Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem dlatego trzeba Grimaldo kupić w lato
0
@Pedri16Future podobną dobrą sytuację spieprzył wcześniej, Yamal i Rafa to przynajmniej coś próbują bo Lewy to na ten moment taki wolny elektron który nic nie daje
6
@Pedri16Future najgorszy to jednak Lewy jest w ataku
0
@LukaszFan jest Rashford
0
@pluszek to samo czeka Ksef w następnych latach :P
0
@Popitek12 ze szczęścia?
1
@July_6_BcN boi się kobiet niezależnych :P
5
no Penalty no Madrid :D
1
VAMOSSSSSSS Osa :D
6
Ta dwójka powinna założyć własny kabaret "Jaki Naleśnik" :D
4
@Cule1234 5 lat temu był Xavi Xavi Xavi a teraz będzie Messi Messi Messi :D
3
Gość mógłby poradnik napisać jak nie prowadzić kampanii wyborczej xD
1
@Roobo Petru to już symbol tworzenia przystawek tuska
1
@novy1899 @wariacik96 no właśnie nie do końca bo 3 miechy temu zmarnował karnego xD
0
@Filipem ja bym wymienił go za Casado :P
0
@tadzik447 Jarek to na pewno premierem nie będzie :P
1
@novy1899 jak spojrzysz że 3 gole to z karnego to już tak fajnie nie wygląda :P
0
@Roobo KO to chyba samych nieudaczników ma w partii, ani jednego dobrego polityka nie posiadają, w przyszłym roku wywozimy tuska na taczkach
2
@fcbarcafan19 wnioski są proste Olga do wywalenia :D
1
@KamQiX No czasem tez odwalają lipę, branie Cancelo to tylko przepalenie pieniędzy, już lepiej było nikogo nie brać i te 10-12 mln zaoszczędzić.
2
@Ojciec5tkidzieci Jaki zjazd PSLowców, jeszcze z kilkanaście lat temu to oni potrafili robić na wsi po 12-16% poparcia, a w niektórych powiatach nawet ponad 20%.
1
@FajfusLodowy były w sezonie Mourinho gdzie grali w siatkówkę i nawet karnego dostali po faulu gdzie to pepe faulował :D
0
@barcowy1899 jak to pisałem to było przed główką :D
3
najlepsze zagranie Lewego w tym meczu xD
0
Jedno podanie wystarczy żeby całą obronę naszą ograć xD
1
@kejdzi ale odklejka xD
0
Skuteczność naszych 0% xD
4
Już 3-0 powinno być dla naszych :/
0
@Prorokk https://www.futuremeds.pl/artykul/ile-trwa-sezon-grypowy-w-polsce
"Największa liczba zachorowań przypada na styczeń, luty i marzec." czyli zima
0
@DTMisTheBest Najwięcej smogu masz właśnie w zimę w Polsce, jeżeli chodzi o choroby to ja nie patrzę na jednostki bo sam rzadko choruję ale sezony grypowe itp masz głównie zimę.