Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcjanna Jak na swój poziom to słabo owszem.
Wiesz ile on miał wykreowanych sytuacji?
Oceniam go po tych meczach co grał.
Oprócz Copa miał wysokie noty.
Do Copa podchodził bez treningu i po kontuzji,więc ciężko,aby grał wyśmienicie.
Zresztą będę kolejne spotkania i zobaczymy co Leo pokaże w Argentynie.
@mekston ty pisałeś o tym Copa więcej. Teoretycznie Leo zagrał dobre Copa. Może słabe jak na siebie.
0
@marcjanna Kanada,Chile,Urugwaj.
Przegrana z Urugwajem,ale nota 8 i 4 kluczowe podania.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Sorry,ale Lewy czy Modric są słabsi od Leo obecnie.
Różnica taka,że Messi sam zrezygnował z gry w Europie. Jego chciały inne kluby,ale on chciał już sobie chillowac z ogromnym kontraktem w USA.
On w Argentynie gra świetnie a w MLS może i słaba,ale staty świetne jak na tyle meczów ile rozegrał.
Jak by siedział w Europie spokojnie byłby lepszy od Lewego.
0
@marcjanna On nie rozgrywał meczów reprezentacji rok temu. Ja twierdzę,że jest najlepszym zawodnikiem na świecie w reprezentacji.
0
@marcjanna Nie. Przed Copa i tą kontuzję grał bardzo dobrze.
0
@marcjanna Najlepszy obecnie w piłce reprezentacyjnej. Tyle.
0
@marcjanna Do czego bijesz?
Dla mnie w piłce reprezentacyjnej Leo Messi jest najlepszy na świecie.
0
@Zoker Iran prawie wyrzucił Portugalię z MŚ 2018.
Więc mecz meczowi nie równy.
1
@cules100pro
Przecież oni za taka forsę mieli by do wyboru i koloru pełno pań do towarzystwa.
Oczywiście nie biję tu do Mbappe bo nic nie wiadomo.
Robinho,Alves to jakieś ułomy i zboczeńcy.
1
@Comentateiro Dynamikę dalej ma,zmysł i drybling.
Jeżeli mówisz o Copa to on po kontuzji był. Zobaczymy jak zagra kolejne mecze w reprezentacji.
Skoro taki Lewy czy Modric dają radę to Leo tym bardziej.
Dla mnie najważniejsze jest to,że w reprezentacji jest najlepszym zawodnikiem na świecie.
1
@escarabajo To tu się zgodzę. Leo też presuje,ale nie zawsze on w odpowiednim momencie.
To mi się u nich podoba bo 90 zapierniczaja jak nie wiem. Nie znam innej reprezentacji,która była by wybiegania jak oni.
1
@escarabajo Messi miał by dużo więcej goli w MLS tylko kontuzję miał.
Argentyna to żadne Atletico nie jest. Oni się nie murują tylko cały czas atakują.
Alexis,De Paul i Enzo potrafią kreować sytuację.
2
@don'T.R.I.P.e Czy ja piszę o nagrodach? Dla mnie gra najlepiej i tyle. Zresztą on sam poszedł chillowac. Ja nie pamiętam,aby nie domagał w Barcelonie.
@MesQueUnClub_87
Mam takie samo zdanie.
1
@Encore On był po kontuzji przed Copa.
1
@Lionel_Messi10 No własnie on by robił te same,albo lepsze.
Ale wolał sobie chillowac.
Dla mnie jest najlepszy na świecie.
0
@vadner Dla mnie ten Nico jest świetny.
Bardzo dobry debiut zaliczył.
0
@Lucyfffer Scaloni trzyma rygor nad Argentyńczykami. Fizycznie są świetni.
Płuca mają ze stali. Biegają nawet do piłki na którą mają 10 % odbioru.
Teraz każdy pomocnik potrafi kreować sytuację.
Wczoraj Boliwia zagrała lekki autobus a i tak 6 goli padło.
Waleczne serce z tej Argentyny!
0
@FcPortoFan1999 Oni nawet biegali do piłek,gdzie było 10%,że im się uda odebrać a i tak zapierniczali,że sama byłam w szoku.
Scaloni fizycznie i kondycyjne stworzył z nich potwora.
Oczywiście nie zapeszam i mam nadzieję,że Scaloni to będzie trenerski Maradona.
0
@FcPortoFan1999 Argentyna zasuwa aż miło. Oni do każdej piłki doskakuja jak szaleni. Bardzo mi się to podoba bo pomimo sukcesów dalej jest to zaangażowanie i głód zwycięstw.
Wczoraj oglądałam mecz Polski to oni i Chorwacja przy wybieganiu i pressingu chowają się przy Argentynie.
Tam na pełnym gazie do przodu i napieranie.
3
@Encore Mi nie chodzi o żadne nagrody. Mi tylko o jego grę chodzi.
Dla mnie dalej gra jak najlepszy na świecie.
3
@Encore Wiadomo,że jest starszy.
Tylko różnica taka,że z tego co kojarzę on przed Copa nie grał bo kontuzją była.
Jak trenował normalnie z reprezentacją to gra tak jak z Boliwią.
Mnie nie interesuje,że gra w słabym Miami.
Mnie interesuje jak gra w reprezentacji.
Modric gra w Europie a podjazdu do Leo nie ma.
On sobie sam odszedł bo chciał cieszyć się lajtowym życiem w Miami.
Zresztą on gra już na luzie w reprezentacji,ale dla niej zrobi wszystko.
6
@Encore Dla mnie jest najlepszy.
Po tym jak widzę jak gra.
On sam odszedł bo chciał odpocząć.
To był jego wybór. Dla mnie gra najlepiej na świecie.
3
Dobry ten Nico Paz porobił Boliwijczykow nieźle.
Dziw bierze,że tyle kisił się w rezerwach.
Zresztą pamiętam,że on w Realu jak dostawał szansę to grał dobrze,ale tam wychowanek nie może liczyć na rozwój.
15
Leo spokojnie w Europie mógłby grać i być najlepszy.
Obecnie najlepszy piłkarz na świecie.
6
Wynik bezpieczny to fajnie jakby zadebiutował dzisiaj Soler i Paz.
Buonanotte też bym chętnie zobaczyła.
9
Leo spokojnie może jechać na kolejny Mundial. Oczywiście jeżeli będzie miał ochotę.
Co chłopak gra.
Jemu wystarczyła by technika,podania i zwinność a i tak robił by jak chciał.
Na swój wiek Leoś i tak jest szybki.
No GOAT po prostu!
4
@zodiak_10 Ładnie ich tam robi.
Przy nim są jak dzieci we mgle.
4
Ale pięknie ogląda się tą Argentynę!
Jaki pressing!
Biegają ile wlezie.
Pięknie grają pomimo czasowej murarki Boliwii.
2
@adi7adi8 Dla mnie to oczywiste.
Nie dlatego,że to Leo Messi.
Dlatego jak on gra i dalej jest najlepszy! :-)
8
Leo pomimo lat dalej jest najlepszy na świecie. (Bynajmniej dla mnie)
On ich nawet w miejscu robi jak dzieci.
Znakomita zwrotność,drybling i balans ciała.
GOAT to GOAT!