1

@aiven
No fakt, przy takim wyniki te kilka minut chociaż mógłby dostać

7

Kurczę, ale zimno za oknem -8…..
…. jak w Madrycie

0

@RomanHoffer
Im większy dobrobyt w społeczeństwie tym bardziej się zdradzają.

2

@Arnokk
Z tymi brawami w przypadku Gila, to bym poczekał do końcowego gwizdka jednak.

5

Zasłużona czerwona, yebany Brais mógł zakończyć karierę Busiemu

0

@samel
No masz powtórkę, spalony jak nic

1

Lewy do Gila:
- widzę, że ucieszyłeś się, że Franki stał tam na spalonym w tej bramce?
- No pewnie!

0

Qr…… najgorszy możliwy sędzia.
To ale trzeba grać na maksa, aby wygrać z 12-oma rywalami, nie licząc tych na VAR

0

@Peciak
Już widzę te „wyrazuje” w komentarzach wśród tych potencjalnych ocen sędziów, których i tak nie brakuje po tych wybrykach arbitrów. Może lepiej nie kusić ;-)

1

@Barcafan2020
Jak przegramy będziemy mieli … miny grobowe ;-)

6

Jak wchodził Gavi na boisko, to się czułem jakby Messi wchodził. A potem od razu inna drużyna.

6

Super, że Fati sobie strzelił, niech się odbuduje wreszcie! Mega talent

2

No to dziś awansują tylko drużyny w żółtych trykotach!

2

Ten drugi skład jest cienki, jak siki pająka.

4

Qr…… tak się czuję po tych skokach, jak po meczu sędziowanym przez Lahoza

1

@tko
Niestety kolejny typ po Manzano i Lahozie, co może coś odwalić

3

Kamień z serca, bo Ferran już nie musiał strzelać

1

No i czekam na Ferrana!

0

@szczurzysyn
Chodziło o to, że pomimo wszelkich wysiłkow, aby doszukać się spalonego, to niestety się nie udało.

1

@noface
Widzę, że kolega dyplomatycznie! Ja nie daję tak rady, jak to widzę

6

Ferran to jest jednak dekiel do kwadratu

1

@Czarny_ck
Nie No…. Ferran rzeczywiście Top of the Top xD

1

Ferranowi do kompletu jeszcze brakuje tylko pudło w serii rzutów karnych

0

@Sewren122
Nie zapominaj, że Roberto też ratował doopsko jak na róg wybijał.

0

@Mavcin1980
No może myślał, że Gil sędziuje, bo ten Grande trochę jest podobny do niego.
Grunt, że się przełamał, bo bardzo potrzebował tego gola.

3

@Gandalf55
Gdyby nie ten cały system, to w życiu nikt by tego nie wylookał

1

@19Riki20
I Dembele nawet lepiej na tej lewej stronie niż prawej. Trzeba go tam zostawić póki Fati nie odzyska formy.

0

A kto sędziuje w niedzielę?

0

@mikke
Ja widzę Zielińskiego jak najbardziej w FCB! Mało tego, uważam, że w końcu tu trafi.

0

Po jaki xuj, przepraszam grają u tych Arabów skoro tak bardzo dużo jest pustych miejsc na trybunach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?