Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu to nam streść tą ustawę :P
12
@MesQueUnClub_87 Patrząc na komentarze @Rifek i @Azazel_Pazuzu to oni nawet nie wiedzą co jest w treści w tej ustawy :P
0
@ProMILs dokładnie jeżeli Ferran i Lewy utrzymają statystykę do końca sezonu to skończą z odpowiednio 25 i 20 golami co dla mnie jest więcej niż się można było spodziewać przed rozpoczęciem sezonu
1
@Roobo do niego bardziej pasuje #GadamyNieRobimy
3
@pluszek te błazny stworzyły najgorsza ustawę w całej UE która praktycznie zabija cały rynek krypto w Polsce.
1
Komentarz usunięty
0
realowcom się efekt nowej miotły skończył po meczu z Valencią :P
1
Sędzia się tłumaczy madryciakom że za mały przelew wysłali xD
0
tam reka była xD
0
@MsBarca Liczba zwycięstw w sezonie decyduje
0
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś ktoś wrzucał tutaj wyniki ankiety czemu ludzie co mają minimum 2 mieszkania nie chcą wynajmować i na pierwszym miejscu z około 30% podawało właśnie przepisy które pozwalają na takie patologie
1
@BorzyKrzys raczej artyści są ugotowani :P
0
wiecej farta niż umiejętności dzisiaj xD
0
Ferran to już powinien zejść :P
4
@Kgorecki2500 Szefie kolke i po kebsie przwyieź dla ekipy z la rambli :P
0
@Destroyer_of_Worlds ale dla obywateli jest to bardziej dotkliwe, sama zdrowotna idzie ponad 100zł do góry, Zusy to samo, minimalna tez więc to sie odbije na cenach w sklepie
0
@Destroyer_of_Worlds od przyszłego roku też podwyżki podatków sporo do góry
4
@macio_944 zagadaj do @jowita to ci zrobi dobry bigosik
1
@Faro 1,5 roku tylko zostało więc niewiele, jak odejdzie Męczennik za darmo to więcej $$$ dostanie od nowego klubu więc opłaca mu się odejść za free :P
0
@cules100pro nawet ekonomia wygląda słabo Papa Perez powiedział że mają przychody na poziomie 150 mln i zyski na 120mln od których trzeba odliczyć 60mln raty kredytu i wychodzi 60mln na czysto, czyli całe zyski idą na wyżywienie Mbappe xD
5
@Faro Moze ktoś się nabierze i go kupi w przyszłym roku
1
Papa Perez to się chyba wieców Tuska naoglądał :P
0
Ogólnie te transfery realu to wyglądają słabo a wydali 170 mln xD
0
@FCB_dimiC poprawili ale dalej to jest bolid gorszy od Mclarena i tylko ślepy by nie zauważył.
0
@FCB_dimiC no właśnie na tym polegają umiejętności Maxa. Widocznie się interesujesz od tego roku dopiero F1 ale zawsze jak jakiś bolid dominował to miałeś dwóch kierowców z jednej teamu w top 3, było tak za dominacji Merca, Red Bulla i teraz Mclarena
0
@FCB_dimiC ciężko żeby miał mieć jak ma gorszy bolid xD
0
@FCB_dimiC Piastri też jeździ jak kasztan ale jest drugi w generalce
2
Norris jaki placek xD
0
@bimbher no widać było nawet podczas meczu że prawie wszystkie wyprzedane więc ten gość się ośmieszył
0
@BORO_12 patrząc na to info po meczu można stwierdzić że gość nie ma racji, może sold outu nie było ale 99% biletów na pewno sprzedali