0

@Peciak on tak ma z każdym jak brakuje argumentów to zaczyna atakować ad personam, nie polecam z takimi fanatykami KO prowadzić rozmowy bo to bez sensu :P

0

@Derpowsky jest kebab ale z turasów

1

@Adran360 piekło będzie dla madryciaków w klasyku

3

@Karol145 to musisz się jego zapytać(tuska) bo jak PISowcy rzadzili to twierdził ze wystarczy rząd zmienić ceny spadną(wtedy wojna nie miała na to żadnego wpływu według niego) :P

2

@Eklerek mówił w sumie że wystarczy że wystarczy władzę zmienić żeby ceny gazu i prądu były niższe więc @Karol145 nie ma sie czego obawiać bo wódz przecież nie podwyższy żadnych cen :P

1

@michal26 tak działają sondaże w praktyce bo muszą na czymś zarabiać wiec ten co zleca chce sondaż pod jakąś partię np KO ma sondaże onetowskie, tvpowskie i od CBOS a PISowcy wpolityce czy republika itd

2

@draxidox Sikor to się co chwila kompromituje KOwcy tak mają po prostu :P

2

1

@Cule1234 albo Szwagier Laporty będzie kandydował :D

2

Kompromitacja Katalońskiego Trzaskowskiego, ale co sobie sondaz kupił że ma równe szanse jak Lapcio to jego xD

1

@Popitek12 ale ty i tak kupowałeś te koszulki na Tureckim bazarze

35

@Arden Xavi to sobie strzelił w kolana tym wywiadem bo bardziej sobie zaszkodził niż Laporcie, teraz będzie nazywany słupem Fonta.

1

@Kozinho. no ale najpierw żeby skraść 100zł musi skraść jej serce :P

2

@Luciano99 jak chcesz skraść jej serce to musisz kupić jej jakąś gierke :P

3

Ferrandowski xD

0

śmierdzi karnym dla realu z tyłka

4

@marcin62 no skoro wydajemy 200mld rocznie na wojsko a nie mamy nawet amunicji to ciekawe na co ten nierząd marnuje te pieniądze

2

@Derean on już jest styczniowym transferem :P

1

@Transu96 jeszcze te fejkowe oskarżenia Laporty i słup Xavi

2

@VeB 1899 no jakby nie patrzeć to my właśnie doświadczonego LŚO potrzebujemy więc Senesi idealnie pasuje :P

0

@CLS63AMG bo nie można niżej idealnym przykładem była pensja Felixa gdzie klub chciał podpisać na 2 mln brutto a Tebas i tak podwyższył do 8

5

@gumaz bardziej żę ma ciemniejszego niż reszta la rambli :D

6

@Bocheno1 Polki lubią czarne knagi dlatego @Kessie jak emigrował z Afryki wybrał Polskę :P

0

@Hindus bo to taki Traore tylko droższy xD

0

@robsesh mi to bardziej wygląda na powtórkę z zeszłego roku jak zaorali City i dali ciała później z Arsenalem, teraz ich pewnie Bayern porobi

1

@Barceloniarz987 no to jest głupota mieć Cherkiego i Reijndersa a grać Bernardo i Savinho xD

1

Przynajmniej real się wypompuje na weekend

0

ale te City marnuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?