0

@Kozinho. wystarczyłoby oddzielić mecze kadrowe i klubowe np sezon klubowy rozpoczynałby się od 1 września i trwałby do połowy kwietnia a później 2 miesiące meczów kadrowych + ewentualny mundial i cały sierpień jest na presezon. Tacy piłkarze co lecą do takiej ameryki południowej to by zaoszczędzili tydzień czasu na samych lotach :P

24

@D10SLEO Szwedzi też są proruscy bo strzelali do Ukraińców :P

4

powrót jakby wszyscy na kacu byli xD

1

haahhaaha co to było XD

8

@PatrychoO Koalicja rządząca ma niezłego streaka z aferami, najpierw Tusk kłamie że porodówka w Lesku nie została zamknięta kłamiąc dzieciakom prosto w twarz, później wychodzi info z Giertychem że działał przeciwko frankowiczom biorąc za to 8 baniek, wychodzi afera pedofilsko-zoofilska z działaczką KO, oczywiście media od platformy milczą i udaja że nie ma tematu. Żukowska ucisza chłopaka który przyznaje że był molestowany w homokomando. Jeszcze wyszło info od Zandberga i "ośmiornicach" Kierwińskiego. Przypominam że to tylko tydzień minął. Tak właśnie wygląda obecny rząd a później wyjdzie ci ich fanatyk i powie że nie ma afer.

8

@wyrek bardziej niemieckiemu panowi bo to szwabom najbardziej zależy na tej umowie :D

10

@gumaz nie musi mieć armii skoro przeciwnicy sa na poziomie amatorskim :P

3

@Roobo no właśnie to jest najlepsze zarzuty ma w 2023r a bierze udział w kampaniach wyborczych w 2023r i 2024r. Mamy nagrania z tą sprawą więc było 100% pewne że zostanie skazana tylko nie wiadomo na ile ale platformiakom to nie przeszkadzało.

1

@michal26 a na TVNie cenzura z tą sprawą, mam nadzieję że Paramount zrobi czystki w tej stacji

2

@Dari0G albo wystarczy być tuskiem wtedy też można

0

@misterio dla nas to bez różnicy bo tej apki w Polsce nawet nie było :P

29

Jeżeli Cancelo jest warty 15 mln według arabów to Casado powinien być warty 40 mln minimum :P

7

@Who_you_mam ofensywny pomocnik to ostatnia pozycja którą potrzebujemy wzmocnić, my potrzebujemy napastnika, LSa, LŚO i LO

1

@Derean a finalnie ani jeden ani drugi tutaj nie trafi bo nie będzie pieniędzy :D

4

za 100mln to możemy im wysłać koszulkę Fermina z podpisem

8

@Laminedependencia Pamiętam jak spora liczba osób wolała Chevaliera brać zamiast Joana, Szwagry dobrze wybrały.

11

@insp1re Wojewódzkiego to ostatnio każdy ora w tym jego programie, Szczęsny tez go przerobił na mielonkę

0

@Czyhrynski dadzą araby

0

@Bobo25 na ten moment to ty tuska bronisz xD

0

@Bobo25 idąc tym tokiem myślenia to sam się od nich nie różnisz bo każdy człowiek kłamie xD

0

@TR3YWAY samolot przekroczył prędkość na bank więcej niż 100 jechał :P

0

@Bobo25 ja nie twierdze ze żaden z nich nie kłamie ale kuźwa jest różnica między gościem który kłamie 10 razy a gościem co kłamie 100 razy, Tusk potrafi sam z siebie wyjść do mediów i bez żadnego ciężkiego pytania nakłamać prosto w twarz

4

@Bobo25 tylko że żaden z nich nie kłamie w 90% jak Tusk

2

@tadzik447 do Tuska to akurat nikt nie ma podjazdu

9

@draxidox może i jest największym politycznym kłamcą ale za to hipokrytą również :P

5

@draxidox u niego to ciężej znaleźć jak mówi prawdę niż kłamie :P

0

@Lukas_88 w drugiej będzie masowe padolino ze strony białych i liczenie na karniaka

1

@turhiay * przegływa

2

Huijsen niby do formy wraca według Orłosia xD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?