0

@Kapitan hawk Ja obstawiam Niemców albo Francję.
Co by nie mówić Francja ma znakomity cały zespół Niemcy też.
Plus Hiszpania,która gra pięknie. Niemcy również.
Francja może nie gra wyjątkowo,ale ma bardzo szybkich zawodników plus duża moc w ataku.

1

@mekston Mi się wydaje,że wygra inny zespół. Oni w sumie nie grają jakoś rewelacyjnie. Na MŚ wygrali, ze Szwajcarią 5 czy 6 do 1 z tego co kojarzę a później zderzyli się ze ścianą.
Jak miała bym typować to Niemcy albo Francja. Wczoraj Francja w końcówce strasznie cisnęła Holandię. Brak skuteczności był tylko widoczny.

0

@FCB_dimiC To wołaj co ja napisałam takiego?
Czemu wczoraj nienwołałes jak wyklinali?
Mnie tam reprezentacja Polski w piłce nożnej nie interesuje. Jak wygrają to fajnie. Ja tam życzę im dobrze,ale nie interesuje się ich kadrą.

1

@Kuba_1 Powątpiewam. Na nagłówkach zawsze jest ten,który grał najlepiej np Modric. Bo był maestro w środku pola.

0

@FCB_dimiC No to nazwałam ich Polaczkami i co z tego?
Nie nazwałam ich dziadami,fraje**** itp.
Czemu wczoraj nie zwracałes innym uwagi tylko mi?
Tym bardziej,że to nie gorsze słowo od tych powyżej.

0

@Kuczek Do 20 minuty był remis.
Mieli już 2 okazje.
Nie ma 5 do zera,więc ośmieszenia nie ma a grają na bardzo dobrych przeciwników.

0

@FCB_dimiC Żałosny. Kiedy o Polsce mowiłam? To,że piłkarze są słabi to każdy wie.
No wczoraj dużo osób pisało o nich "dziady" a nawet padały gorsze słowa.
Ja nic nie napisałam na ich temat.
Nazwanie kopaczy Polaczkami to nie jest gorsze niż nazwanie ich dziadami itp.

0

@mekston Na początku dawali radę.
Później no już trudno. Szkoda,że nie dał Gulera

0

@FCB_dimiC Jak pisze? Chodziło mi o kopaczy z Polski (Polaczki).
Nie o kraj. To nie ty siedzisz w Niemczech a nie lubisz ich obywateli?

0

@Rust_Cohle Mniejsza z tym nie ośmieszyli się jak Polaczki.

Noi co z tego do bramki grali nie najgorzej i mieli szansę.

0

@Rust_Cohle Lepiej niż Polska.
Przynajmniej piłkę potrafią wyprowadzić.

Wiadomo,że Portugalia dużo lepsza,ale na początku dawali radę i przynajmniej tworzyli jakieś akcje.

0

@Encore Turasy miały okazję że 2.
Moim zdaniem Portugalia nie gra jakoś wyjątkowo pod wodzą Belga.

0

@mekston To wiadomo,że lepsi są. Ale Turcy dają radę jak na taki skład.

0

Portugalia nie gra jakoś wyjątkowo. Dużo błędów popełniają. Turasy dają radę póki co.

0

Rybakina,Sabalenka,Jabeur krecz.
Ciekawe czy jakieś poważne problemy.

0

@FcPortoFan1999 Co wczoraj z Rybką? Też krecz był.

0

Ciekawe czy Lewy wejdzie za Bukse.

1

@Lionel_Messi10 Pewnie wyjdzie mega :D

1

@Lionel_Messi10 Ja mam nawet tatuaż Argentyny taką kartę a w środku MŚ i cztery puchary. Do tego słoneczko Argentyńskie łaczy się z tą kartą. :D

0

Trubin lepiej od Lunina zaczął.

0

@Encore Noi odwrotnie. Tam pewnie mają gdzieś Euro.
Trzeba by było wstawać na Copa i oni na Euro.
Podejrzewam,że oni w Ameryce południowej to jeszcze bardziej żyją Copa niż Europejczycy Euro. Kraje Ameryki Południowej mają świra na punkcie piłki nożnej.

0

@Kuba_1 Tak samo w Ameryce mają w nosie Euro.
Dla nich najważniejsza jest CA.

2

@clyde Ja robiłam w czerwcu 1,5 miesiaca przed wylotem do Grecji,gdzie są upały. (Na dłoni)
Jedyny minus taki,że miesiąc nie można było chodzić na baseny a był skwar.

2

@Lionel_Messi10 Dużo okazji było. Mam nadzieję,że Scaloni zacznie wpuszczać Garnacho. Paredes dobra forma w Tomie i teraz też,ale Enzo to inny poziom i liczę,że jak dojdzie do rytmu meczowego to on będzie grał. Palacios też dobrze w Leverkusen i fajnie jakby dostał szansę lub wchodził z ławki.
Czekam jeszcze na debiut Carboniego w Copa.

9

Ładnie jak po miami 6 kluczowych podań i 5 stworzonych sytuacji.

0

@Lucyfffer Tylko,że póki co Ci i Ci grają najlepiej trochę szkoda.
Taki mecz powinien być jak na MŚ czyli 2 najlepsze ekipy.

0

@mekston No to jaja bo 2 najlepiej grające drużyny wpadną na siebie.
Dziwię się trochę Hiszpanii. Francja,Portugali,Anglia i reszta nie pokazały nic specjalnego.

0

Hiszpania na Niemcy trafia i tyle będzie dla jednej albo drugiej reprezentacji,które grają najlepiej.
Szkoda,że Hiszpania z 2 nie awansuje.
Myślę,że po drugiej stronie miała by łatwiej.

0

@Roobo Szkoda bo oni i Niemcy grają najlepiej na ich miejscu wolała bym zająć drugie.

0

@mekston Nie lepiej jak by zajęli 2 miejsce? Jak to w końcu jak zajmą pierwsze to Niemcy mają po swojej stronie?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?