Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Chimera mogą ale tego nie zrobią, nie po to Florek zatrudniał pachołka na trenera lizącego tyłek Viniciousowi że go teraz wywalić :P
1
@betonito jak ten Endrick nie wygryzie ci ze składu Mbappe
3
@Andi18 jakoś pod koniec lutego
0
@Beztroskii ja bym go wymienił za Rashforda na 1:1, United niby zainteresowane jest
0
@Rupert_Haubica typ od listopada jest bez bramki lub asysty xD
0
@wyrek chyba Lewy bo Kijanka to przynajmniej dochodzi do sytuacji :D
0
Rashford to dziwny zawodnik, najpierw ci spieprzy dwie sytuacje a poźniej zrobi kluczowy odbiór po którym padnie gol i zrobi asystę xD
0
@KrwawiaceoczyVEB Araujo akurat dobrze gra
0
@Katalończyk 99 jak to jego trzeci faul w tym meczu
0
Ferran się za Rashforda przebrał xD
0
@ProMILs ale ja tego nie przeczę mi chodzi o to że na ten moment liczba faktur które zostały od wczoraj wystawiane to tylko promil tego co nas czeka 1 kwietnia.
0
@SelloutCrowd każdy ma obowiązek ale inne daty, jeżeli ten system już pada jak mniejsza liczba firm to korzysta to ten system nie będzie działał jak w końcu każdy będzie musiał tego używać, tam wystarczy zwykły DDOS i gospodarka stanie xD
1
@NeroTFP1 najlepsze że od 1 lutego obowiązek używania KSefu mają tylko firmy mające większe przychody niż 200mln, nawet Orlen wystawia jeszcze fakturki papierowe. Ciekawe co to będzie 1 kwietnia jak reszta firma będzie miała ten obowiązek, pewnie kolejka oczekiwania będzie po kilka godzin.
@SelloutCrowd najlepsze że jak KO była w opozycji to sami byli przeciw temu ale jak zaczęli rządzić to nagle system im się spodobał xD
6
@ViscaelBarca2007 gość jest większym populistą od Laporty, zaraz obieca 100 konkretów a po wyborach stwierdzi że finanse klubu nie pozwolą na ich zrealizowanie xD
4
@blakkudium dlatego najlepsza opcja to Lewy z obniżką 10 mln na jeden rok i wtedy ruszyć w 2027r po jakiś sensowny transfer
3
@ViscaelBarca2007 może Atleti się przygotowuje na odejście Alvareza?
1
@LAMC_10 o nie
0
@Gaucho to jest ten Tier [-1] :D
2
@macio_944 to przelej Laciowi stówę ale milionów byczku to ci ogarnie :P
5
@Roobo rzucił go jak mopem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Później Yamal asyst nie ma xD
0
Ferran niezły obrońca Elche :D
0
typowy rekinek xD
2
@heniusss w tym opiekaczu to chyba nic nie działa prawidłowo poza tym telebimem 360 xD. wałek ze Skybarem, przepalenie 16 mln na parkingi bo działali bez zezwoleń, murawa gówniana która zwiększa im kontuzje, brak możliwości organizacji koncertów, zalania stadionu, prześwity, upał przy zamkniętym dachu. Nawet ten mecz NFL którym tyle czasu się jarali według danych dał im zarobić 10 mln tylko problem w tym że musieli kurnik zamknąć na 5 tygodni. Jeszcze tylko czekać aż sponsor poprosi sądownie o zwrot tych 360mln xD
20
@Cryptolis albo w formy bezosobowe w ogłoszeniach o prace, ten rząd to mem xD
0
@kuz ciekawe jaki jest zasięg takich elektryków przy takich mrozach :D
1
@NeroTFP1 Znowu wp*ol od Barçy, aż pękła biała duma,
Na mordzie cisza… do czasu, bo odpala się formuła:
„Wynik? Gra? Tabela? Co ty w ogóle pie*lisz?”
Piętnaście Lig Mistrzów — i tym rozmowę kończysz
0
@lukkobe tylko że przyjście Goretzki daje nam możliwość wymiany Casado(Flick i tak na niego nie liczy) na Rashforda, później to kwestia albo postawienia na młodego Egipcjanina albo Lewego z pensja max 10 mln i masz całą pomoc i atak gotowy na nowy sezon i można się skupić tylko na obronie.
2
@Gaucho gość wybrał kasę z madrytu zamiast gry i płacze że schodzi :P