1

@RozowaPantera trzeba powiedzieć że real też nieźle utopił 180 baniek

1

@mmaciass Ale co ludzie tam gadali że Guler to poziom Pedriego to ich xD

0

@MateuszQ to samo PDF powinien wylecieć

0

@kinioo ale to będzie nie chodziło w obronie: Balde-Araujo-Cubarsi-Cancelo xD

2

@KrwawiaceoczyVEB widać było po golu Barcy na 3-2 jaki smutny był :D

5

teraz gramy do gola Realu uj tam że już 97 min xD

0

Sędzia jaki smutny po golu Barcy xD

0

My nawet ich dotknąć nie możemy a ci nas moga kasować xD

0

Perez chyba przelew wysłał w przerwie :D

0

4 minuta leci a sędzia 4 błędy na naszą niekorzyść xD

0

@Filipem bo jest takim przygłupem żę pewnie tam ma bana do 2100roku xD

0

@Calc To Garcia był

0

@ShawnC Dlatego sprowadziliśmy Cancelo żeby było jeszcze gorzej :D

13

Póki co najlepszym obrońcą u nas po pierwszej połowie jest Raphinha xD

0

Garcia z Kounde zawinili najbardziej tutaj

0

@sebasarna nie żeby coś ale ostatniego gola straciliśmy miesiąc temu :P

1

@July_6_BcN a gdzie nominacja dla @Kessie ?

1

@KrychaFCB śmiesznie to wygląda jak się patrzy teraz na transfer Masturbinho u prześcieradeł za 60 baniek, nie dośc że gorszy to i 30 razy droższy xD

2

Gol po kiksowej asyście i kiksowym strzale :D

3

tu już z 2-0 powinno być

1

@BorzyKrzys Lisek miał pewnie 2 tygodnie udarowego dlatego wyszło mu 2,5 tygodnia wolnego :P

2

@michal26 W zasadzie to jak niemiec wyleci do końca sezonu to będzie można wykorzystać 80% jego pensji a to otworzy nam drogę do ściągnięcia ŚO

3

@th@les tutaj jest 62% zwolenników, najlepsze że większośc z nich sama narzekała na Cancelo po jego tragicznym meczu z Villarealem :P

0

@fenix1983 z kontraktem na 5 lat wyjdzie ci 15+30/5=21mln brutto utrzymania, na połowę sezonu wychodzi ci ~10mln więc podobnie co utrzymanie Cancelo :P

0

@Kubsoleon jak Cancelo weźmie te 4 mln netto czyli 8 mln brutto za te pół roku to ci jego wypożyczenie wyjdzie 12mln w FPP a za tyle to nawet można by było o Guehiego powalczyć xD

0

@ProMILs Ja proponuje Ronaldinho z emerytury ściagnąć, biegać nie będzie ale przecież i tak bronić nie będziemy więc co to z różnica :P

0

@Roobo Gdyby Cancelo był taki dobry na LO to by raczej nie kupowali Theo na LO

0

@MOLESTA to fejk jakiś przeczytałeś

0

@PatrykBarca Inter ma szpital na PO więc biorą cokolwiek

0

@Sergio_Devils i od tamtej pory nie zagrał ani jednego meczu na lewej stronie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?