Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn kolejny bzdura z twojej strony
0
@Bykunn Patrząc na twoją wiedzę i kolegów wyżej to powinniście jakieś podstawy ekonomii i gospodarki ogarnąć bo macie braki w wiedzy, gdybyś je znał to byś wiedział że renciści i emeryci płacą NFZ xD
0
@Gary żeby nie znaleźć pracy w dzisiejszych czasach w ciagu 30 dni to musisz miec większe wymagania niż umiejętności(przypominam że jest demografia i są braki na rynku pracy). Jeśli chodzi o NFZ to albo będą cięcia kosztów na osobach co nic nie płacą albo zostaje system Szwajcarski inaczej niedługo będziesz płacił za lekarza z kolejkami po 5lat xD
0
@Gary chyba kompletnie nie znasz przepisów w tym kraju, jak cię zwolnią to masz jeszcze 30 dni w których mozesz korzystać z NFZtu
0
@Gary nie będziesz odcięty od lekarza tylko będziesz płacił pełny koszt danej usługi albo pójdziesz do pracy i zaczniesz płacić składki
0
@KSIazE666 powinni ale odpłatnie
0
@Bykunn Bo nie płacą składek? równie dobrze możesz utrzymywać cały świat na NFZ a później płakać że na operację czekasz 20 lat
0
@Bykunn Dentysta to też ratowanie życia? XD
ty chyba kompletnie nie zrozumiałeś, osoby bezrobotne nie płacą ani centa a mają ubezpieczenie z urzędu.
0
@JimMorrisonFCB oczywiście część platformerska pominęła w wątku osoby które składek nie odprowadzają(pewnie dlatego że nie pasuje do narracji)
6
@TR3YWAY jemu @CristianoRonaldo tak usiadł
0
@Pustelnik czekam na obronę pokroju Balde-Cubarsi-Araujo-Garcia i może się w końcu doczekam :P
1
@fejkenq niech lepiej United go wykupi za 50 baniek i nam odpala 10 baniek :P
1
@Azazel_Pazuzu jak ty dorwałeś te DDR6?
0
@norbi77 to ty chyba tego nie oglądałeś:
Tusk na obietnice odpowiedział spełniłem 30% bo dostałem 30%, Wojewódzki: Ok, zero drążenia(a to był fejk bo nawet 15%), Kampania Trzaskowskiego - żadnego pytania o Murańskiego. Wilki Buu to ma być niewygodne pytanie dla Tuska? XD. Obejrzyj sam ten materiał bo chyba same skróty oglądałeś i polecam obejrzeć innego gościa u Wojewódzkiego. Tusk dostał najłatwiejsze pytania ze wszystkich gości Wojewódzkiego.
0
@norbi77 to jakie niby niewygodne pytanie mu zadał w tym aspekcie? xD
0
@norbi77 Tusk poszedł do Wojewódzkiego swoje brednie o 30% spełnionych obietnic pierzyć i żadnych kontrargumentów tam nie było, zwłaszcza że chłop nawet połowy tego nie spełnił xD
9
Oni najbardziej stracą jak im Penalpe z Żyrafą kontuzje złapią.
3
@Laminedependencia Tusk tez gada cały czas brednie i jest zapraszany przez dziennikarzy i jakoś nie widzę żeby ktokolwiek o to płakał
1
@ShawnC ledwo więcej niż Lewy xD
1
@Derpowsky przy obecnej formie naszej obrony jak ustawisz ją nisko to nic to nie zmieni :P
0
@nightwishygt zwłaszcza że sędzia pokazywał na zegarek że doliczy ten czas na VAR xD
@kuz jest na sport tvp
3
Dziwi mnie brak reakcji Flicka na tą obronę
4
@mate92 Kounde out, Garcia na prawą a Cubarsi na ŚO, na ten moment nie ma lepszej opcji
0
Póki co w pierwszej połowie typowa Barcelona, fatalnie w obronie i masa niewykorzystanych sytuacji xD
1
Kounde zwalił linię xD
0
@clyde no co uwierzył że to nasza wojna i pojechał walczyć XD
2
@michal26 To samo z paszportami covidowymi było, ludzi co mówili że rządy zaczną niedługo je wprowadzać wyzywało się od szurów. Niedowiarkom polecam wpisać "antynaukowe bełkoty które okazały się prawdą" w chatgpt to może jakieś szare komórki w końcu zaczną u takich działać :P
4
@michal26 widocznie niektórzy tęsknią za komunizmem ;P
7
@Aragorn33 ty jesteś naukowcem i lekarzem? Przecież powinieneś teraz siedzieć cicho według twojej pokrętnej logiki :P
24
@michal26 platformiaki mają za złe Rymanowskiemu za wywiad z Tuskiem gdzie rudy sie totalnie skompromitował z Murańskim, widać dalej ich to boli xD