- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
Eklerek
6
Oddałem raz i mi się odechciałohttps://x.com/i/status/2064460908722585916
22 odpowiedzi
blakkudium
16
https://x.com/a6l88_s/status/2064815142332715112Opinia @Popitek12?@mekston @Kessie @Lanosss
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
13
Lautaro Martínez o rzucie karnym, który podarował mu Messi:
"Spojrzałem na niego, a on mi go podarował. Podziękowałem mu i dziękuję mu również publicznie. To gest WIELKIEGO, dżentelmena zarówno na boisku, jak i poza nim. To dla mnie bardzo ważne". @gastonedul
Lionel Scaloni: "Alejandro Garnacho znajdzie się na ostatecznej liście na Copa America, to już postanowione".
Lionel Scaloni: "Leo (Messi) wie, że będzie grał tak długo, dopóki będzie w formie".
Lionel Scaloni: "Mam już ostateczną listę 26 zawodników, ale najpierw przekażę ją zawodnikom. To najtrudniejsza lista ze wszystkich; mieliśmy komplikacje".
Lista zostanie opublikowana jutro.
Via AlbicelesteTalk
@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss
2
@Lionel_Messi10 Proszę oby Carboni zamiast Guido. Bardzo dobrze zagrał.
Barco pewnie IO bo jest jeszcze Acuna i Nikola.
2
@Lionel_Messi10 Leo klasa
1
@Sysia11 wolę Enzo, Paredesa, De Paula i MacAlistera
1
@kigani Aferzysta pisze,że Argentyna będzie słaba po Messim. Argentyna przed Leo i po Messim będzie wielka.
Varela,Carboni 18 lat i mam nadzieję,że za Guido pojedzie.
Buonanotte,Barco i dużo innych.
Velez ma takiego zawodnika jak Gomez,który prezentuje się bardzo dobrze. Boca gra Di Lollo w pierwszym składzie.
Mają bardzo dużo zdolnych jak Echeverri 18 lat i jedzie na IO. Mastantuono 16 lat o którego zabiegają duże kluby.
1
@Sysia11 Argentyna ma na pewno TOP5 na świecie młodzież. Ale przydałby się jeszcze jakieś prawoskrzydłowy topowy. Garnacho nie mam wątpliwości, że będzie jednym z lepszych na świecie na lewym skrzydle. Pomoc jest ustawiona na lata. Dibu jeszcze kupę lat zagra