Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie śmiejcie się bo jeszcze Vini wygra a wtedy będzie tu niezła karuzela.
Te przecieki to pewnie info?
0
Kamil pisze,że Ancelotti jedzie to i Vini wygra.
Ponoć UEFA polozyła swoje macki i dlatego te nieporozumienia.
Kamil be happy.
0
@LukaszFan Dlatego dla mnie Rodri był faworytem numer 1.
Puchary reprezentacyjne>klubowe.
Zresztą tak jak mówisz Rodri miał polfinał z City. Był motorem City jak i Hiszpanii.
0
Komentarz usunięty
1
Jaja będę jak Vini wygra a nie pojedzie. Niezła beka by była.
0
@ChiefKeef Rany ale odklejus z niego.
Ciekawe czy zaczał wbijać szpilki w Rodriego.
Być może Rodri dostanie biegunki i nie odbierze ZP.
0
@ali3gator Dla mnie Rodri pierwszy,ale Carva też się broni.
0
Może Carva kto wie.
Lub Madryt jaja robi a jadą normalnie na galę.
0
Jeżeli to prawda to znowu wróci temat z rasizmem.
7
@CLS63AMG Czemu on nie wspomina o epoce dinozaurów gdzie były 3 metrowe spalone w LM.
Nawet łatwiejsze zadanie od 2016-2018 były spalone,ale tak Real zawsze pokrzywdzony i jako jedyny bez skazy.
5
Piękna była by to historia.
Skromny Rodri ze ZP.
0
@Stinger_ Dla mnie Rodri,ale wybór Carvy też zrozumiem.
1
Serio Vini bez ZP?
Jeżeli Rodri to wygra było by super.
Rodri jest znakomity i należy się mu ta ZP.
Mi tylko smutno jest,że taki Iniesta,Xavi czy Pirlo nie mają a byli lepszymi zawodnikami. (Zyli w erze Cara i Leo.
0
@Destroyer_of_Worlds Normalni kibice Madrytu (Hiszpanie) tak nie postępują. Kochają Lamine za MEnby później go wyzywać.
Odklejusy i tyle.
2
@mekston Mogli by tego Nico w zimie ogarnąć.
Olmo czy ktoś inny może grać na skrzydłach?
Czy przejdą do innego ustawienia.
Co myślisz?
Wogole to jaram się,że Cubarsi,Casado robią się jednymi z najlepszych.
1
@Murazor Pluje sobie w brodę zapewne. Miał by pierwszy skład na początku w Barcy.
W sumie nie żałuję jakoś bardzo. Dzięki takim okolicznością mamy Casado i Bernala.
2
@Kwiatek67 No spoko,ale brakuje zmienników na ataku. (Nie liczę Ansu i Ferrana, są po prostu słabi)
Lewy nie ma zmiennika,szkrzydła również.
Chyba,że może ktoś zagrać jak Olmo itp?
Może w zimie kogoś ogarną.
0
Liczę na wygranie LL w tym sezonie.
Na LM nie liczę bo to są młode chłopaki i przede wszystkim nie mamy pożądanych zmienników na skrzydła czy napad.
Szkoda tego Nico bo z nim i z zmiennikiem na napadzie można by było walczyć o wszystko.
2
Ciekawe co teraz myśli sobie taki Guler.
Na początku miał by pierwszy skład a w Realu było wiadome,że będzie rezerwą.
Pewnie załuje decyzji,ale teraz my nie mamy co się martwić bo Guler pierwszego składu w Barcy by nie miał dzięki Casado i reszcie młokosów.
Najlepiej jakby poszedł na wypożyczenie po potencjał chłopak ma duży a może i kiedyś być takim Martinem z Arsenalu.
Zresztą to była jego decyzja.
Pedri,Olmo,Gavi,Casado do tego Bernal za rok (oby dobrze się to potoczyło)
Jest ktoś tam w La Masi utalentowany?
0
@Rust_Cohle Różnica taka,że oni skandowali jego imię. Ja nie skandują imienia Polskich zawodników bo nawet nie wygrywają.
Owszem wolę reprezentację Argentyny i nie mam problemu tego przyznać.
0
@Derean Niedawno całowali go po stopach. Wczoraj wyzywali.
Kibice Madrytu to stan umysłu. (Nie mówię o tych prawdziwych fanach,którzy są normalni).
0
14 spotkań 13g/a.
Ten dzieciak jest niemożliwy.
2
Podobno Madryle obrażali Lamine.
Powinni całować go po stopach za ME.
Co się zresztą dziwić skoro oni nawet swoich obrażają.
1
Barcelona znowu wielka!
Taki młodziutki skład a Ci chłopcy są znakomici!
Duma!!!
Visca El Barca!
2
Do ataku ogarnąć kogoś dobrego bo póki co to jest Lewy,Lamine i Brazol.
Nie liczę reszty bo to nie poziom Barcy.
Pomoc jest super ogranieta póki co.
Myślałam,że to będzie największą bolączka ale Fermin,Casado pokazują się z świetnej strony
Pedri-Gavi-Casado do tego Olmo,Fermin i wróci Bernal.
Obrona już jest bardzo dobra a wraca Araujo i Duńczyk.
0
@Piotii16 zgłosić to do administracji FB.
Chyba,że dałeś pomocniczy login czy numer telefonu do poczty.
0
@LambiPL Widzę,że ta Argentyna mocno wjechała Ci na psychę. (Kibicowanie jej i wywyższanie nad Polskę)
Zresztą nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś nołnejma z internetu.
Mnie to zupełnie nie interesuje czy jesteś kibicem Barcelony czy innej drużyny.
Nie interesuje mnie wpis to nie dogryzam i tyle.
A i wolę śpiewać hymn Argentyny niż być spłakanym Polaczkiem.
0
@LambiPL Dziecko jak bym była małolatem to bym prawa jazdy od 7 lat nie miała.
Zresztą zajmij się sobą to nie ja tu ciągle przesiaduje.
0
@LambiPL Jeśli kupować to tylko z Argentyny.
Wali mnie twoja opinia.
Jak Cię to nie interesuje to nie pisz pod komentarzem i tyle.
Ja kończę dyskusje bo nie mam czasu na denne rozmowy z małolatem.
0
@LambiPL Ty mi nie będziesz mowił co może być moją pasją a co nie.
Małolatem to zapewne ty jesteś.
Sam zaczepiłes ,więc w czym problem?