LM. Piękne to było a im większa rywalizacja tym lepiej.
Bogaty inwestor i wszystko możliwe.
1
@AFA Giovanni 28 lat,więc ma jeszcze grania sporo przed sobą. Oby wszystko co najlepsze przed nim jak Benzema.
4
@MESSIah16 Ronaldo też tworzył kwas.(Noi nie był jakoś wybitny)
On ani połowa obecnego składu nie powinni tam wogole trafić.
Powinni budować zespół na kimś takim jak Palmer,Kane,Gvardiol itp ale na to już za późno.
Trener też mierny chociaż po odstrzelenie Cra grali lepiej z tego co kojarzę. Nawet coś tam wygrali (puchar).Tam to Guardiola czy Klopp by się przydał.
Kupili wypalonych Realowców za grube melony to tak jest.
0
@FcPortoFan1999 To super bo sprzydał się rywalizacja Enzo :D
Niech tam Alan dalej się rozwija i cieszy gra w Porto.
2
Czy Giovanni to zawodnik na średnie kluby coś jak Emery?
Ja tam sądzę ,że w dużej mierze kontuzję mu przeszkodziły noi w Totkach też trener nie miał na niego pomysłu.
0
@FcPortoFan1999 Jak Alanik w tym sezonie?
5
Brawo Lo Celso. Pewniak do pierwszego składu na najbliższe zgrupowanie.
0
@Encore To jak tak to nie. Ja tylko widziałam tą sytuację na filmiku.
Tam wygląda jak by celował w kolano.
0
@Derean Za intencje. Mógł mu karierę zakończyć jak by to trafiło w kolano.
On chyba celowo nawet to zrobił.
0
@Encore Tutaj chodzi o intencje chyba. (Tak mi się wydaje)
Jak by tak trafił to groźna kontuzją.
0
@Bartula Celował mu w kolano.
1
Taki gruby portfel mieć i tak grać beznadziejnie.
Tam to chyba Guardiola mógłby ich uratować.
5
@Encore On najpierw celował w kolano czy mi się wydaje?
1
Bruno zapraszamy do LL tam nawet żółtej nie dostaniesz.
0
@MesQueUnClub96 Najlepszy to Kevin.
Bruno w Top na pewno.
0
Co ten Bruno odwalił?
1
@Lionel_Messi10 Będę teskniła za Angelito dla mnie jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie.
1
@Lionel_Messi10 Ojj Cuti. Uwielbiam chłopaka. Dla mnie vice kapiten powinien być on,albo Dibu.
Nicola też charaktery.
1
@mekston Niech naparza coraz lepiej. Ktoś musi wejść w buty Anioła.
1
Coś musi być na rzeczy bo Walter Samuel z tego co komentator mowił jest na trybunach.
Super by było.
@Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 Fajnie by było bo on jest świetny.
Real trzyma czasem takich drewniaków a on jest techniczny i do tego inteligencja boiskowa.
0
@Popitek12 Niech strzeli Garnacho i Romero każdy będzie happy.
3
Paz jaka asysta. Co chłop technikę ma.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston
Pięknie ogląda się jego grę.
Skoro Scaloni powołuje Carboniego to Nico tak samo powinien brać pod uwagę.
Powinien dostać powołanie pod koniec tego roku albo na początku jak utrzyma formę.
0
@FCB_dimiC Romero z różnego dla Totkow.
1
@Lionel_Messi10 Dokładnie.
Już nawet 4 kluczowe ma i nota jedna z najwyższych w Romie.
0
@Popitek12 Romero dzisiaj gol.
1
@Esteban_ Pierwsza połowe we Frosine miał bardzo dobrą nie licząc karnych.
Cała Roma jest fatalna. Soule 3 sytuację wykreował i na pewno na boisku nie jest najgorszy.
Pellegrini również słabo jak i cała Roma. Dovbyk ile razy był przy piłce.
Roma to z Como aktualnie by przewaliła.
1
@Lionel_Messi10 On chyba ofensywny pomocnik nie? :D
2
@DonCarletto Wcale nie zdziwił by mnie jego powrót. Chłopak póki co prezentuje się bardzo dobrze.
1
@DonCarletto Ma papiery na wielkiego zawodnika jak tylko będzie dobrze się rozwijał. Fajnie kreuje i widać,że dobrze wyszkolony.