0

@Filipem dlatego trzeba Grimaldo kupić w lato

0

@Pedri16Future podobną dobrą sytuację spieprzył wcześniej, Yamal i Rafa to przynajmniej coś próbują bo Lewy to na ten moment taki wolny elektron który nic nie daje

6

@Pedri16Future najgorszy to jednak Lewy jest w ataku

0

@LukaszFan jest Rashford

0

@pluszek to samo czeka Ksef w następnych latach :P

0

@Popitek12 ze szczęścia?

1

@July_6_BcN boi się kobiet niezależnych :P

5

no Penalty no Madrid :D

1

VAMOSSSSSSS Osa :D

6

Ta dwójka powinna założyć własny kabaret "Jaki Naleśnik" :D


4

@Cule1234 5 lat temu był Xavi Xavi Xavi a teraz będzie Messi Messi Messi :D

3

Gość mógłby poradnik napisać jak nie prowadzić kampanii wyborczej xD

1

@Roobo Petru to już symbol tworzenia przystawek tuska

1

@novy1899 @wariacik96 no właśnie nie do końca bo 3 miechy temu zmarnował karnego xD

0

@Filipem ja bym wymienił go za Casado :P

0

@tadzik447 Jarek to na pewno premierem nie będzie :P

1

@novy1899 jak spojrzysz że 3 gole to z karnego to już tak fajnie nie wygląda :P

0

@Roobo KO to chyba samych nieudaczników ma w partii, ani jednego dobrego polityka nie posiadają, w przyszłym roku wywozimy tuska na taczkach

2

@fcbarcafan19 wnioski są proste Olga do wywalenia :D

1

@KamQiX No czasem tez odwalają lipę, branie Cancelo to tylko przepalenie pieniędzy, już lepiej było nikogo nie brać i te 10-12 mln zaoszczędzić.

2

@Ojciec5tkidzieci Jaki zjazd PSLowców, jeszcze z kilkanaście lat temu to oni potrafili robić na wsi po 12-16% poparcia, a w niektórych powiatach nawet ponad 20%.

1

@FajfusLodowy były w sezonie Mourinho gdzie grali w siatkówkę i nawet karnego dostali po faulu gdzie to pepe faulował :D

0

@barcowy1899 jak to pisałem to było przed główką :D

3

najlepsze zagranie Lewego w tym meczu xD

0

Jedno podanie wystarczy żeby całą obronę naszą ograć xD

1

@kejdzi ale odklejka xD

0

Skuteczność naszych 0% xD

4

Już 3-0 powinno być dla naszych :/

0

@Prorokk https://www.futuremeds.pl/artykul/ile-trwa-sezon-grypowy-w-polsce
"Największa liczba zachorowań przypada na styczeń, luty i marzec." czyli zima

0

@DTMisTheBest Najwięcej smogu masz właśnie w zimę w Polsce, jeżeli chodzi o choroby to ja nie patrzę na jednostki bo sam rzadko choruję ale sezony grypowe itp masz głównie zimę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?