O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 276
  • Polecenia 418

Komentarze

0

@AxelF "Jesteś prymitywny" - oto merytoryczna odpowiedź kogoś, kto ma masę przekonujących argumentów. Nazywam rzeczy po imieniu, co cię boli, bo bronisz z góry przyjętej tezy bez liczenia się z faktami - zamrożenie sezonu w przypadkowym momencie po festiwalu błędów i przypadków z ostatniej kolejki, który wywróciła czoło tabeli jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Sezon powinien być uznany za niebyły - to najsprawiedliwsza z niesprawiedliwych decyzji.

0

@AxelF Wszystko ci się w główce miesza od tej kwarantanny (mam nadzieję, że od niczego innego). Problem z bieżącym sezonem polega na tym, że będzie on rozstrzygnięty poza boiskiem po zamrożeniu w przypadkowym momencie, kiedy błędów sędziowskich było co nie miara (co z tego że zawsze one są?). Spojrzyj np. na pozycję Atletico - klub, który wyeliminował Liverpool 2x z nim wygrywając (jakim potworem jest w tym sezonie Liverpool!), nawet nie zajmuje miejsca kwalifikującego do udziału w LM! A Barcelona? Takie mistrzostwo to dla mnie wstyd. Lepiej się go zrzec, wszak Barca to więcej niż klub.

0

@AxelF Znajdź mi ostatni taki, którego nie dokończono, a mistrzostwo rozstrzygnięto przy zielonym stoliku.

0

@AxelF Idziesz za daleko, ale sam widzisz, ile jest kontrowersji.

0

@AxelF Spalony Vidala nie miał tu nic do rzeczy...

Zobacz wszystkie

61

Najgorsze: pierwsze 15 minut drugiej połowy, kiedy przy stanie 2-1 Modrić strzelił w słupek. Gdyby zrobiło się 2-2, to kto wie jak by potoczyły się losy tego meczu, tym bardziej, że w tamtym okresie czasu to Real zdominował Barcelonę. Czasami detale decydują o końcowym sukcesie.

50

Moim zdaniem Barcelona nie zachowuje się fair wobec Malcoma. Koleś jedną nogą był już w Romie, gdzie pewnie byłby gwiazdą, ale go podkupiliśmy i gdy dostawał szansę to grał dobrze (może poza samym początkiem), a grzeje ławę.

39

Najważniejsze to zachować koncentrację w rewanżu oraz zachować rytm meczowy, gdyż w obu półfinałach miałem wrażenie, że zespoły które więcej ostatnio odpoczywały (czyli Ajax i Barcelona) wypadły w drugich połowach optycznie dużo gorzej, niż grający pod napięciem i bez przerw ich przeciwnicy.

17

Nie mieliście wczoraj wrażenia patrząc na grę zawodników Barcelony, że gdyby trzeba było przegrać 0-10 to też by stanęli na wysokości zadania?

15

Krótko: 1. nowe logo - NIE, 2. powrót Neymara - chyba, że za darmo. Socios jednak mają łeb na karku. Domorośli graficy nie będą dyktować im, jak ma wyglądać her ich ukochanego klubu :-)