0

@mekston Nie wiesz czy w Eleven leci dzisiaj Argentyna? Bo widzę,że Ursusy będę a Argentyna?

0

@maroon Jego dzieci to przejmą.

2

@Lionel_Messi10 Dumą jest kibicowanie takiej reprezentacji.
Albicelestes są najlepsi w historii jak i obecnie!

Młodzi z Argentyny awansowali do półfinałów Copa.
Dzisiaj czytałam takiego użytkownika i ponoć Brazylia ani jednej okazji bramkowej nie miała.
Argentyna miała mnóstwo,ale skończyło się 1:1 ( więc nie wiem czy samobój był czy rykoszet skoro nie mieli niby okazji.)

Najlepsze jest to,że nie grało kilku podstawowych zawodników.
Aaa i oni mają najgorszy terminarz bo mecze co 2 dni.

0

@Faro Ja zawsze tylko kariera. Nawet nie probowałam online.
Może spróbuję i będzie fajnie.

0

@Faro Jak ta fifka do kariery menagera?
Bo ja nie gram online,więc reszta dla mnie zbędna.
Jest jakaś różnica w grze (menagerem),albo jakieś nowości?

0

@AFA Dziwne to,ale Brazylia była lepsza jak mniej zawodników grało w Madrycie.

Ten tekst o Rodrygo to jest śmieszny.

2

@Kidd Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
Każdy niech sobie kibicuje komu chce.
To każdego indywidualna sprawa.

Mi osobiście to obojętne czy ktoś kibicował Portugali czy Polsce.
Komentarz tego chłopaka? Bardzo głupi.


2

@Wojcio Jak ta dziewczyna by go kochała to też na takie traktowanie by nie pozwoliła tym bardziej,że to miał być ojciec jej dzieci.

2

@MrKozamm Byliście 7 lat a rodzice (jej) zamiast pomóc kazali Ci jeszcze opłacać mieszkanie jak za wynajem?
Dla mnie to dziwne. Tyle lat związku to raczej mieliście poważne plany.
Ujowe zachowanie moim zdaniem. Bo ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji.
Rozumiem jak to byłby rok czy dwa związku,ale tyle lat to jak dobre małżeństwo.
Trzymaj się i na pewno będziesz jeszcze szczęśliwy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 Ogólnie Mel Gibson jako reżyser jest świetny.

2

@Popitek12 Sztanga i Cash.
Nie wiem czy przereklamowany czy nie,ale bardzo go lubię i kilka razy oglądałam.
Moim zdaniem Waleczne serce zalicza się do znakomitych filmów.

0

@DonCarletto Stawiają na doczepkę jak to napisał Hawk.
Po Twitterze lata takich pełno.
Mniejsza z tym ja to mam w nosie kto kogo uważa.
Laureusy i inne nagrody pokazały kto jest GOATEm i tyle.

2

@Kapitan hawk Messi jest najlepszy w historii a oni po prostu nie mogą tego zaakceptować.
Nie wiem co musiał by zrobić Ronaldo,aby mu dorównać.
Oprócz LM jest we wszystkim lepszy.
Goli nie licze,że ma więcej bo skoro jest starszy o 2,5 roku to bezsensu szczycić się tym,że ma lepszy wynik strzelecki od młodszego zawodnika. Co innego jak by byli w tym samym wieku.
Musiałby potrafić grać jak Messi. Rozgrywanie,drybling inteligencja boiskowa a po prostu nie da się tego zrobić bo Messi był i jest wyjątkowy. Dostał taki dar od Boga.
Widać ile Real wygrzebywał się po Ronaldo a jakie ogromne problemy miała Barcelona.

Nawet jakby zagrał taki Mundial jak Maradona czy Messi to by mu tego statusu nie dało bo i tak Leo ma więcej rekordów i wszystkiego oprócz tych w LM czy goli w reprezentacji.

Zresztą nie wyobrażam sobie takiego Mundialu w wykonaniu Ronaldo.
Strzela jak z Meksykiem, najlepsza asysta w Historii Mundialu do Moliny, przerzuty, oszmieszajacy przeciwników drybling.
Nie da się jest wyjątkowy jak i Maradona.

Zresztą te 2 lauresusy i 2x najlepszy zawodnik Mundialu. Czy MŚ i vice MŚ nie wzięły się z nikąd.

