0

@MesQueUnClub96 No nic,ale jak będę się ścigać to komuś będzie bardziej kibicował.

8

@ranger3120 Kto Ci to sprawdzi?
Ja na L4 byłam w Grecji. Tylko było chodzone.

0

@MesQueUnClub96 Już nie kibicujesz Maxowi i jego walce o rekordy?

0

@Masnymichael Ja kupiłam,ale nie gram.
W sumie nie wiem po co.
Dla mnie katorgą za dzieciaka to była misja helikopterem,gdzie trzeba było przelatywać okręgi.

0

@VegetaPolska Jakie farmazony?
Mówię o kibicach klubu a nie o tym kogo Real chce.
Widziałam,że kibice komentują,że fajnie jakby przyszedł a nie klub.

Jak Guardiolę dało by się ściągnąć to Real byłby pierwszy.
Pro to nie tylko piękna grą,ale i mnóstwo pucharów.
Najlepsza liga na świecie a on ma tam 5 tytolow. Przez całą kadencja raz tylko nie wygrał.

0

@Keson Oni mają ochotę na Guardiolę.
Ostatnio ich komplementował i robią sobie dużą nadzieję na Pepa.
Mnie nic nie zdziwi z Pepem i piękna grą byli by mocarni.

0

@Benz Fajne to było jak naśmiewał się z Japończyków w trakcie meczu.
Później liść w twarz i bay bay.

0

"Koszmary Barcelony wróciły! Sabotażysta znów dał o sobie znać."
Nawet Onet ma Marca za sabotażyste.

0

@Hindus Scaloni postawił by na sprawdzony środek.

1

@macio_944 Gra nogami ważniejsza. Co tam bronienie.
Dla mnie ma bronić a nogami jak umie to tylko lepiej.

0

Out Marc i Frenkie a Gavi za ten czas wszczepia waleczność razem z Hansim u reszty i każdy zadowolony.

Te wynalazki z Ajaxu jeden od drugiego lepszy Frenie,De Light. Dobrze,że w pakiecie nie przyszli.

1

@NeroTFP1 De Jong jeszcze

0

Jeszcze Ter Stegen i De Jong out i Barcelona będzie oczyszczona. Póki ta 2 jeszcze jest to jest ta myśl niepewności.
Czekamy na ich odejście. Oby w przyszłym roku.

0

@Wojcio On też wypad i każdy zadowolony.

0

@AlexDark00 Wole grać jak Real a mieć puchary. Bramkarz ma bronić znakomicie a gra nogami to powinien być dodatek.
Co mi z dobrego grania nogami jak ciapa na bramce.

1

@Lionel_Messi10 Tak by bronił na Mundialu i na minę dawał jak Garcię.
Ja nie przypominam sobie,aby Dibu takie coś odwalił,albo żeby cały czas wykopywał do nikogo.

1

Czekam,aż odejdzie ostatnia twarz porażek Barcelony.
To będzie w końcu ten mental. Szkoda tego z Valencia był do wzięcia a tak to LFC z tego co kojarzę go zajęło.

1

@Lionel_Messi10 Przecież on by nie bronił za Emi na Mundialu. Tym bardziej po tym jak Martinez gotował na Copa 21.
Niby z jakiego powodu miałby postawić na Matsa.
Moim zdaniem to Marc robił by za Rulliego i tyle.

1

@Hindus On by Mundialu nie powachał po takim turnieju Dibu 2021.
Przecież popatrz jak Argentyna grała przed Mundiale i jak bronił Martinez.

Mats w reprezentacji to jest placek jak Vini czy Rodrygo.

1

@Hindus Bardzo się cieszę,że nie jest z Argentyny. Bo mogło by nie być tych tytułów.
@Lionel_Messi10 Zastanawiam się jak może być przereklamowany?
Raz jakby miał dobry turniej to rozumiem.
ALE! Chłop 3 turniej miał,gdzie gotował cuda na bramce.
On w Aston też broni znakomicie,oprócz ostatnich bez LM miał gorsza formę,ale zeszły sezon to on był chyba najlepszym z bramkarzy a na pewno top3

0

@Hindus Barcelona. Bramkarz grający dobrze nogami. Później się dziwić,że bramki wpadają.
Bramkarz ma dobrze bronić to jego atut.
Gra nogami to dodatek.

1

@Hindus @Lionel_Messi10 To Mats by nie dostał szansy w Argentynie.
Przecież Dibu ugotował im poprzednie Copa 21 to z resztą to samo.
Powiecie,że 3 gole z Francją zyebał.
Tak 2 gole z karnych przez Otamendiego i Montiela a 3 co robili obrońcy. To był strzał nie do obrony.

Ja za żadne skarby Dibu bym nie wymieniła. Czemu nie patrzycie jakich on na obronie ma gości a jakich w Argentynie. Każdy ma czasem gorsza formę,ale osobiście dla mnie Dibu to kozak i tyle. W reprezentacji jest to najlepszy bramkarz na świecie i nie boje się tego mówić.

1

Plusy Lamine i asysta Casado.
Minusy bramkarz.
Szczerze co z gry nogami jak słabo się broni.

1

@Lionel_Messi10 Dla mnie Dibu lepszy. Pewnie miał oferty lepsze niż Aston,ale z tego co kojarzę on odkąd dostał szansę w Villa jest przywiązany do barw klubowych.

Przecież Dibu jak by miał top obrońców to byłby na pewno w ścisłym topie.Dawałeś zresztą statystyki i tam Dibu kozak.

1

@Hindus Ja tam na Dibu w reprezentacji nie narzekach.
Marc w Argentynie nie bronił by w pierwszym składzie.

3

Podobno Ter Stegen zjada Dibu.
Jeden w Aston że słabą obroną drugi w Barcelonie. Niby Top 3
@Lionel_Messi10

1

@AFA Lo Celso nawet w 1/3 nie wykorzystał swojego potencjału a wielka szkoda bo pamiętam jak był w PSG i myslałam,że to będzie kocur.
Piłkarz,który mógł mieć wielką karierę,ale kontuzję go powstrzymały.
Może zrobi Modrica. Luka z tego co kojarzę to w wieku 27/28 wskoczył na znakomity poziom. Wiadomo,że Giovanniego nie ma co porównywać,ale fajnie jakby zrobił większą karierę bo ma jeszcze trochę lat grania. (To był przykład z Luka bo wiadome,że Giovanni póki co nawet przy nim nie stoi ). Tylko o wiek mi chodziło.

1

@mordini123 To mam to co ty. Dzwoniłam właśnie i mają mi ogarnąć. Ja już rok temu nie mogłam wejść,ale jak za free jest to lepiej mieć wiadomo.

0

@mordini123 telewizję ogólnie. Te programy co mam. Np eleven jak mecze lecą bo mam full plus eleven i to umowę skoro mam płacić za coś co place tylko na telefonie.

0

@mordini123 Zalogowałam się tym kontem i dalej mi pisze pakiet. Nie wiem może coś nie tak mam. Ale jak się płaci dodatkowo to beka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?