Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ja jestem ciekawa jak by grali Ci najlepsi z Copa z murawą jaka jest na Euro.
Tam jest to piękny dywanik.
1
@AFA Nasycili się tytułami czy co?
Dobrze,że są młodzi głodni sukcesów.
Trzeba powoli ich wprowadzać do podstawy.
Nie rozumiem dlaczego Garnacho nie gra kosztem Niko.
2
Argentyna na pół gwizdka a do tego ta okropna murawa. Nie stać USA na murawę chociaż z Ekstraklasy?!
3
Ta murawa to 10x razy gorsza jakoś niż ta na Euro. Wygląda jak posypana piaskiem.
Piłka ledwo się toczy. Co to ma być?!
Na Euro piłeczka śmiga na murawie a tutaj nie dość,że się odbija to wygląda jak by ledwo się toczyła.
2
@Kubix93 Może i nawet jak Messi czego mu życzę :D
13
Lamine to może być epokowy piłkarz jak Leo.
Jeżeli tak będzie to ta historia z namaszczeniem Yamala przez Messiego będzie jak sience fiction.
2
@Bulbulator Dlaczego Dani ma nie grać?
3
Pomyśleć,że jeszcze Gavi będzie grał w repce.
Yamal,Pedri,Cubarsi,Fermin,Gavi,Balde. Mam nadzieję,że już wkrótce Nico.
Barcelona musi wrócić na tron z takimi chłopakami!
Flic wraz ze swoim sztabem zrób to co z Bayernem! Fizyczność a w Barcy do tego finezja!
Vamos Espana!
Vamos Barcą!
4
Pięknie!!!
Najlepsza piłka!
Mam nadzieję,że wygrają bo zasługują jak nikt inny.
1
@misterio Kiedyś to kilka mu wpadnie jak będzie się tak rozwijał.
3
@Lionel_Messi10 To będzie najlepszy piłkarz po erze Leo!
1
Olmo jestem pod ogromnym wrażeniem!!!
Pomyśleć z,że jeszcze Gwira i Balde będę.
1
Brawoooo!!! To muszą być Mistrzowie Europy!!!
3
Messi namascił następcę.
Musi coś w tym być.
0
16 latek!!!
Brawo Yamal!!!
1
Golazo Yamallll!!!
1
Dwójka białych w galowej 11 Francji.
Te kraje Afrykańskie były by jedne z najlepszych jakby nie było emigracji.
0
Lipaaa... dawać Hiszpanie!!!
3
@mekston Tutaj talent,perfekcja i uroda idą razem w parze.
Dzisiaj oby Carlos wieczorem swietował razem z chłopakami.
1
@MesQueUnClub96 Niech wygra. Kibicowałam Navarro ale skoro ona odpadła to trzymam kciuki za Paolini.
2
@Faro @KamQiX Navas to jest starszy zawodnik. Może być bardzo ciężko.
Liczę,że Hiszpania dzisiaj z awansem jak i wygrana Euro.
0
@Hindus To się ceni!
0
@Encore Jego muskulatura jak na teniste w tym wieku potężna.
Coś czuję,że to może być przyszły GOAT patrząc,że w tym wieku prawdopodobnie będzie miał 4 szlemy.
Chyba tylko Rafa miał takie osiągnięcia w tym wieku,albo i może nawet nie.
Nole to seryjnie zaczał wygrywać w wieku 23/24 lat.
Zależy też czy Carlos będzie długo grał np do 36/37 lat,ale patrząc na wiek to może i pobić wszystkie rekordy.
0
Navas na szybkich Francuzów.
Brak Carvajala będzie bardzo widoczny.
1
@Faro Myślę,że przyjdzie.
Jest strasznie za Barcelońskim perełkami.
1
@FcPortoFan1999 Cristiano zagra Euro w lidze Arabskiej. Zrobią taki sam puchar jak MŚ i będzie wyglądał jak ten Euro z minimalnymi dodatkami.
0
@MesQueUnClub96 Przecież on nie grał nic specjalnego. Dzieciak go prawie wyrzucił z turnieju.
De Miniaur by go rozjechał w takiej formie słabej Huberta.
0
@RosjaninBut Widocznie w znajomych masz kapusia.
2
@Kapitan hawk Śmieszne jest to jak jego fani mówią,że gra z kontuzją.
Skoro ma kontuzję to się nie gra,albo ja leczy.
Od 10 lat gra z kontuzją. Messiemu jak kostkę skręcili kilkanaście lat temu też gra z kontuzją (nieaktualną,ale z kontuzją tak jak Ronaldo) :D
0
@TaleOfUs Powiem tak.
Iga w formie na Garossie by z nią wygrała nie mam wątpliwości.
Ona jest trochę klocowata,więc na Wimbledon się nadaje bo ma dużo siły i dobre serwy. Na mączce Iga by ją zabiegała. Zresztą Helena nie jest jakaś szybka.