O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 411
  • Polecenia 618

Komentarze

2

Z jednej strony radość, bo Barca wygrywa, z drugiej strony smutek, bo dwie Polki mogły mieć puchar.

0

4

Barca robi Bayernowi z dupy jesień Średniowiecza w grupie LM na jesieni :D

1

Nadal Haaland < Lewy ;-)

0

City wyjaśniło Real w LM, Barca - w La Lidze

Zobacz wszystkie

61

Najgorsze: pierwsze 15 minut drugiej połowy, kiedy przy stanie 2-1 Modrić strzelił w słupek. Gdyby zrobiło się 2-2, to kto wie jak by potoczyły się losy tego meczu, tym bardziej, że w tamtym okresie czasu to Real zdominował Barcelonę. Czasami detale decydują o końcowym sukcesie.

50

Moim zdaniem Barcelona nie zachowuje się fair wobec Malcoma. Koleś jedną nogą był już w Romie, gdzie pewnie byłby gwiazdą, ale go podkupiliśmy i gdy dostawał szansę to grał dobrze (może poza samym początkiem), a grzeje ławę.

39

Najważniejsze to zachować koncentrację w rewanżu oraz zachować rytm meczowy, gdyż w obu półfinałach miałem wrażenie, że zespoły które więcej ostatnio odpoczywały (czyli Ajax i Barcelona) wypadły w drugich połowach optycznie dużo gorzej, niż grający pod napięciem i bez przerw ich przeciwnicy.

25

Krótko: wszystkiego za dużo i do tego bardzo łatwo dostępne. To zwiększanie liczby meczów i turniejów bez rangi sprawiło, że piłka mocno spowszedniała. Kiedyś na MŚ czekało się jak na zbawienie, meczów nie było wiele, drużyn też, trudno było się zakwalifikować, a każdy mecz był świętem, nawet te mniej atrakcyjne. Teraz meczów "wysokiej rangi" jest multum, do tego powtórki, skróty, omówienia itp., itd., etc. Nie wspomnę, że wszystkiego w ogóle jest dużo, dużo więcej i wszystko przez to generalnie mniej cieszy.

19

Tego pucharu Barca nie ma jeszcze w swojej gablocie. To może być niepowtarzalna okazja.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?