0

Ale trzeba być zje*em,aby pozwolić grać na takiej murawie.

Brawo Otamendi.

0

@Faro 2024 rok a takie jaja. Powinni przerwać. Po co oni wogole zaczynali ten mecz.

1

Zawodnicy powinni zejść z boiska przecież ta piłka wogole nie chodzi.
Śmiech na sali...

4

@Adran360 Ależ bez przesady przecież ta piłka w niektórych miejscach pływa.

4

@Lionel_Messi10 @AFA @mekston
To są jaja. Nie powinni grać dzisiaj tego meczu. Przecież w niektórych miejscach ta piłka się całkiem zatrzymuje. Kpina.

0

Ulewa była. Piłka ledwo się toczy.

2

@Lionel_Messi10 Najgorsza mimo wszystko to chyba Boliwia u siebie. Tam to zawodnicy sami ze sobą muszą się mierzyć a Boliwia przyzwyczajona to sobie grywa na luzie.

2

@Lionel_Messi10 Aaa to dlatego.
Jeszcze te kontuzję na zgrupowaniu Garnacho i Carboniego.
Fajnie jakby Paz zadebiutował.

2

@Lionel_Messi10 Czemu Pezzela? Otamendi trzyma fason,ale German?
Co z Cutim i Licha?

Zresztą Pezzela nie powinien być powołany. Jest Medina czy Quarta a gorsi nie będę.

2

Licha i Cuti często razem na zdjęciach. Widać,że mocno trzymają sztamę.
Obrona na lata. Dobrze,że stosunkowo to młode chłopaki.

0

@Kidd Nie mi sądzić Sinnera. Oby taka sytuacja już się nie powtórzyła.

0

@Encore Chyba nikt go nie pobije w RG.
Chyba,że za pół wieku albo i lepiej.

0

Jeszcze Djoko może trochę pogra i zacznie się epoka Alcaraza i Sinnera.
Być może jakiś dzieciak za parę lat dołaczy.

0

@mrboom To jest prawda akurat. Wystarczy wejść na ich Instagrama.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonCarletto Jak w telenoweli.
To teraz są ojczymami własnych dzieci.
Ciekawie to musi wyglądać

1

Hah taki post mi się wyswietlił na insta.
Ciekawe czy prawda. Normalnie jak w filmie.

Leo Pereira gracz Flamengo ożenił się z byłą Militao.
Ale obrońca Realu Madrid Militao nie został w tyle i poślubił byłą Leo Pereiry.

0

@mrboom Zależy jakie dużo rodzin patologicznych ma po kilka/kilkanaście dzieci.
Znam nawet takich co nie pracują i żyją sobie za 800 plus tych dzieci.
Dzieci brudne i zaniedbane a do tego przeklinają. I takich rodzin jest trochę.

Ja mam koleżankę co nie może mieć dzieci (wie od urodzenia) a druga ma serce chore i to są ludzie co żyją na poziomie. Niestety tacy ludzie nie mogą mieć a Ci co liczą na 800 plus to robią dla hajsu a później lecą do opieki.
Nie wspomnę,że dzieci od 1 roku do 6 lat a wulgarne jak nie wiem. Zresztą następne już w drodze.


1

@Stinger_ Od 2009 do 2012 mogli spokojnie pod rząd wygrać LM 4.
Szkoda 10 z Interem i 12 po błędzie z Chelsea.

0

@siuuu Zapewni jakoś za 2 lata? Za 2 lata to w Chorwacji ktoś inny będzie ciągnął wózek

2

@Derean Modric teraz miał łatwiej. Dawniej byli tacy magicy jak Iniesta,Pirlo,Xavi,Zidane.

0

@messi33 Dodaj do niej wodę gazowaną wtedy całkiem odlecisz.

0

@Faro Ja tylko gram karierę menagera.
Nawet nigdy nie weszłam w futa,więc nie wiem na czym polega.

0

@yzyr MŚ to każdy zawodowy piłkarz powie,że są najważniejsze.

0

@Kidd To było tylko przemyślenie luźne i tyle.

0

@AFA Kto wskakuje za niego? Buonanotte chyba za Nico wskoczył.
Coś mi się przewinęło,że Acuna jakiś uraz i młody Soler z Lanusa ma go zastąpić. (Bardzo perspektywiczny chłopak)
Tylko nie wiem czy to było wiarygodne zrodło.

0

@Kidd Bijesz do Messiego?
Różnica taka,że jak on odszedł to przegrywali a fani błagali go aby wrocił.
Jaki tam był potencjał? Meza,Pratto?
On wrocił do upadającej kadry i im pomogł. To on wprowadził ich do MŚ.
Chyba nie chcesz mi powiedzieć,że tamta reprezentacja była potencjałem.


0

@FCB_dimiC Od pomówień to jest Natan M.

0

@takisobiektos To coś innego. Chodzi mi o takich zawodników,którzy są zdrowi a kombinują i nie jadą na zgrupowanie.
Takich co olewają kadrę.
Zawodnik w formie to zupełnie co innego niż zawodnik olewajacy kadrę.

Na przykład taki Lautaro (byłby w formie) miał by kadrę w nosie a chciałby jechać na Mundial.
To wtedy ten inny zawodnik czułby się urażony. Bo Lautaro zupełnie olewał kadrę (oczywiście to przykład,bo dla Lautaro reprezentacja jest bardzo ważna)

Co innego jak by za niego wskoczył zawodnik z formą bo to wtedy zdrowa rywalizacja a nie branie za nazwiska)
Mi chodzi tylko o tych co olewają a są potrzebni.

0

@tadzik447 @MessiForeverTheBest Wiadomo,że chodzi o zawodników którzy kombinują bo się im nie chce a nie o takich,którzy wyszczelą z firmą czy takich,którzy marzą o reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?