Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@spiderman1899 oni mają już nawet czarne psiecko :P
10
@D10SLEO najlepsze że gość jeszcze skłamał bo nawet tej 1/3 nie spełnił :D
0
@Zelazny_Mike za dwa lata to oni będą z logiem platformy biegać :P
1
@ProMILs warto odnotować że inflacja w 2023 styczniu wynosiła 17% ale w listopadzie już 6,6% więc to genialny PIs zmniejszył inflację XD https://stat.gov.pl/wykres/1.html
1
@cules100pro @ProMILs albo PIS jest tak potężny że robił dodruk na całym świecie :D
4
@ProMILs chłop chyba tego nie przeczytał ze zrozumieniem co wrzucił, tak to jest z fanatykami KO :P
0
@kanver_ Dokładnie Garcia zarabia 6-8 baniek więc Lewy też by musiał do tylu obniżyć
0
@Nightraider to jest 100% fejur bo gość się sam myli w zeznaniach, pisze o pensji na poziomie 19-20mln brutto(podobnej niby do Pedriego) a kilka tyg temu sam twierdził że Pedri zarabia 12 mln brutto xD https://getfootballnewsspain.com/barcelona-star-to-join-pedri-dani-olmo-on-e12m-wages/
4
@blakkudium No i to jest fejk bo Pedri i Rafał zarabiają po 14-15 mln brutto :P
0
@BorzyKrzys Jaka partia taki rzecznik xD https://demagog.org.pl/osoba/adam-szlapka/
3
@gumaz elementor zamieni go w Ivysaura
15
@heniusss Przecież w szachach to nie ma znaczenia bo plansza jest jedna xD
0
@Criss18Barca pytanie tylko jak wzrosła przy tym szara strefa sprzedaży alkoholu :P
0
@Jakchcesz jedno nie wyklucza drugiego
3
@clyde ja kupiłem Gothica 1 za 10 zł :D
4
@gumaz dokładnie to walka @Kessie vs @spiderman1899 vs @Mikolaj
6
@gumaz a Sysia na ostrym Argentyńczyka :P
0
@Encore Pytanie czy mu się opłaca tam iść bo to jednak pozycja Gulera/Bellinghama :P
4
@Cyzix Szok to bbyś miał gdyby to sie okazało nie twoje dziecko :D
2
@Lanosss Kessi to karierę muzyczną zaczyna
8
@Kasy negatyw @Kessie poznał @July_6_BcN
1
@Arden real raczej nawet połowy włożonych środków za niego nie odzyska :P
0
@clyde Zacznijmy od tego że oni nie wycofali się z tego pomysłu ze względu na potencjalną krytykę, tylko dlatego że taka gierka zrobiłaby im straty :D
3
@partymaker Chyba kasa się Perezowi kończy:D
1
@Unique bo my mamy problemy z FPP a nie z wynikami operacyjnymi :p
2
Z tej listy najlepszy byłby Marc Ciria
0
@Stinger_ jak nie ma jakieś klauzuli wykupu to raczej bez szans do wyjęcia jest Haaland
@ViscaelBarca2007 priorytetem to powinien być Schlotterbeck za Christenseana za rok(oczywiście jak będzie miał dobry sezon i bez nawrotu kontuzji).
2
@macio_944 Już myślałem że jesteś jednym z fanów pana Friza :D
1
@macio_944 ty serio poszedłeś na to do kina? Przecież w tej cenie masz dobrego kebsa :P
0
@Piotr,1985 i co by ci to dało jak Cubarsi swoje flopy odwalał? Jeden zawodnik nie odmieni ci gry całej linii defensywnej