Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak on tak ma z każdym jak brakuje argumentów to zaczyna atakować ad personam, nie polecam z takimi fanatykami KO prowadzić rozmowy bo to bez sensu :P
0
@Derpowsky jest kebab ale z turasów
1
@Adran360 piekło będzie dla madryciaków w klasyku
3
@Karol145 to musisz się jego zapytać(tuska) bo jak PISowcy rzadzili to twierdził ze wystarczy rząd zmienić ceny spadną(wtedy wojna nie miała na to żadnego wpływu według niego) :P
2
@Eklerek mówił w sumie że wystarczy że wystarczy władzę zmienić żeby ceny gazu i prądu były niższe więc @Karol145 nie ma sie czego obawiać bo wódz przecież nie podwyższy żadnych cen :P
1
@michal26 tak działają sondaże w praktyce bo muszą na czymś zarabiać wiec ten co zleca chce sondaż pod jakąś partię np KO ma sondaże onetowskie, tvpowskie i od CBOS a PISowcy wpolityce czy republika itd
2
@draxidox Sikor to się co chwila kompromituje KOwcy tak mają po prostu :P
2
@clyde w tym momencie @Kessie jak to czyta
https://www.fantastick.in/cdn/shop/products/CAME030.jpg?v=1704877705
1
@Cule1234 albo Szwagier Laporty będzie kandydował :D
2
Kompromitacja Katalońskiego Trzaskowskiego, ale co sobie sondaz kupił że ma równe szanse jak Lapcio to jego xD
1
@Popitek12 ale ty i tak kupowałeś te koszulki na Tureckim bazarze
35
@Arden Xavi to sobie strzelił w kolana tym wywiadem bo bardziej sobie zaszkodził niż Laporcie, teraz będzie nazywany słupem Fonta.
7
@PatrychoO tymczasem kanapka w madrycie
https://whatsthejam.com/wp-content/uploads/2025/11/Touch-downer-NFL-fans-fuming-over-half-empty-8-sandwiches-at-Real-Madrids-stadium-2.jpg
1
@Kozinho. no ale najpierw żeby skraść 100zł musi skraść jej serce :P
2
@Luciano99 jak chcesz skraść jej serce to musisz kupić jej jakąś gierke :P
3
Ferrandowski xD
0
śmierdzi karnym dla realu z tyłka
4
@marcin62 no skoro wydajemy 200mld rocznie na wojsko a nie mamy nawet amunicji to ciekawe na co ten nierząd marnuje te pieniądze
2
@Derean on już jest styczniowym transferem :P
1
@Transu96 jeszcze te fejkowe oskarżenia Laporty i słup Xavi
2
@VeB 1899 no jakby nie patrzeć to my właśnie doświadczonego LŚO potrzebujemy więc Senesi idealnie pasuje :P
0
@Rifek bzdury to raczej u ciebie https://www.fcbarca.com/112654-laliga-wycenilismy-kontrakt-joao-felixa-na-znacznie-wyzsza-kwote-niz-to-ile-placi-barca.html
0
@CLS63AMG bo nie można niżej idealnym przykładem była pensja Felixa gdzie klub chciał podpisać na 2 mln brutto a Tebas i tak podwyższył do 8
5
@gumaz bardziej żę ma ciemniejszego niż reszta la rambli :D
6
@Bocheno1 Polki lubią czarne knagi dlatego @Kessie jak emigrował z Afryki wybrał Polskę :P
0
@Hindus bo to taki Traore tylko droższy xD
0
@robsesh mi to bardziej wygląda na powtórkę z zeszłego roku jak zaorali City i dali ciała później z Arsenalem, teraz ich pewnie Bayern porobi
1
@Barceloniarz987 no to jest głupota mieć Cherkiego i Reijndersa a grać Bernardo i Savinho xD
1
Przynajmniej real się wypompuje na weekend
0
ale te City marnuje