Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aiven
No fakt, przy takim wyniki te kilka minut chociaż mógłby dostać
7
Kurczę, ale zimno za oknem -8…..
…. jak w Madrycie
0
@RomanHoffer
Im większy dobrobyt w społeczeństwie tym bardziej się zdradzają.
2
@Arnokk
Z tymi brawami w przypadku Gila, to bym poczekał do końcowego gwizdka jednak.
5
Zasłużona czerwona, yebany Brais mógł zakończyć karierę Busiemu
0
@samel
No masz powtórkę, spalony jak nic
1
Lewy do Gila:
- widzę, że ucieszyłeś się, że Franki stał tam na spalonym w tej bramce?
- No pewnie!
0
Qr…… najgorszy możliwy sędzia.
To ale trzeba grać na maksa, aby wygrać z 12-oma rywalami, nie licząc tych na VAR
0
@Peciak
Już widzę te „wyrazuje” w komentarzach wśród tych potencjalnych ocen sędziów, których i tak nie brakuje po tych wybrykach arbitrów. Może lepiej nie kusić ;-)
1
@Barcafan2020
Jak przegramy będziemy mieli … miny grobowe ;-)
6
Jak wchodził Gavi na boisko, to się czułem jakby Messi wchodził. A potem od razu inna drużyna.
6
Super, że Fati sobie strzelił, niech się odbuduje wreszcie! Mega talent
2
No to dziś awansują tylko drużyny w żółtych trykotach!
2
Ten drugi skład jest cienki, jak siki pająka.
4
Qr…… tak się czuję po tych skokach, jak po meczu sędziowanym przez Lahoza
1
@tko
Niestety kolejny typ po Manzano i Lahozie, co może coś odwalić
3
Kamień z serca, bo Ferran już nie musiał strzelać
1
No i czekam na Ferrana!
0
@szczurzysyn
Chodziło o to, że pomimo wszelkich wysiłkow, aby doszukać się spalonego, to niestety się nie udało.
1
@noface
Widzę, że kolega dyplomatycznie! Ja nie daję tak rady, jak to widzę
6
Ferran to jest jednak dekiel do kwadratu
1
@Czarny_ck
Nie No…. Ferran rzeczywiście Top of the Top xD
1
Ferranowi do kompletu jeszcze brakuje tylko pudło w serii rzutów karnych
0
@Sewren122
Nie zapominaj, że Roberto też ratował doopsko jak na róg wybijał.
0
@Mavcin1980
No może myślał, że Gil sędziuje, bo ten Grande trochę jest podobny do niego.
Grunt, że się przełamał, bo bardzo potrzebował tego gola.
3
@Gandalf55
Gdyby nie ten cały system, to w życiu nikt by tego nie wylookał
1
@19Riki20
I Dembele nawet lepiej na tej lewej stronie niż prawej. Trzeba go tam zostawić póki Fati nie odzyska formy.
0
A kto sędziuje w niedzielę?
0
@mikke
Ja widzę Zielińskiego jak najbardziej w FCB! Mało tego, uważam, że w końcu tu trafi.
0
Po jaki xuj, przepraszam grają u tych Arabów skoro tak bardzo dużo jest pustych miejsc na trybunach?