6

Ja jestem ciekawa jak by grali Ci najlepsi z Copa z murawą jaka jest na Euro.
Tam jest to piękny dywanik.

1

@AFA Nasycili się tytułami czy co?
Dobrze,że są młodzi głodni sukcesów.
Trzeba powoli ich wprowadzać do podstawy.
Nie rozumiem dlaczego Garnacho nie gra kosztem Niko.

2

Argentyna na pół gwizdka a do tego ta okropna murawa. Nie stać USA na murawę chociaż z Ekstraklasy?!

3

Ta murawa to 10x razy gorsza jakoś niż ta na Euro. Wygląda jak posypana piaskiem.
Piłka ledwo się toczy. Co to ma być?!
Na Euro piłeczka śmiga na murawie a tutaj nie dość,że się odbija to wygląda jak by ledwo się toczyła.

2

@Kubix93 Może i nawet jak Messi czego mu życzę :D

13

Lamine to może być epokowy piłkarz jak Leo.
Jeżeli tak będzie to ta historia z namaszczeniem Yamala przez Messiego będzie jak sience fiction.

2

@Bulbulator Dlaczego Dani ma nie grać?

3

Pomyśleć,że jeszcze Gavi będzie grał w repce.
Yamal,Pedri,Cubarsi,Fermin,Gavi,Balde. Mam nadzieję,że już wkrótce Nico.
Barcelona musi wrócić na tron z takimi chłopakami!
Flic wraz ze swoim sztabem zrób to co z Bayernem! Fizyczność a w Barcy do tego finezja!
Vamos Espana!
Vamos Barcą!

4

Pięknie!!!
Najlepsza piłka!
Mam nadzieję,że wygrają bo zasługują jak nikt inny.

1

@misterio Kiedyś to kilka mu wpadnie jak będzie się tak rozwijał.

3

@Lionel_Messi10 To będzie najlepszy piłkarz po erze Leo!

1

Olmo jestem pod ogromnym wrażeniem!!!
Pomyśleć z,że jeszcze Gwira i Balde będę.

1

Brawoooo!!! To muszą być Mistrzowie Europy!!!

3

Messi namascił następcę.
Musi coś w tym być.

0

16 latek!!!
Brawo Yamal!!!

1

Golazo Yamallll!!!

1

Dwójka białych w galowej 11 Francji.
Te kraje Afrykańskie były by jedne z najlepszych jakby nie było emigracji.


0

Lipaaa... dawać Hiszpanie!!!

3

@mekston Tutaj talent,perfekcja i uroda idą razem w parze.
Dzisiaj oby Carlos wieczorem swietował razem z chłopakami.

1

@MesQueUnClub96 Niech wygra. Kibicowałam Navarro ale skoro ona odpadła to trzymam kciuki za Paolini.

2

@Faro @KamQiX Navas to jest starszy zawodnik. Może być bardzo ciężko.
Liczę,że Hiszpania dzisiaj z awansem jak i wygrana Euro.

0

@Hindus To się ceni!

0

@Encore Jego muskulatura jak na teniste w tym wieku potężna.
Coś czuję,że to może być przyszły GOAT patrząc,że w tym wieku prawdopodobnie będzie miał 4 szlemy.
Chyba tylko Rafa miał takie osiągnięcia w tym wieku,albo i może nawet nie.

Nole to seryjnie zaczał wygrywać w wieku 23/24 lat.

Zależy też czy Carlos będzie długo grał np do 36/37 lat,ale patrząc na wiek to może i pobić wszystkie rekordy.

0

Navas na szybkich Francuzów.
Brak Carvajala będzie bardzo widoczny.

1

@Faro Myślę,że przyjdzie.
Jest strasznie za Barcelońskim perełkami.

1

@FcPortoFan1999 Cristiano zagra Euro w lidze Arabskiej. Zrobią taki sam puchar jak MŚ i będzie wyglądał jak ten Euro z minimalnymi dodatkami.

0

@MesQueUnClub96 Przecież on nie grał nic specjalnego. Dzieciak go prawie wyrzucił z turnieju.
De Miniaur by go rozjechał w takiej formie słabej Huberta.

0

@RosjaninBut Widocznie w znajomych masz kapusia.

2

@Kapitan hawk Śmieszne jest to jak jego fani mówią,że gra z kontuzją.
Skoro ma kontuzję to się nie gra,albo ja leczy.
Od 10 lat gra z kontuzją. Messiemu jak kostkę skręcili kilkanaście lat temu też gra z kontuzją (nieaktualną,ale z kontuzją tak jak Ronaldo) :D


0

@TaleOfUs Powiem tak.
Iga w formie na Garossie by z nią wygrała nie mam wątpliwości.
Ona jest trochę klocowata,więc na Wimbledon się nadaje bo ma dużo siły i dobre serwy. Na mączce Iga by ją zabiegała. Zresztą Helena nie jest jakaś szybka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?