1

@ShawnC Ludzie się uczepili tego Inigo jakby miał grać za całą linię obrony a z nim w składzie też sporo bramek traciliśmy zwłaszcza pod koniec sezonu. Fakty są takie że kontuzje to jedno drugie Cubarsi i Kounde są kompletnie bez formy, widać to po tym że Araujo jest od nich lepszy w tym sezonie :P

1

@blakkudium O logo Bayernu z drugiej wojny światowej tez lepiej nie pytać :D

5

@mientusek1407 to u nas tak ma połowa składu w tym sezonie :P

1

@Sebolinho Właśnie nie wiem co się z Flickiem dzieje w tym sezonie, mega słabe i późne zmiany robi Niemiec, to samo było w klasyku. W zeszłym sezonie szybko wpuszczał po przerwie meczowej i te zmiany były dobre i kluczowe bo zmieniały całkowicie mecz :/

0

@TR3YWAY głupia decyzja Kounde miał czystego Yamala po swojej stronie to podał do Rashforda gdzie było więcej zawodników drużyny przeciwnej xD

0

@Nightraider ja tutaj czytałem że Christensen to najlepszy obrońca poprzedniego sezonu xD

0

@LukaszFan z lewej nogi po długim? xD chyba nigdy w piłkę nie grałeś

0

@ViscaelBarca2007 właśnie też tak czytam o tym Ferranie i się idioci rzucili a nie widzieli że rykoszet był :P

0

Sędziowie tragiczni główny + liniowi

1

@Roobo ten płacz uśmiechniętych idealnie pokazuje że dla nich jesteś spoko jako dziennikarz tylko i wyłącznie wtedy jak liżesz ekipie Tuska tyłek

4

@adi7adi8 Dro widzisz mnie?

25

@Arkon no i ci Ukraińcy zrobili nam później Wołyń, ale to już nie pasuje do narracji :P

1

@Arden to jest właśnie idealny przykład ile kosztują nas ETSy unijne, Turcja która generuje więcej prądu z węgla niż My czy Niemcy ma 2,5 razy tańszy prąd
https://wysokienapiecie.pl/104888-turcja-przejmuje-pierwszenstwo-w-energetyce-weglowej-od-polski-i-niemiec/

3

@clyde Trzeba było po @Kessiego dzwonić a nie wibratorami sie bawić

0

@Nightraider Przecież w Chelsea połową transferów tak wygląda że biorą zawodnika który kompletnie tam nie pasuje :D

0

@BorzyKrzys na bank się nie przyznają że brali pieniądze od keczupowego księcia

3

@draxidox Czyli bez szefa nigdzie nie pójdzie xD

2

na szczęście mu się kontrakt kończy w przyszłym roku

0

@mekston mamy jeszcze 4 wyścigi i 2 sprinty więc jakaś szansa Maxa jest ale bardzo mała

3

Max będzie ma niecałe 3 okrążenia żeby wyprzedzić z drsem Lelerca

2

@michal26 Ferrari będzie memem jak przegrają druga pozycje

0

@VAMOS1899LaMasia Christensen ze sraczką to raczej słaby wybór :P

0

@mekston no chyba że będzie red flag

1

Fani oponiarza widzę niezłe fikołki :P

1

@Bzyczekk Ludzie nie rozumieją ze Hamilton karę dostał nie za skrót tylko za nie oddanie pozycji, Leclerci i Verstappen oddali swoje pozycje dlatego bez kar

3

@michal26 no ja myslałem że Flick widząc że real wyjdzie z Viniciousem i Mbappe wystawi taką linię obrony: Balde-Cubarsi-Araujo-Garcia a Niemiec wystawił chyba najgorszą obronę jaką mógł

0

@Filipem to samo z Kounde uważam że gdyby na PO zagrał Garcia też by to lepiej wyglądało

0

@Filipem Tak naprawdę to Flick sam trochę się zaorał taktycznie bo wystawił Cubarsiego i Garcie na ŚO

1

@Arden ale ze to mówi Vinicious to już niezła hipokryzja xD

0

@Borry jak my tam w pewnym momencie do białych 9 pkt traciliśmy i wygraliśmy ligę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?