1

Trzeba było Vini grać coś w kadrze i na turnieju. Tak to jest jak jest rok reprezentacyjny. Trofea dla reprezentacji są ważniejsze.

2

@Marcelinho132 Przegrał bo w reprezentacji jest plackiem. Zadecydował turniej reprezentacyjny.

4

Ja odbieram w poniedziałek złotą piłkę!
A ty?
Gavi niezła bekę teraz ma. Fajnie jakby wstawił zdjęcie z Rodrim! :-)

19

Rodri po wielu dekadach wygrywa dla Hiszpanii Złotą Piłkę!
Brawo Rodri!
Rodri on fire! Na na na na nanana

15

Rodri on fire!
Brawo Rodri!

1

@mekston Dibu zaslugiwał.
Oby jak najdłużej forma była.
32 lata jako bramkarz,więc może jeszcze pograć na najwyższym poziomie.

4

@bartas97 Za Cope bo wygrał ją Argentynie.

5

Brawo Dibu.
On jest naprawdę dobrym bramkarzem. Nie jest najlepszy,ale jest bardzo dobry.
Inaczej broni się mając defensywę taką jak Argentyna a inaczej jak Aston.
Zresztą @Lionel_Messi10 wstawiał statystykę Dibu z zeszłego sezonu czy 2 wstecz i miał najlepsze obrony.

Vamos Dibu!!!

0

@D10SLEO Kradzież w biały dzień.

0

@Arcybiskup Obcokrajowcy bo Hiszpanie pewnie zadowoleni.
Tym bardziej,że nie pamiętam kiedy jakiś Hiszpan wygrał.

0

Myślicie,że kibice Realu (Hiszpanie) są niezadowoleni?
Moim zdaniem pewnie obojętne im było kto wygra. Vini,Rodri czy Carva.
Zawodnicy kluby a Rodri reprezentacja.
Razem z Yamalem i Nico wygrali Hiszpania ME.
Raczej ta nagrodę negują Ci zagraniczni kibice.

Modric zasluzył na ZP 2018 według Madryciakow? A no zasluzył a miał
Gorsze staty od Rodriego.
Obaj byli fundamentami swoich drużyn i reprezentacji.

Skoro tamta nagroda była dla nich znaczącą to dlaczego wyśmiewają teraz Rodriego?

Vini nie dość,że przewalił z reprezentacją to nie miał kosmicznych statystyk. Taki Lautaro co od marca bez gola ma lepsze statystyki.
Moim zdaniem jeżeli Rodri wygra to jak najbardziej się obroni i to samo Carvajal.

9

Oni to pokazali na gali przed wszystkimi? Te zdjęcia Viniego? Czy to na strimie tylko było.

15

Lamine dzisiaj z nagrodą dla najlepszego młodego zawodnika. Oby oby ;D

0

@AmigoBlancos Przecież Real to światowa instytucja.
Byli by nazwani debilami czy idiotami stulecie.
Uwierzyć w jakieś przecieki xd.

0

@Faro To póki co źle info. Lista się zgadza.
No City karę pieniężną za takie coś by dostało.

1

Jak Messi odbierał rok temu balona to też nie miało być,że nikt nie zna werdyktu?

Przecież oni robią te wywiady i pokazują skróty z goli itp.
Dziwne to wszystko.

Mniejsza z tym w sumie bo i tak skoro nie polecieli to cały świat będzie mowił,że Real wypia się na Viniego.

Nie jestem w stanie uwierzyć,że taka instytucja jak Real może być totalnymi kretynami. Przecież to by się ciaglo za nimi latami.
Judę,Carva itd tam jest kilku do nagród,więc wątpię,aby to plotki były.

0

@MesQueUnClub96 No dobra to dlaczego Vini i Madryt nie polecieli?
Musiało pójść jakieś info. Przecież taka instytucja po takim czymś uchodziła by za totalnie ułomnych umysłowo i beka na cały świat by poszła.

2

Może przemowy Viniego o rasizmie nie chciało im się słuchać.
Tak to dostanie w Madrycie na spokojnie.

0

@MesQueUnClub96 To dlaczego ta lista była wstawiona dużo wcześniej a wszystko idzie jak na niej po kolei?

2

@macio_944 Wogole to też dziwne,że reszta zawodników,którzy mieli odbierać nagrody by nie pojechała.
Muszą mieć jakieś info bo bez jaj.

1

@xvcWinterSoldier Dla mnie dziwna sytuacja bo wyciek się zgadza póki co.
Nawet kurs może i niski.
Ja tam go nie skreślam.
Real po prostu bład popełnił w stosunku do zawodnika.

0

@MichuZ44 Mi się wydaje,że bardzo możliwe patrząc na listę.
Ogromna kompromitacja Realu by była.
Być może jedyna ZP Viniego w karierze a on nie mógłby ją odebrać na gali i przemówić.
Ewentualnie przyleci rakietą.

0

Można jeszcze gdzieś obstawić ZP na Viniego?

0

@Pawel13sz Nie mów hop.

1

@MesQueUnClub96 Wyjdą na durni jeżeli okaże się,że Vini wygrał.
Kompromitacja na całej lini.

0

@MesQueUnClub96 Mnie tylko dziwi,że Real uwierzył w fake.
Chyba,że sami poranka robią ceremonii i jednak się zjawią.

0

Jak ta lista tak się układa co ten wyciek z Vinim.
Chyba ta gala ZP nie jest taka stuknięta,aby robić poranki. Co by nie mówić taka ceremonia nie powinna mieć takich sytuacji.

0

Vini może to wygrać.
Ciul wie czy gazety prawdę piszą. Zresztą wszyscy mieli się dowiedzieć przy ogłoszeniu rezultatu na ceremonii.
Lista póki co się zgadza.
Największym zdziwieniem będzie brak Viniego na gali. Ewentualnie odrzutowcem przyleci.

1

@partymaker Mam męża.
Może ty się na niego skusisz? Była by z was słodka para.

0

@RoberDzik No spoko,ale to gazety podały.
Było oficjalne info?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?