1

Pięknie gra Argentyna nawet bez Leo Messiego.
Szkoda,że Diego Maradona nie dożył tych czasów.
Tam z góry ma uciechę,że jego reprezentacja jest na szczycie.

5

Pięknie Argentynko!
Julian w reprezentacji to jest bestia!
Oby nie zalował tego transferu do Atleti.

1

@Lionel_Messi10 Nico na LO?
Fajnie jakby Soule zaliczył debiucik.

0

@betonito Ten sezon z IO był wymagający i długi.
Alcaraz też odczuł ten sezon.

Zresztą ona i tak co chwilę światowa jedynka,więc póki co nie ma na co narzekać.

0

@mekston Według mnie Sinner już to wygrał.

0

@Encore Przemęczenie sezonem.
Dobrze,że wnet się kończy.

0

Widać,że Iga jest przemęczona. Dobrze,że ten sezon wnet się kończy.
Naładowac baterię i dobrze wejść w nowy.

No nic to teraz kciuki za Muchovą i Navaro.
Pewnie wygra Sabalenka ten US Open. Później Australia i ładnie może zbliżyć się do Igulca w WS.
Swoją drogą jak by wygrała Australię to coś na miarę Igi na Garossie.

0

@KacperVEB Mi obojętnie. Fajnie jak by ktoś nowy.

0

@mekston Ja mam przeczucie,że Sabalenka wygra.
Ale chciała bym w finale Navarro.
Wydaje się pokorna dziewczyną a skromne tenisistki lubię.

1

@FcPortoFan1999 Ja się nie zdziwię. Tak jak mówię gorszy dzień Sinnera i jak dla mnie nie będzie faworyta.
Mnie Danił nie przekonuje. Zresztą ja się ucieszę jak wygra ktoś całkiem nowy jak: Alex,Draper,Fritz czy Tiafoe.

0

@MesQueUnClub96 nie widziałem? To MEN?

2

@KacperVEB Sabalenka rozwaliła Zheng. Tutaj jeden dzień może zaważyć.
Kto by pomyslał,że Alcaraza i Djoko nie będzie w półfinale.
Zaraz się okaże,że Fritz wygra szlema.

2

@KacperVEB To tak jak Radwańska tylko u Agi brak siły.
Zabierz Serenie serwis to by połowy szlemów nie wygrała.
Nie ma co gdybać Muchova gra pięknie,ale kariery wielkiej nie zrobiła.
Co prawda ma dopiero 28 lat,ale to zawodniczka góra jak Krejcikova.

0

@Lucyfffer Vini to ma niski poziom inteligencji.
Alves pokazał jak się robi.

0

@seblabs Jakoś Nico czy Yamal nie mają problemu jak i wszyscy zawodnicy Realu oprócz Viniego.
Ja nie będę grać na Mundialu tylko on,więc niech się przyzwyczai.
Jak mu nie pasuje to niech zbojkotuje Mundial i po problemie. Nie będzie dla niego wyjątków.

3

@Kapitan hawk Nikt za nim płakał nie będzie jak nie zjawi się na Mundialu w Hiszpanii. Nawet się ucieszą. On myśli,że jest jedyną gwiazdą co najwyżej meteorytem.

Śmiać się chce z tych jego poglądów. Ciekawe co na ten temat Nico,Lamine,Cama itp. Muszą mieć z niego niezłą bekę.

0

@seblabs To niech przestanie się żalić. Kibice RM mają go już dosyć.
Jak mu nie pasuje niech nie gra na Mundialu są inne gwiazdy płakał nikt nie będzie.

0

Odwołac Mundial w Hiszpanii bo są rasistami!!!
Co z tego,że rasizm dotyczy tylko jednego klauna.
Nico,Lamine,Cama i reszta nie mają z tym problemu.
Hiszpania się ucieszy,że będzie bez pajacerki. Więc Vini jak nie masz zamiaru to nie bierz udziału. Zaoszczędzisz nam cyrków.

Myślę,że kibice nie będę płakać oprócz tych z Brazylii.

Pomylił zawód. Trzeba było brać się za politykę albo zrobić Floyda.


0

@marcin62 On myśli,że jest ciemnoskórym Jezusem.


3

Vini już Mundial ma wyznaczać gdzie,kiedy i jak.
Nie musisz jechać nikt płakać nie będzie.
Zresztą dla jednego nawet Topowego zawodnika takich rzeczy się nie robi i nikt normalny tego nie zrobi.
Zresztą rasizm jest wszędzie.

Najlepiej w Brazyli zrobić i od razu MŚ mu wręczyć.

0

@tristan87 Ta rodzina z Wielkiej Brytanii (jeszcze nie wiadomo co było przyczyną) co ojciec i 3 synów w wieku 4 lat i poniżej zginęli to również ogromną tragedia).
Pochodzili z gminy Chełmiec koło Nowego Sącza.
Ciekawe co było przyczyną tej tragedii. Na miejscu matki nie wiem czy dała bym radę dalej żyć. To samo ten ojciec co stracił żonę i córki.
Ogromną tragedia.

1

@BartqRKO Hiszpania udowodniła,że taki Nico czy Yamal potrafią ośmieszyć takich byków.
Na pewno będzie dużo technicznych ale i tak samo dużo bizonów.

0

@Antimadridista_WR Ładnie :D

0

@Luciano99 Masz darmowe kebaby?

0

@Rust_Cohle Możliwe,że się mylę.
Zresztą tak jak ty w futbolu reprezentacyjnym.

0

@Lucyfffer Wiem o konflikcie z Napoli.
Sezon do śmieci ma.

0

@Rust_Cohle Doskonale wiem o co chodzi.

0

@szymonekk Warunków nie mają.
Jedynie czarnoskóry z Niemiec mógłby trenować. Nie oszukujemy się Francja i Włosi w skokach to słabe nacje.
Przypuszczam,że po prostu się nie chce.
Czarni to jak kangury wystarczy popatrzeć na medalistów w trójskoku czy skoku w dal.
Wola trenować biegi, piłkę itp.
Ja nie kojarzę jakiegoś wybitnego sportowca w sportach zimowych.

1

Osimhen rok temu znakomity zawodnik przymierzany do topowego klubu.
Patrzę a on ląduje w Galacie.
Co to się porobiło.

43

@Arden Dida był znakomitym bramkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?