Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 gość zapomniał że jak taki Martin wyleci za kartki czy kontuzje to zostajemy elektrycznym Araujo, Krystkiem na NFZ i Garcią który nie potrafi grać na LŚO
0
@norbi77 ja bym cię zrozumiał gdyby ten Casado trzymał jeszcze jakiś poziom ale chłop to miał może z 3-4 dobre miesiące i tyle, Flick nie lubi nim grać a raz to go nawet zmienił w pierwszej połowie przez tragiczną grę. Ja już wolę go sprzedać za te 15 mln i dawać szansę dla Tommiego Marquésa. Sprzedawać tez musimy jak chcemy się wzmacniać.
0
@norbi77 @Ojciec5tkidzieci w tym roku mamy ostatnią szansę aby coś zarobić na Casado bo po pierwsze jakieś minuty jeszcze łapał po drugie ma kontrakt do 2028r za rok to on będzie warty max 5 mln od siedzenia na trybunach
1
@michal26 Mam wrażenie że ludzie nie wiedzą że tutaj to akurat pracownicy na tym stracą najbardziej a nie firmy, jak ktoś zarabia powyżej 10k miesięcznie to odczuje najwięcej straty bo jednak różnica między ryczałtem czy liniówką gdzie jest 8,5%,14%, 19% a 32% to jednak jest spora różnica zwłaszcza że niczego w koszty nie wrzucisz, coraz bardziej zaczynam wierzyć że Konfa zrobi te 20% w następnych wyborach :P
2
@marcin62 trzeba było na ruskich stronach nie siedzieć to by ci takie nie wyskakiwały :P
0
@mkord no właśnie nie masz do końca racji Estonia wdrożyła tylko to co Unia nakazywała bo wcześniej mieli już dużo bardziej rygorystyczne regulacje. Masz nawet cytat z google: "Estonia w pełni wdrożyła unijne rozporządzenie MiCA (Markets in Crypto-Assets), które stało się obowiązujące 30 grudnia 2024 roku, narzucając rygorystyczne wymogi licencyjne dla dostawców usług kryptograficznych (CASP). Nadzór nad rynkiem przejęła Estońska Inspekcja Nadzoru Finansowego (FSA), wymagając od firm wyższych standardów ładu korporacyjnego, AML oraz lokalnej obecności"
0
@Kazragore mamy idealny przykład tego że platformerski bubel który chcieli wprowadzić gówno by dał. Giełda zarejestrowana w Estonii gdzie Mica działa od pół roku(mają jedne z ostrzejszych praw w UE https://hacken.io/discover/estonia-crypto-license/) no i ta ustawa nic nie dała :P
0
@pluszek no właśnie platformowcy nie rozumieją że u nas sortowanie śmieci było lepsze niż na zachodzie, dlatego musimy się cofać w rozwoju bo na zachodzie tak chcą Najśmieszniejsze w tym sortowaniu europejskim jest to że pomimo że ludzie muszą biegać z kilkoma workami na śmieci a śmieciarki jeździć do tego samego miejsca po kilka razy to te śmieci i tak w Pszokach są znowu sortowane xD
4
@BillyButcher wystarczyło 5 sekund poświecić
0
@maroon gość dalej fejka łyka choć od wielu dni wiadomo że Nawrot pisze tak literę a(co widać nawet na podpisanych dokumentach)
1
@maroon ale właśnie w tym systemie kaucyjnym chodzi właśnie o to żebyś nie wymieniał tych butelek bo oni na tym zarabiają, im więcej nie działających tym lepiej dla korpo :P
1
@Karol145 Sikorski by jeszcze gorzej skończył za jego słabość do żydów
5
Dali najlepszego sędziego La Ligi? aż dziwne że nie jakiś żołnierz Pereza
0
@Cryptolis Partia mem
3
@Roobo u nich z tą pedofilią to jest jakiś gruby problem, żadna inna partia nie ma tylu odklejeńców
1
@mkord a Pedofilie obywatelską się da obronić?
0
@ZuczekFCB1899 Porobiliby opłaty stałe i wyszłoby na to samo :P
3
@Popitek12 była jakaś Popitka czy Przedpitka?
5
@Aequlibre 15 mln to niby ma klauzulę a kontrakt do 2027r więc pewnie dałoby rade go kupić za 10mln spokojnie a też pensja niska bo jakoś około 6-7mln brutto zarabia
4
@fenix1983 u nas to Christensen zarabia 6-7 mln netto
0
@LukaszFan Viniciusa niech przeniesie do sekcji żeńskiej :D
1
@gumaz jak już to @July_6_BcN z @Pedri powinna być
3
@July_6_BcN chyba @clyde musiała przytyć skoro @Luciano99 zaczyna do niej zarywać :P
1
@PatrychoO pewnie mody instalują z lepszymi teksturami itp https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/1k7u46v/best_mods_to_make_cyberpunk_2077_visuals_as/
2
@macio_944 jego stary jest niedysponowany bo wygrał zakład z @Luciano99 https://www.sadol.pl/zaklad-o-browara-vt620649.htm
0
@TR3YWAY Dzisiaj El Classico Łymyn na tvp sport
0
@michal26 wystarczy kupić Bastoni/Senesi i bedziesz miał 5 ŚO. Araujo, Maldini, Garcia, Cubarsi i jeden nowy ŚO.
1
@Rifek no a wystarczyło spojrzeć na tylną wycieraczkę i jej piękny kształt xD
3
@sokot czemu oprócz Iranu?
2
@michal26 Tebas to mistrz pyta się czemu wolnościowcy zagłosowali jak wolnościowcy xD