Spokojnie, za kilka lat Barcelona go odkupi za 150 mln...rzygać się chce na to wszystko.

@ZIBI88 Negocjować może, ale podpis złoży później.

1

@zibiku To nie jest kwestia, czy kogoś stać - bo stać szejków z PSG czy Manchesteru City, tyle że ogranicza ich finansowe fair-play.

1

Jeśli Messi zostanie w Barcelonie na kolejny sezon, to tylko wygranie Ligi Mistrzów może go skłonić do pozostania na dłużej ;-)

4

Trzeba dać Messiemu odejść, z niewolnika nie ma pracownika. Poza tym już rozmienił część swojej legendy na drobne.

Zobacz wszystkie

61

Najgorsze: pierwsze 15 minut drugiej połowy, kiedy przy stanie 2-1 Modrić strzelił w słupek. Gdyby zrobiło się 2-2, to kto wie jak by potoczyły się losy tego meczu, tym bardziej, że w tamtym okresie czasu to Real zdominował Barcelonę. Czasami detale decydują o końcowym sukcesie.

50

Moim zdaniem Barcelona nie zachowuje się fair wobec Malcoma. Koleś jedną nogą był już w Romie, gdzie pewnie byłby gwiazdą, ale go podkupiliśmy i gdy dostawał szansę to grał dobrze (może poza samym początkiem), a grzeje ławę.

39

Najważniejsze to zachować koncentrację w rewanżu oraz zachować rytm meczowy, gdyż w obu półfinałach miałem wrażenie, że zespoły które więcej ostatnio odpoczywały (czyli Ajax i Barcelona) wypadły w drugich połowach optycznie dużo gorzej, niż grający pod napięciem i bez przerw ich przeciwnicy.

17

Nie mieliście wczoraj wrażenia patrząc na grę zawodników Barcelony, że gdyby trzeba było przegrać 0-10 to też by stanęli na wysokości zadania?

15

Krótko: 1. nowe logo - NIE, 2. powrót Neymara - chyba, że za darmo. Socios jednak mają łeb na karku. Domorośli graficy nie będą dyktować im, jak ma wyglądać her ich ukochanego klubu :-)