0

@kulek22 Aha to rozumiem.

2

Ciężko będzie pokonać tych nowych mistrzów w Awanturze o kasę.
Na starcie mają 50 koła.

1

@budel17 Nie mówię o Amigosach tylko o całej drużynie.

2

@Adran360 Tak mi się wydawało.
Przecież oni praktycznie nic nie biegali.
Tylko do Messiego a on ciasteczka. Niestety nikt nie potrafił tego wykorzystać.

Chodzą jak na spacerze. Porażka dzisiaj. Mam nadzieję,że nie grają tak na codzien.

1

@Lionel_Messi10 Miami tak zawsze gra?
Kiedyś jak oglądałam to dużo lepiej grali i biegali a dzisiaj to jakby się im nie chciało.Obrona i pomoc to jak na orliku.

2

@Hosh Pastwiska i pustynna to słabe ligi wiadomo.
Technicznie 3x wyższa od Ekstraklasy. Nie powiesz,że w Ekstraklasie tyle podań potrafią wymienić. Tam to laga i biegają. Tu potrafią technicznie,ale tempo meczu katastrofa.

Kiedyś oglądałam Miami i grali inaczej. Zacięcie a dzisiaj te dwie drużyny to jak slow motion.

Bardziej chodzi mi o zaangażowanie. Przecież zamiast biegać to obrona i pomoc spacerowała jak by grali kumple na orliku.

4

Wogole grają tam jakby się im nie chciało.
To już w Ekstraklasie szybciej biegają.

Nie oglądam tych rozgrywek na codzien.
Dzisiaj te dwie drużyny tak grały czy zawsze tak jest?
Wygladało to jakby mieli wywalone.

2

Współczuję Messiemu grać z takimi partaczami.
Ładne ciasteczka posyłał. Wogole to tam w Miami tartak w pomocy straszny.

Stoją i liczą tylko na Leo.

1

@Lionel_Messi10 Echeverri odzyskuje blask.
Nie przepadam za ich obecnym trenerem bo trochę ich zlewa a i River nie za dobrze idzie.

Ps.
Co myślisz o Tobiasie Palacios i Valentinie Gomezie.
Obserwuje ich i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to cuti i Licha będę mieli z kim rywalizować.

0

@Chada Przecież ja to dla żartu napisałam.

2

@Popitek12 Co się stało z Nasserami?
Przed przyjściem CR wygrywali.
Co się stało? Promienie gołta ich oslepiły?

0

@FcPortoFan1999 Oby poległy.
Na pierwszym miejscu Argentyna.
Później Hiszpania i też będę zadowolona. Ewentualnie Włochy,Urugwaj,Niemcy też będę wporzo.

Zresztą Maroko pokazało,że każda drużyna,która jest waleczna i wybiegania jest w stanie powalczyć

3

@Kapitan hawk Ciężko gra się z najlepszymi na pustyni.
Nie bez powodu jest to liga Top5 na świecie.

0

@FcPortoFan1999 Wygra drużyna która będzie w formie.
Przede wszystkim to musi być drużyna waleczna i wybiegania.
Albo grająca taka piłke jak Hiszpania czy City.

1

@zodiak_10 Przynajmniej dostał żółtego cukierka a my nic.

0

@MesQueUnClub96 Czego wymagasz jak na obronie gra tam Lodi,Koulibaly i Cancelo?
Nie za dużo?
Zresztą on mógłby być twoim ojcem.
Szacunku trochę.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym bardziej Hiszpanie, Niemców , Francję czy Włochy postawiła wyżej z krajów Europejskich.
Tym bardziej patrząc na historię Mundialu. (Kraje typowo turniejowe).

Zresztą na Mundialu nic nie wiadomo bo tam taka Australia czy Japonia potrafią spiąć tyłki i ograć najlepszych.

0

@FcPortoFan1999 Powinien odpuścić poprzedni Mundial i Euro obecne pokazało,że był nasłabszym zawodnikiem na turnieju.

Zresztą z nim w składzie to gorzej.
Fajnie jakby Martinez zabetonował ich jak Belgów.

0

@FcPortoFan1999 Na moje to będzie on jednym z najsłabszych zawodników na tym Mundialu.
Nie wierzę,aby zagrał jak Maradona czy Messi. Rajdy,dryblingi itp.

Jak już coś to z karniaczka,albo z głowki. Ewentualnie przed polem karnym niech stoi.

Mam nadzieję,że nie wygrają MŚ. Kibicuje Argentynie a później Hiszpania ewentualnie Włosi.

1

@Popitek12 Przeszkadzać? To ja myslałam,że on będzie przeszkadzał.
Sorry myliłam się widocznie Ronaldo jest obecnie najlepszy na świecie.
Przespałam ostatni miesiąc i zapomniałam,że przymierza się do ZP za ten rok.
Tak do 50 lat powinien pobić Leo w ZB i ZP.

1

@FcPortoFan1999 Zapewne tak. Ewentualnie,aby miał do gabloty.
Coś jak Franco Armani.
Jak by oto wiedzioł to by Batigola powołaj nawet jako Peszko a i MŚ turystycznym by był.

1

@Popitek12 Co Ci z tego jak Ronaldo nie zagra takiego Mundialu jak Maradona czy Messi.
Co najwyżej może zagraclc słabo. Chyba,że chodzi tylko o trofeum do gabloty.
Mam nadzieję,że nie wygrają i oby tak było.

To tak jak w Argentynie powołali by Batistute byle by był.

1

@mekston Niech zremisuje. Przynajmniej Nasserowie będę się mogli łudzić.

0

@FCBparasiempre Super coś w ten deseń.

0

@partymaker Akurat z twarzy jest bardzo przystojny i te jego tatuaże na szyi to sztos.


1

@Lionel_Messi10 Dzięki za poprawkę.
Zobaczyłam relacje jego byłej partnerki i masz rację. :-)

1

@Sulimo Chelsea ma problemy.
Rozliczam go z gry w kadrze a tam gra bardzo dobrze.

1

@RoberDzik Chce rozejść się z kobietą bo znudziło mu się takie życie.
Chce być singlem po prostu.

1

Co ten Enzo odwalił...
Podobno chce być znowu singlem.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston
Jeżeli to prawda to ujowo Enzo postapił.
Niech się uczy od Romero czy Dibu.

0

@cules100pro Byle Rodriego nie kupili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?