2

@Roobo Pedzej fikołki będą odwalać niż zaczną krytykować swojego :P

4

@Kgorecki2500 Kobiety będą w szmatach na głowie biegać :D

0

Komentarz usunięty

2

Rashford powinien na stałe te rożne bić już druga asysta w tym stylu z jego strony :P

4

Sociedad ma więcej szczęścia niż umiejętności xD

6

@gumaz Może Sysia jest napalona :P

0

@daniel32778 Tak naprawdę to Xabi nie wygrał z żadną mocna ekipa, z Psg i Atleti wpierdziel dostali. Czekać tylko aż się efekt nowej miotły skończy i będą tracić masowo punkty :p

6

@RozowaPantera W zasadzie to wyjaśnił swoich wyborców i to zwłaszcza tych tutaj na la rambli :P

0

@bart_azz Atakujący zawsze maja sporo strat, spójrz ile Penalpe traci piłek na mecz

1

Chyba najlepszy mecz Araujo w tym roku :P

0

@JanuszKorwinMikke Jak obniży pensję o połowę to jest szansa że zostanie

0

@LeszekFCB w niektórych miastach to widziałem że wymyślili pogotowie alkoholowe, gdzie zamawiasz alko z dowozem z innej gminy albo bileciki do monopolowego :D

0

@Azi Najpierw trzeba obliczyć ile trwa Tuskowy rok :P

5

@Pablozeusz Ale to nie szwagry tylko media :P

5

0

@draxidox Ćwiąkicious 300mln

1

@Derean To musi być jakiś brat Dodiego :P

1

@RozowaPantera Żeby tylko kilku :D

0

@Roobo Patrząc na sprawy Giertycha i Nowaka to na bank będą zamiatać sprawę po dywan i konsekwencje ich dotkną dopiero po 2027r

1

@Roobo Najlepsze że najbardziej płaczą wyborcy partii PO która finansowała nielegalnie kampanię Trzaskowskiego. Mamy nawet wszczęcie postępowania prokuratury w tej sprawie ale to nie pasuje do narracji :D

2

@blakkudium Może go kupią za te 10 mln :p

0

@LeszekFCB Piastri musiałby ze 2 wyścigi jeszcze zrobić poza 10

0

@Derean Frenkie + De Jong? :D

0

Bramkarz Espanyolu miał real na kuponie :D

2

Jak real będzie grał takie kupsko to sędzia będzie musiał karnego z rękawa wyłożyć :P

3

@Pomimo27 Dzisiaj to akurat umiejętności się bardziej liczyły niż bolid :P

1

@michal26 ja bym powiedział że 10k to minimum powinno być :P

1

Pogoda wyjaśnia leszczy w F1 :D

1

@takisobiektos Przybył i on obrońca uciśnionych i zjadaczy ogonów :D

3

@Safrani Piękny widok lewica zjadająca swój własny ogon :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?