Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deathwing112 niby czemu? ta dwójka zarabia jakieś 30 mln dodając 11mln masz 40mln na ruchy. Ściągnięcie Bastoniego to około 25-30mln w FPP a masz jeszcze odejście Rasha(10mln)/Lewego(25mln)/Christensena(12mln) a tutaj nic robić nie trzeba.
1
Komentarz usunięty
3
Przecież Anka sie zapłacze :P
2
@ToWinaSedziego Żurek całą ekipę wysłał
2
@Dari0G Przecież to jest fanatyk KO, on ci Tuska będzie bronił jak ten powie że 2+2=5
0
@TAN masz cały artykuł o tym na money(wirtualna polska)https://www.money.pl/firma/roman-giertych-tajemnicza-rosjanka-i-przelewy-z-raju-podatkowego-ujawniamy-co-przeoczyla-prokuratura-przed-umorzeniem-zarzutow-dla-polityka-ko-7273419210369280a.html
5
@Arden Giertych to może nieźle pogrążyć bandę rudego po wyborach w 2027r
0
@OBSERWATOR2021 to już im nie pasuje do narracji :P
1
@Karol145 9 i doświadczonego ŚO brakuje, w zasadzie to na tych pozycjach zagraliśmy najsłabiej
0
@Terapuls Real to by dostał 2 karne od sędziego a Atleti grałoby w 9 :P
0
@Marcelinho99 akurat pomoc to lepiej wygląda bez De Jonga :P
0
@regatta52 raczej Eric zagra bo Ding Dong wróci do pomocy
0
@Encore wystarczyło go całkowicie odpuścić to by był spalony
6
Ale pamiętajcie Bastoniego nie potrzebujemy bo mamy Cubarsiego i Maldiniego :P
1
@Bolton Podawał się za Hiszpana o imieniu Pedri to sie dała nabrać :P
0
@tbas chłopie właśnie o to chodzi że tak działa marketing, Owsiak już dawno jest upolityczniony wspierając KO. Dziwnym trafem Tusek siedzi cicho w sprawie XTB która jawnie lobbowała za ustawą krytpowalutową i uwaga wpłacała kasę na konto platformy ale to już tez nie pasuje do narracji co nie?
0
@tbas na WOŚP też dawali ale to już nie pasuje Tuskowi do narracji xD
0
Luis Díaz i Musiala to impostorzy xD
0
Diaz wszystko psuje
0
@Czajka90 nie ma
0
i tak by gola nie było bo była nakładka Trenta
2
madryciaki jeszcze bez Czułameniego na rewanż czyli pewnie Flopavinga zagra :P
0
@PuszkinFan nie mogliśmy mieć bo kasy nie było
0
Męczennik odwala drogę krzyżową xD
1
Tu już 4:0 powinno być dla Bayernu xD
1
@heniusss bo po harnasiu ma ultra instynkt tzw pijacki zmysł :P
4
@heniusss stary @Luciano99 lepiej piłki przyjmuje po harnasiu
0
@Roobo ja to uwielbiam takie gdybanie w stylu madryckim "co by było gdyby", brakowało tylko numerów do totka na końcu :P
1
@Ojciec5tkidzieci samochody napędzane by były miłością :P
4
@ferdas_rawa Może i KNF nie pomógł z cinkciarzem i amber gold oraz skokami ale z Zondą to na pewno by pomógł tak jak zrobił to regulator z Estonii i Włoch, czego nie rozumiesz XD