Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Ja tak samo :-)
1
@Lionel_Messi10 Dla mnie czy z Leo czy bez i tak będę im kibicować.
Dibu,Romero,Enzo,Lisandro,Alexis,Rodrigo,Lauti czy Alvarez oraz reszta.
Romero to jeden z moich ulubionych zawodników jak i Dibu.
Romero w kadrze to koks w Totkach też znakomity,ale jak reszta zespołu nie dojechała to jak ma wygrywać.
Cuti zmiana klubu obowiązkowa.
Dla mnie zawodnik z pola (prócz LIO)
Pierwszym wyborem powinien być piękny Cuti.
11
@Faro Dla mnie Rodri albo Dani powinni wygrać. Rodri świetny w klubie i repce a Dani to samo.
0
@PatrykBarca Zacny wynik a tak serio Neymar 45 goli więcej w jego wieku. Śmiech na sali.
Vini w reprezentacji to mógłby być nawet nie powoływany.
Jak taki Vini gra w reprezentacji a Rapha nie to się nie dziwię,że w papę.
0
@BorzyKrzys Były smoki w tej bajce?
1
@Mitch_Atleta Emocje,ale bardzo brzydkie zachowanie Dibu.
Romero to super gość. Mini Ramos ma zadziorność i głód wygrywania. Dla mnie powinien odejść z Toków. Jeden z najlepszych stoperów na świecie. Solidna reprezentacja to i solidne występy.
Jak mam byc szczera to oprócz Dibu i Leo to od Romero powinno ustalać się skład.
9
Neymar w wieku 24 lat 50 goli w reprezentacji :O. Przecież ciężko trenując ten chłop spokojnie mógłby pobić wszystkich w golach dla reprezentacji.
Kosmos.
Ciekawe czy go ktoś pobije w wieku 24 lat taki wynik wykręcić.
1
@takisobiektos Ja to wiem i bardzo żałuję, że tak się potoczyło.
2
Alexandre Pato w reprezentacji 27 występów 10 goli. Vini 35 występów 5 goli.
Pato to pan piłkarz w reprezentacji Brazyli przy Vinim.
1
Ale dzisiaj Ci z Kolumbii mnie denerwowali. Sami się faulowali i czas kradli.
Miękki karny jak na standardy w Ameryce Południowej.
1
@Miszak Wystarczy popatrzeć na Finallisme czy MŚ tam była fizyczność i technika a na tych murawach tylko fizyczność.
0
@AFA Argentyńczycy potrafią w trenerkę.
Swoją drogą jak myślisz kto kiedyś zastąpi Scalonete?
2
@Encore No tak,ale moim zdaniem i bez niego dobrze sobie radzą. To już nie jest drużyna uzależniona od Leo co pokazała ostatnia Copa,gdzie Messi grał średnio.
Ta drużyna jest bardzo dobra a z nim lepsza.
0
@Miszak To zapraszam. Jeszcze gorzej by wypadli bo nie są nauczeni grać na takiej murawie. Nie widziałeś jak piłka podskakiwała i ledwo się toczyła przy podaniach.
Bądź obiektywny.
0
@AFA Oni nie rozumieją,że na takiej okropnej murawie nawet Hiszpania miała by problem. Tutaj liczy się fizyczność. Piłka ledwo się toczyła nie wspomnę jak skakała po murawie.
Śmiali się z Argentyny a z Włochami po dywaniku grali pięknie. Oni bez Leo dalej są mocni. Ciężko wytłumaczyć,że tu gra się fizycznie a ładnie się po prostu nie da w takich warunkach.
0
@Encore Bez przesady,że połowe. Mają Alexisa od rozgrywania jest Enzo.
Wiadomo,że z Leo są lepsi,ale bez dają radę.
Zresztą na takim kartoflisku ciężko się gra. Zapraszam Hiszpanie,Anglię,Niemcy na takie kartofliska ciekawe czy by dały radę.
Co innego jest grać na dywanikach a na kartoflu.
Lautaro mascił dzisiaj strasznie a Otamendi kolejny błąd.
0
@Miszak Oni bez Leo grają dobrze. Ostatni mecz grali naprawdę ładnie.
Brakowało wykończenia i jeszcze głupie błedy Otamendiego.
Alexis za późno wszedł.
0
Kolumbijczycy sami się leją po twarzach a później leżą 2 minuty.
Nie dość,że boisko to kartoflisko,wilgotność,gra w środku dnia to jeszcze Nicola zawalił.
0
@mekston Takkk
1
@mekston Przecież nawet techniczna Hiszpania miała by problem na takim kartoflisku technicznie grać.
0
Ale mnie wkurzają te murawy w Południowej Ameryce. Nie stać ich na dywanik chociaż w połowie dobry jak na Euro.
Jak ogladałam Argentyna - Włochy to piłka pięknie chodziła a tutaj się ledwo turla. Masakra z tymi boiskami.
Ciężko grać technicznie czy ładnie dla oka jak murawa wzięta z ogródka.
0
@Miszak Kolumbia dobra jest w obecnej formie mogła by zagrozić czołowym reprezentacją.
0
@Miszak Przecież oni bez Leo grają bardzo dobrze.
Ostatnio pięknie grali.
0
@MESSIah16 Dziękuję i wzajemnie :-)
1
@FcPortoFan1999 Dziękuję.
Śmieszy tylko powołanie Guido czy Pezzeli zamiast Alana czy Mediny.
Cuti w reprezentacji to bestia w Totkach też gra bardzo dobrze,ale nie da się w pojedynkę samemu wygrywać.Niech idzie nawet do Realu,City czy Interu. Szkoda,aby taki zawodnik zaprzepascił potencjał.
1
@MESSIah16 Oni wzięli Reteguiego,który nie miał żadnych szans na grę w Argentynie (mieszkał w Argentynie i wogole) a tam już nastrzelał kilka goli.
1
@escarabajo Albicelestes vamos!!!
Cuti i Lautaro prowadźcie po wygraną.
0
@mekston LM siekał może nie będzie,ale z 4/5 wygra zapewne.
Chyba,że inne drużyny wezmą się w garść. Tak szczerze to City miało szansę na 3LM z rzędu. Zesreali się z Chelsea a z Realem w karnych przegrać gdzie biali się tylko bronili.
Różnie może być. Mnie już nic w futbolu nie zdziwi nawet 1/8 przez naście lat.
Tak jak Barca w Lidze Europy. Kto by pomyslał w latach 09-11.
0
@mekston Źle nie będzie bez Leosia grali bardzo dobrze ostatnio. Alexis i Enzo dobrze sobie radzą w kreacji.
Garnacho powoli mam nadzieję,że będzie w pierwszym Garniturze.
Soule oby został w Argentynie a na następnym powołaniu zagrał.
0
@PatrykBarca Nawet tak nie mów. Soule to ogromny talent. Dla mnie marzenie Garnacho i Soule na skrzydłach w przyszłości a za nimi Echeverri.