0

@Deathwing112 niby czemu? ta dwójka zarabia jakieś 30 mln dodając 11mln masz 40mln na ruchy. Ściągnięcie Bastoniego to około 25-30mln w FPP a masz jeszcze odejście Rasha(10mln)/Lewego(25mln)/Christensena(12mln) a tutaj nic robić nie trzeba.

1

Komentarz usunięty

3

Przecież Anka sie zapłacze :P

2

@ToWinaSedziego Żurek całą ekipę wysłał

2

@Dari0G Przecież to jest fanatyk KO, on ci Tuska będzie bronił jak ten powie że 2+2=5

5

@Arden Giertych to może nieźle pogrążyć bandę rudego po wyborach w 2027r

0

@OBSERWATOR2021 to już im nie pasuje do narracji :P

1

@Karol145 9 i doświadczonego ŚO brakuje, w zasadzie to na tych pozycjach zagraliśmy najsłabiej

0

@Terapuls Real to by dostał 2 karne od sędziego a Atleti grałoby w 9 :P

0

@Marcelinho99 akurat pomoc to lepiej wygląda bez De Jonga :P

0

@regatta52 raczej Eric zagra bo Ding Dong wróci do pomocy

0

@Encore wystarczyło go całkowicie odpuścić to by był spalony

6

Ale pamiętajcie Bastoniego nie potrzebujemy bo mamy Cubarsiego i Maldiniego :P

1

@Bolton Podawał się za Hiszpana o imieniu Pedri to sie dała nabrać :P

0

@tbas chłopie właśnie o to chodzi że tak działa marketing, Owsiak już dawno jest upolityczniony wspierając KO. Dziwnym trafem Tusek siedzi cicho w sprawie XTB która jawnie lobbowała za ustawą krytpowalutową i uwaga wpłacała kasę na konto platformy ale to już tez nie pasuje do narracji co nie?

0

@tbas na WOŚP też dawali ale to już nie pasuje Tuskowi do narracji xD

0

Luis Díaz i Musiala to impostorzy xD

0

Diaz wszystko psuje

0

@Czajka90 nie ma

0

i tak by gola nie było bo była nakładka Trenta

2

madryciaki jeszcze bez Czułameniego na rewanż czyli pewnie Flopavinga zagra :P

0

@PuszkinFan nie mogliśmy mieć bo kasy nie było

0

Męczennik odwala drogę krzyżową xD

1

Tu już 4:0 powinno być dla Bayernu xD

1

@heniusss bo po harnasiu ma ultra instynkt tzw pijacki zmysł :P

4

@heniusss stary @Luciano99 lepiej piłki przyjmuje po harnasiu

0

@Roobo ja to uwielbiam takie gdybanie w stylu madryckim "co by było gdyby", brakowało tylko numerów do totka na końcu :P

1

@Ojciec5tkidzieci samochody napędzane by były miłością :P

4

@ferdas_rawa Może i KNF nie pomógł z cinkciarzem i amber gold oraz skokami ale z Zondą to na pewno by pomógł tak jak zrobił to regulator z Estonii i Włoch, czego nie rozumiesz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?