0

@Bykunn kolejny bzdura z twojej strony

0

@Bykunn Patrząc na twoją wiedzę i kolegów wyżej to powinniście jakieś podstawy ekonomii i gospodarki ogarnąć bo macie braki w wiedzy, gdybyś je znał to byś wiedział że renciści i emeryci płacą NFZ xD

0

@Gary żeby nie znaleźć pracy w dzisiejszych czasach w ciagu 30 dni to musisz miec większe wymagania niż umiejętności(przypominam że jest demografia i są braki na rynku pracy). Jeśli chodzi o NFZ to albo będą cięcia kosztów na osobach co nic nie płacą albo zostaje system Szwajcarski inaczej niedługo będziesz płacił za lekarza z kolejkami po 5lat xD

0

@Gary chyba kompletnie nie znasz przepisów w tym kraju, jak cię zwolnią to masz jeszcze 30 dni w których mozesz korzystać z NFZtu

0

@Gary nie będziesz odcięty od lekarza tylko będziesz płacił pełny koszt danej usługi albo pójdziesz do pracy i zaczniesz płacić składki

0

@KSIazE666 powinni ale odpłatnie

0

@Bykunn Bo nie płacą składek? równie dobrze możesz utrzymywać cały świat na NFZ a później płakać że na operację czekasz 20 lat

0

@Bykunn Dentysta to też ratowanie życia? XD
ty chyba kompletnie nie zrozumiałeś, osoby bezrobotne nie płacą ani centa a mają ubezpieczenie z urzędu.

0

@JimMorrisonFCB oczywiście część platformerska pominęła w wątku osoby które składek nie odprowadzają(pewnie dlatego że nie pasuje do narracji)

6

@TR3YWAY jemu @CristianoRonaldo tak usiadł

0

@Pustelnik czekam na obronę pokroju Balde-Cubarsi-Araujo-Garcia i może się w końcu doczekam :P

1

@fejkenq niech lepiej United go wykupi za 50 baniek i nam odpala 10 baniek :P

1

@Azazel_Pazuzu jak ty dorwałeś te DDR6?

0

@norbi77 to ty chyba tego nie oglądałeś:
Tusk na obietnice odpowiedział spełniłem 30% bo dostałem 30%, Wojewódzki: Ok, zero drążenia(a to był fejk bo nawet 15%), Kampania Trzaskowskiego - żadnego pytania o Murańskiego. Wilki Buu to ma być niewygodne pytanie dla Tuska? XD. Obejrzyj sam ten materiał bo chyba same skróty oglądałeś i polecam obejrzeć innego gościa u Wojewódzkiego. Tusk dostał najłatwiejsze pytania ze wszystkich gości Wojewódzkiego.

0

@norbi77 to jakie niby niewygodne pytanie mu zadał w tym aspekcie? xD

0

@norbi77 Tusk poszedł do Wojewódzkiego swoje brednie o 30% spełnionych obietnic pierzyć i żadnych kontrargumentów tam nie było, zwłaszcza że chłop nawet połowy tego nie spełnił xD

9

Oni najbardziej stracą jak im Penalpe z Żyrafą kontuzje złapią.

3

@Laminedependencia Tusk tez gada cały czas brednie i jest zapraszany przez dziennikarzy i jakoś nie widzę żeby ktokolwiek o to płakał

1

@ShawnC ledwo więcej niż Lewy xD

1

@Derpowsky przy obecnej formie naszej obrony jak ustawisz ją nisko to nic to nie zmieni :P

0

@nightwishygt zwłaszcza że sędzia pokazywał na zegarek że doliczy ten czas na VAR xD
@kuz jest na sport tvp

3

Dziwi mnie brak reakcji Flicka na tą obronę

4

@mate92 Kounde out, Garcia na prawą a Cubarsi na ŚO, na ten moment nie ma lepszej opcji

0

Póki co w pierwszej połowie typowa Barcelona, fatalnie w obronie i masa niewykorzystanych sytuacji xD

1

Kounde zwalił linię xD

0

@clyde no co uwierzył że to nasza wojna i pojechał walczyć XD

2

@michal26 To samo z paszportami covidowymi było, ludzi co mówili że rządy zaczną niedługo je wprowadzać wyzywało się od szurów. Niedowiarkom polecam wpisać "antynaukowe bełkoty które okazały się prawdą" w chatgpt to może jakieś szare komórki w końcu zaczną u takich działać :P

4

@michal26 widocznie niektórzy tęsknią za komunizmem ;P

7

@Aragorn33 ty jesteś naukowcem i lekarzem? Przecież powinieneś teraz siedzieć cicho według twojej pokrętnej logiki :P

24

@michal26 platformiaki mają za złe Rymanowskiemu za wywiad z Tuskiem gdzie rudy sie totalnie skompromitował z Murańskim, widać dalej ich to boli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?