0

@kaamil1910 Ciekawe czy gdyby nie wypowiedział tych słów również byłby zawieszony.

0

@Rust_Cohle Ja kibicuje Argentynie a Leo przy okazji.
Nawet jak Leo już nie będzie grał to i tak Argentynie będę kibicowała.
Dziękuję za uwagę i dobranoc.

0

@arasz1819 Anglia i Francja mają dużo mocniejsze nazwiska a grają nijako.
Oby Portugalia poszła w ich ślady,albo i gorzej.
No i Niemcy mają lepszą kadrę na moje oko.

0

@bartekvisca Dopiero jaką pakę ma Anglia i Francja.

0

@Lionel_Messi10 Noi się przygotowywać nawet w kilku meczach towarzyskich. Nie we wszystkich,ale w kilku bo musi być zgranie i forma.

1

@Barcanajlepszyteam Mniejsza z tym relacje jego oglądam i każda impreza to z żoną i dziećmi.
Może i są świrami,ale w pozytywnym znaczeniu.

1

@Lionel_Messi10 Rany i dobrze,że fejur. Obserwuje Nicole na insta i on chyba z tą swoją jest od dawien dawna.
Szkoda dzieciaków by było.
Jego córka chyba nawet już taka nastolatką jest.

Zauważyłam,że Argentyńczycy są przeciwieństwem Brazyli (piłkarze).
Messi,Di Maria,Paredes,Otamendi,Acuna,Romero, Enzo,Lautaro,Martinez. Oni wszyscy są z żonami i dziećmi.
Wyjątek to Aguero i De Paul z tego co kojarzę.

1

@Lionel_Messi10 Ale ja na przykład to nie wyobrażam sobie,aby taki Lautaro, Alexis itp odmówili gdy w repce i tylko na turnieje jeździli. Jak tu się przygotować do imprezy wtedy.

0

@Adran360 To nawet nie wiedziałam. No w interesuje się tamtym związkiem piłkarskim.

1

@Sulimo Nawet niech się Otamendi nie bawi w telenowele tak jak Militao.
No masakra oby to tylko pomówienia były.

1

@Lionel_Messi10 Dokładnie ja to żartem pisałam oczywiście.
Wystarczy kontuzji.
Zresztą ta LN to takie trofeum jak Argentyna vs Brazylia 1:0 i dostała jakiś puchar. (Bez znaczenia)

2

@Sulimo No nie wierzę.
Otamendi wszędzie z żoną i dziećmi zdjęcia a tu takie coś.
Mam nadzieję,że to fejk.
Lubię Nicole,ale jak to była by prawda to niestety koniec jego kariery reprezentacyjnej.

0

@TheNekro94 Messi kosmita.
Pamiętam jak dużo osób wieszczyło Mbappe 3 ZP w wieku 25 lat.
Tutaj pierwsza może wpaść dopiero przed 27 rokiem życie bo on z grudnia a gala nie wiem kiedy jest.

Mnie tylko nie zdziwi ZP dla Lamine w przeciagu 3/4 lat i tak byłby jednym z najmłodszych.

1

@Encore Repka będzie tylko znaczyła w latach Euro i Mundialu. No chyba,że ktoś w roku kalendarzowym nastrzelał masę goli dla reprezentacji i zagra dobrze w klubie.
Na moje teraz to jest dużo zawodników z potencjałem na ZP w przyszłości.
Noi dobrze im więcej lepszych zawodników tym ciekawsza piłka.

1

Dawać CONMEBOL i CONCACAF!
Skoro Liga Narodów to oficjalne trofeum w Ameryce Północnej i Południowej mogli by zrobić to samo. Zawsze to jakieś trofeum oficjalne ( z przymrużeniem oka oczywiście).
Za same eliminacje mogli by dawać zwycięzcy. Wtedy każdy grał by na 100 % do ostatniej kolejki.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Oczywiście żartem to pisane.
To tylko mecze towarzyskie i trofeum takie jak Argentyna z Brazylia dostała (czyli praktycznie żadna ranga ).
Wolę mniej spotkań i graczy bez kontuzji.

0

@mekston Dobra ta strzykawka była.
Lubiłam Janika a teraz trochę kojarzy mi się z astmatyczka Bjoergen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?