1

Nie śmiejcie się bo jeszcze Vini wygra a wtedy będzie tu niezła karuzela.
Te przecieki to pewnie info?

0

Kamil pisze,że Ancelotti jedzie to i Vini wygra.
Ponoć UEFA polozyła swoje macki i dlatego te nieporozumienia.
Kamil be happy.

0

@LukaszFan Dlatego dla mnie Rodri był faworytem numer 1.
Puchary reprezentacyjne>klubowe.

Zresztą tak jak mówisz Rodri miał polfinał z City. Był motorem City jak i Hiszpanii.

0

Komentarz usunięty

1

Jaja będę jak Vini wygra a nie pojedzie. Niezła beka by była.

0

@ChiefKeef Rany ale odklejus z niego.
Ciekawe czy zaczał wbijać szpilki w Rodriego.
Być może Rodri dostanie biegunki i nie odbierze ZP.

0

@ali3gator Dla mnie Rodri pierwszy,ale Carva też się broni.

0

Może Carva kto wie.
Lub Madryt jaja robi a jadą normalnie na galę.

0

Jeżeli to prawda to znowu wróci temat z rasizmem.

7

@CLS63AMG Czemu on nie wspomina o epoce dinozaurów gdzie były 3 metrowe spalone w LM.
Nawet łatwiejsze zadanie od 2016-2018 były spalone,ale tak Real zawsze pokrzywdzony i jako jedyny bez skazy.

5

Piękna była by to historia.
Skromny Rodri ze ZP.

0

@Stinger_ Dla mnie Rodri,ale wybór Carvy też zrozumiem.

1

Serio Vini bez ZP?

Jeżeli Rodri to wygra było by super.
Rodri jest znakomity i należy się mu ta ZP.
Mi tylko smutno jest,że taki Iniesta,Xavi czy Pirlo nie mają a byli lepszymi zawodnikami. (Zyli w erze Cara i Leo.

0

@Destroyer_of_Worlds Normalni kibice Madrytu (Hiszpanie) tak nie postępują. Kochają Lamine za MEnby później go wyzywać.
Odklejusy i tyle.

2

@mekston Mogli by tego Nico w zimie ogarnąć.
Olmo czy ktoś inny może grać na skrzydłach?
Czy przejdą do innego ustawienia.
Co myślisz?

Wogole to jaram się,że Cubarsi,Casado robią się jednymi z najlepszych.

1

@Murazor Pluje sobie w brodę zapewne. Miał by pierwszy skład na początku w Barcy.
W sumie nie żałuję jakoś bardzo. Dzięki takim okolicznością mamy Casado i Bernala.

2

@Kwiatek67 No spoko,ale brakuje zmienników na ataku. (Nie liczę Ansu i Ferrana, są po prostu słabi)
Lewy nie ma zmiennika,szkrzydła również.
Chyba,że może ktoś zagrać jak Olmo itp?
Może w zimie kogoś ogarną.

0

Liczę na wygranie LL w tym sezonie.
Na LM nie liczę bo to są młode chłopaki i przede wszystkim nie mamy pożądanych zmienników na skrzydła czy napad.
Szkoda tego Nico bo z nim i z zmiennikiem na napadzie można by było walczyć o wszystko.

2

Ciekawe co teraz myśli sobie taki Guler.
Na początku miał by pierwszy skład a w Realu było wiadome,że będzie rezerwą.

Pewnie załuje decyzji,ale teraz my nie mamy co się martwić bo Guler pierwszego składu w Barcy by nie miał dzięki Casado i reszcie młokosów.
Najlepiej jakby poszedł na wypożyczenie po potencjał chłopak ma duży a może i kiedyś być takim Martinem z Arsenalu.

Zresztą to była jego decyzja.

Pedri,Olmo,Gavi,Casado do tego Bernal za rok (oby dobrze się to potoczyło)

Jest ktoś tam w La Masi utalentowany?

0

@Rust_Cohle Różnica taka,że oni skandowali jego imię. Ja nie skandują imienia Polskich zawodników bo nawet nie wygrywają.

Owszem wolę reprezentację Argentyny i nie mam problemu tego przyznać.

0

@Derean Niedawno całowali go po stopach. Wczoraj wyzywali.
Kibice Madrytu to stan umysłu. (Nie mówię o tych prawdziwych fanach,którzy są normalni).

0

14 spotkań 13g/a.
Ten dzieciak jest niemożliwy.

2

Podobno Madryle obrażali Lamine.
Powinni całować go po stopach za ME.
Co się zresztą dziwić skoro oni nawet swoich obrażają.

1

Barcelona znowu wielka!
Taki młodziutki skład a Ci chłopcy są znakomici!
Duma!!!
Visca El Barca!

2

Do ataku ogarnąć kogoś dobrego bo póki co to jest Lewy,Lamine i Brazol.
Nie liczę reszty bo to nie poziom Barcy.

Pomoc jest super ogranieta póki co.
Myślałam,że to będzie największą bolączka ale Fermin,Casado pokazują się z świetnej strony
Pedri-Gavi-Casado do tego Olmo,Fermin i wróci Bernal.
Obrona już jest bardzo dobra a wraca Araujo i Duńczyk.

0

@Piotii16 zgłosić to do administracji FB.
Chyba,że dałeś pomocniczy login czy numer telefonu do poczty.

0

@LambiPL Widzę,że ta Argentyna mocno wjechała Ci na psychę. (Kibicowanie jej i wywyższanie nad Polskę)
Zresztą nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś nołnejma z internetu.
Mnie to zupełnie nie interesuje czy jesteś kibicem Barcelony czy innej drużyny.
Nie interesuje mnie wpis to nie dogryzam i tyle.

A i wolę śpiewać hymn Argentyny niż być spłakanym Polaczkiem.


0

@LambiPL Dziecko jak bym była małolatem to bym prawa jazdy od 7 lat nie miała.
Zresztą zajmij się sobą to nie ja tu ciągle przesiaduje.

0

@LambiPL Jeśli kupować to tylko z Argentyny.
Wali mnie twoja opinia.
Jak Cię to nie interesuje to nie pisz pod komentarzem i tyle.
Ja kończę dyskusje bo nie mam czasu na denne rozmowy z małolatem.

0

@LambiPL Ty mi nie będziesz mowił co może być moją pasją a co nie.
Małolatem to zapewne ty jesteś.

Sam zaczepiłes ,więc w czym problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?