4

@mekjulele Jeżeli Chelsea wzięla za niego rok temu 63,70 mln to nie ma chuja że go sprzeda za mniej niż 100mln

0

@FCB24 Jak będą za tyle wołać to skończy się jak z Rodrygo co chcieli ponad 100mln oferty były na max 70 i teraz odejdzie za prawie darmo za rok :D

1

@clyde jest taki jeden premier co to obiecywał i wycierał mordę onkologią no ale skończyło się jak zawsze :P

1

@Matan_Zajcev To sobie obejrzyj może co odwaliła reżimówka KO

0

@Arden Owsiak sporo stracił na popieraniu KO, jak łatwogang będzie robił takie zbiórki co roku to Owsiak z całym WOŚPEM straci na tym najwięcej.

1

@TaughtMule kolejny przykład że zwolnienie Xaviego było dobrą decyzją

3

@MaziFCB Przecież Vini to syn Pereza, sprzeda go tylko jak Męczennik sam bedzie chciał odejść :P

26

Nie no tutaj to odlecieli z tym faulem xD

0

@tomek8756 giną od własnej broni

2

Ten Abde to taki jeździec bez głowy xD

0

@orgazm44 kiedyś będą musieli pracować bo ich rodzice kiedys umrą a patrząc na rozwój AI i ich podejsćie do pracy to za x lat zostaną bezdomnymi :P

3

@draxidox pamiętaj te wałki są robione w obronie demokracji :D

0

@Safrani CBOS to jest akurat najmniej wiarygodna sondażownia która dawała w wyborach KO +10 w stosunku do PIsu a ostatecznie to PIS miał więcej niż KO w wyborach samorządowych :P

2

@Dari0G Macio w przyszłym roku: @Luciano99 chcesz stronkę albo logo dla firmy za stówkę?

2

@blakkudium Mógłby przyjść ale tylko i wyłącznie jeśli sprzedamy De Jonga

0

@12Frost12 to teraz spójrz na terminarz, między meczem z Celta a Atletico mieli 8 dni przerwy więc spokojnie wszyscy powinni być wypoczęci

0

@Rafalloxfcb ta póki co działa wszędzie praktycznie

0

@Rafalloxfcb ja mam wtyczke od adguarda

0

@Rafalloxfcb ja mam adblocka i normalnie nie ma reklam a czytać się da artykuły

0

@Roobo jak widać nawet nie tylko pisowców ale i platformersów :D

0

@michal26 no tak ale wartość transferu rozkłada się na długość kontraktu więc Diomande z pensją 10 mln brutto i 5 letnim kontraktem za 100mln daje ci około 30 mln amortyzacji, Rashford za 30 mln 5 letnim kontraktem i 15 mln brutto pensji daje 21 mln amortyzacji różnica praktycznie wynosi 9mln czyli niecała pensja Ferrana :P

0

@michal26 Wbrew pozorom Diomande w amortyzacji nie jest taki drogi jak się niektórym wydaje bo jego pensja by była mniejsza np od takiego Rashforda

0

@Hosh co tu robi Trzaskowski?

1

@Batys jakie 1,5 godziny? masz zegar ile minut trwa pierwsza połowa na ten moment niecała godzina

2

@July_6_BcN za dużo na pewnej wyspie siedział :D

6

@Kozinho. teraz jest rzadki razem

1

@bartekvisca Orlen od miesiąca marży na swojej stronce nie aktualizuje, zawsze podawali do 10 dnia następnego miesiąca, dzisiaj mamy 22. https://www.orlen.pl/pl/relacje-inwestorskie/prezentacje/dane-makro/2026 o

0

@MessiForeverTheBest trzeba wykorzystać to do obniżenia ceny Bastoniego :P

0

@lajcior zawsze możesz zacząć działać na NDG do 75% pensji minimalnej za kwartał

3

@Mario96w oburzyli się bo dzisiaj obchodzą boże narodzenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?