Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani No skoro Unia nagaduje i promuje żeby zmieniać te kopciuchy na pompy ciepła to jednak powinni poinformować takich ludzi jakie to niesie za sobą również wady a tego w broszurach i stronach unijnych nie znajdziesz.
0
@Safrani Mi się zdaje że nie za bardzo zrozumiałeś czego dotyczy problem. Ci ludzie zostali wydymani głównie na programie czyste powietrze czyli wymianie starych kopciuchów na pompy ciepła. Wałek polega na tym że nikt tych ludzi nie poinformował(ani unia ani żadna firma) że takie pompy ciepła sa nieefektywne w budynkach które mają kilkadziesiąt lat bo mają słaba izolację ciepła. Tą samą pompę którą ty posiadasz i zamontowałbyś tym ludziom to by nic nie zmieniło bez dobrej izolacji.
9
@michal26 dla mnie zima to ma same praktycznie wady, trzeba się zawsze ciepło ubierać(marnowanie czasu i prądu na pranie), spore wydatki na ogrzewanie, to w zimę mamy najwięcej chorób, przy niskich temperaturach to nawet na spacer nie wyjdziesz, na lodzie łatwo sobie noge złamać, o podróżach(graniu w piłke czy innym sporcie na zewnątrz można zapomnieć) w takiej pogodzie można zapomnieć, dużo gorsze powietrze do oddychania bo wszyscy sie ogrzewają, same minusy :P
24
@maroon jak mam wybierać między -30 a +30 to zawsze wybrałbym +30
0
@goldensun dlatego że pompa ciepła pobiera po 8kwh lub 16 kwh zależy jaką podłączysz, takie pompy mają efektywnośc dobrą powyżej 5 stopni na plusie, poniżej się grzałka odpala która wpierdziela sporo prądu :P
0
Komentarz usunięty
2
@TR3YWAY wtedy człowiek się przejmował cyfrowym życiem, czyli napadami na bank w GTA czy zarabianiem magicznej rudy w Gothicu :D
0
@ranger3120 to pani Mlekołakowa :D
0
@Jakchcesz zawsze sobie możesz wyobrazić że to po prostu @clyde i @July_6_BcN :D
0
@Azi na szczęście teraz jest Bernal, jest też młody Tommy, moze zagrac na tej pozycji Garcia więc Casado powinien zostać sprzedany
0
@heniusss polityka klubu mówiła o dwóch zasadach albo urodzi się w kraju Basków albo będzie wychowankiem klubu, idąc takimi tokiem myślenia to każdy może grać w Bilbao bo wystarczy żę pomieszka parę lat.
0
@piJohn @heniusss ostatnio brali Álvaro Djaló, gość nigdy nie miał nic wspólnego Baskami, ani tam nigdy nie grał w szkółce(wychowanek Braggi), ani tam się nie urodził(urodzony w madrycie ) :P
0
@heniusss tylko że wtedy mogli robić te transfery, druga sprawa to jest mit że oni kupują tylko zawodników z regionu wystarczy sprawdzić na transfermarkt
0
@Herbert mi się zdaje że Laporta to tutaj może zrobić 70% na spokojnie patrząc jakich ma kandydatów
0
@piJohn najpoważniejszym? chyba najgłupszym z całej tej listy xD
4
Mbappe już chciał wchodzić i strzelać xD
1
@Criss18Barca a wygrał Stolec xD
1
@agaFCB Jeszcze z dwa miesiace trzeba przeczekać
3
@Vegeta88 Właśnie to u platformiarzy jest najlepsze wyzywają wszystkich naokoło od pro ruskich ale jak ich partyjka wspierała działania rosyjskich służb na granicy z białorusią biegając z picką i nie chcieli budowy muru na granicy to jakaś jedna wielka cisza, już nie wspominam ile jadu się sączyło od tej grupy w kierunku żołnierzy i służby granicznej ale to już nie pasuje do narracji xD
2
@pax Mistrzu jak napiszesz Tuskowi żeby przywrócił mapkę z dotacjami to ci odpowiem na to pytanie, po drugie weź głęboki oddech i się uspokój bo już ci ciśnienie skacze.
2
@pax Nieźle się dałeś zmanipulować, wałki wyciekły tylko i wyłącznie z części gastronomicznej bo rząd sam sie sprzedał udostępniajac mapkę ze swoimi wałkami. To ile zostało przepalonych funduszy w innych dziedzinach nie wiemy bo się nie pochwalili z tym publicznie i się dowiemy po zmianie władzy :P
2
@pax A kto rozdaje środki z KPO? Każdy bierze jak chce? Czy ktoś musi posprawdzać wnioski? Tu się podstawy logiki kłaniają chłopie xD
2
@Messibestplayerintheworld jak ten Cancelo to wygląda bardziej jako uzupełnienie tragicznej gry Kounde i Balde w tym sezonie :D
6
@pax Przecież Tusk się chwalił że wydali 200mld złotych na zbrojenia to na co oni wydali skoro nawet ty zwolennik tego rządu tego nie widzi? zrozum że oni by te pieniądze przewalili na głupoty tak samo jak środki z KPO przewalają na jachty+
2
@pax nie wiem czy wiesz ale niemcy też są w nato więc jeśli ruscy nas zaatakują to szwaby też będą musieli swoje wojsko tu wysłać, a stan ich wojska jest jest gorszy niż u nas
2
@Pawlak1992 Wystarczy spojrzeć na to jak srodki z KPO są przewalane na głupoty tam też jest pożyczka 34,5 miliardów euro, z Safe dochodzi kolejne 43,7 miliardy euro, deficyt na poziomie 300 miliardów jawnie(nie jawnie nawet 700mld), później wystarczy kryzys ekonomiczny który zdarza się raz na kilkanaście lat + koniec wzrostów gospodarczych(co tez jest pewne przez demografię) i będzie druga grecja. Same niemcy nie będą brac takiej pożyczki bo oni wolą na takich frajerach zarobić :P
3
@shinthps bo to jest właśnie przykład że ludzie nie potrafią z AI korzystać a później gadają ze te AI jest słabe bo wydłuża im czas pracy :P
12
Lapcio to Florka zrobił bez mydła xD
0
@ranger3120 za Godina to Vinnie Jones powinien być :D
0
@daniel32778 tylko on nie jest już prezesem w tym momencie :P