Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. wystarczyłoby oddzielić mecze kadrowe i klubowe np sezon klubowy rozpoczynałby się od 1 września i trwałby do połowy kwietnia a później 2 miesiące meczów kadrowych + ewentualny mundial i cały sierpień jest na presezon. Tacy piłkarze co lecą do takiej ameryki południowej to by zaoszczędzili tydzień czasu na samych lotach :P
24
@D10SLEO Szwedzi też są proruscy bo strzelali do Ukraińców :P
4
powrót jakby wszyscy na kacu byli xD
1
haahhaaha co to było XD
8
@PatrychoO Koalicja rządząca ma niezłego streaka z aferami, najpierw Tusk kłamie że porodówka w Lesku nie została zamknięta kłamiąc dzieciakom prosto w twarz, później wychodzi info z Giertychem że działał przeciwko frankowiczom biorąc za to 8 baniek, wychodzi afera pedofilsko-zoofilska z działaczką KO, oczywiście media od platformy milczą i udaja że nie ma tematu. Żukowska ucisza chłopaka który przyznaje że był molestowany w homokomando. Jeszcze wyszło info od Zandberga i "ośmiornicach" Kierwińskiego. Przypominam że to tylko tydzień minął. Tak właśnie wygląda obecny rząd a później wyjdzie ci ich fanatyk i powie że nie ma afer.
8
@wyrek bardziej niemieckiemu panowi bo to szwabom najbardziej zależy na tej umowie :D
10
@gumaz nie musi mieć armii skoro przeciwnicy sa na poziomie amatorskim :P
3
@Roobo no właśnie to jest najlepsze zarzuty ma w 2023r a bierze udział w kampaniach wyborczych w 2023r i 2024r. Mamy nagrania z tą sprawą więc było 100% pewne że zostanie skazana tylko nie wiadomo na ile ale platformiakom to nie przeszkadzało.
1
@michal26 a na TVNie cenzura z tą sprawą, mam nadzieję że Paramount zrobi czystki w tej stacji
2
@Dari0G albo wystarczy być tuskiem wtedy też można
0
@misterio dla nas to bez różnicy bo tej apki w Polsce nawet nie było :P
29
Jeżeli Cancelo jest warty 15 mln według arabów to Casado powinien być warty 40 mln minimum :P
7
@Who_you_mam ofensywny pomocnik to ostatnia pozycja którą potrzebujemy wzmocnić, my potrzebujemy napastnika, LSa, LŚO i LO
1
@Derean a finalnie ani jeden ani drugi tutaj nie trafi bo nie będzie pieniędzy :D
4
za 100mln to możemy im wysłać koszulkę Fermina z podpisem
8
@Laminedependencia Pamiętam jak spora liczba osób wolała Chevaliera brać zamiast Joana, Szwagry dobrze wybrały.
11
@insp1re Wojewódzkiego to ostatnio każdy ora w tym jego programie, Szczęsny tez go przerobił na mielonkę
0
@Czyhrynski dadzą araby
0
@Bobo25 na ten moment to ty tuska bronisz xD
0
@Bobo25 idąc tym tokiem myślenia to sam się od nich nie różnisz bo każdy człowiek kłamie xD
0
@TR3YWAY samolot przekroczył prędkość na bank więcej niż 100 jechał :P
0
@Bobo25 ja nie twierdze ze żaden z nich nie kłamie ale kuźwa jest różnica między gościem który kłamie 10 razy a gościem co kłamie 100 razy, Tusk potrafi sam z siebie wyjść do mediów i bez żadnego ciężkiego pytania nakłamać prosto w twarz
4
@Bobo25 tylko że żaden z nich nie kłamie w 90% jak Tusk
2
@tadzik447 do Tuska to akurat nikt nie ma podjazdu
9
@draxidox może i jest największym politycznym kłamcą ale za to hipokrytą również :P
5
@draxidox u niego to ciężej znaleźć jak mówi prawdę niż kłamie :P
0
@Lukas_88 w drugiej będzie masowe padolino ze strony białych i liczenie na karniaka
1
@turhiay * przegływa
2
Huijsen niby do formy wraca według Orłosia xD
0
Komentarz usunięty