2

Raczej syf, a nie dziedzictwo.

2

Kurczę, czas szybko leci. To już 10 lat od pamiętnego 4:0 w rewanżu LM. To był jeden naszych najlepszych meczów tamtej wspaniałej drużyny.

2

Ja nie będę płakał, niech idzie do PSG czy gdziekolwiek.

0

@626
Ja bym jeszcze dopisał, że „każdy głupek wali w słupek”

0

@robertocarlos76
Roberto z Realem zawsze gra bardzo dobrze. Gdyby tak grał we wszystkich meczach, jak z Realem, to chcieliby go wszyscy w pierwszym składzie.

0

@FCBurnley
Poprzeczka została zawieszona zbyt wysoko przez Barcelonę !

1

„Jeżeli chodzi o współpracę NIK z partią polityczną, to jest to rzecz niedopuszczalna” - powiedział Kaczyński.
A jeśli chodzi o współpracę z Trybunałem Konstytucyjnym? - (zapytałbym chętnie…)
„Tu nie ma problemu, bo to jest nielegalny pseudo trybunał” - pewnie by odparł

1

@Andrzej92
A ja padam ze śmiechu, jak widzę, że wśród całej masy hejterów Lewego jest pełno - niemałej tu grupy (a może i największej) - fanów Konfederacji
No wypadałoby popierać rodaka przy takich poglądach, prawda?
W większości Lewemu zazdroszczą tacy ludzie, dla których trawa w ogródku sąsiada jest zawsze bardziej zielona niż u nich. Paskudna zazdrość.

1

Niech się lepiej zajmą rzeczywistym czasem gry Np. 2x30 minut z zatrzymywaniem czasu przy każdej przerwie.
Na początek niech to wypróbują w doliczonym czasie chociaż.

0

Kara powinna być finansowa i wynosić np. Dwukrotność rzeczywistych wpływów za np. 3 mecze.
Ciekawe czy wtedy kibice by przyszli ;-)

0

Skoro wygralismy z Niemcami, a Mołdawia z nami remisuje to i Mołdawia jest lepsza od Niemców. Zlekceważyliśmy ich!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz w Polsacie jest tak samo „dobry”, jak ci operatorzy kamer.

0

@masq
Pogoda radar - jest taka apka

1

@Kapitan hawk
O ile nasi się nie posrają zaraz

0

Operatora kamer TV to chyba z ulicy wzięli do pracy

1

No niech Kuba zapakuje takiego gola jak cacapom na euro 2012 i będzie fajnie. Ter Stegen jakoś to przeżyje

1

Czy zawsze jakieś pojedyncze nawet palanty musza gwizdać podczas hymnu?

0

@Kazragore
Może Sasin?

4

Aktualizacja 20:42
Tebas już świętuje ten transfer wraz z przyjaciółmi w Madrycie.

0

@Elvisek
Taaaa…… idealnie na temat!

25

Aktualizacja 19:24
Tebas wraca od mamy.

1

@Adriano99
Trzeba było nam dziś jechać !

4

Oby tylko się wyleczył do jesieni, bo wyglądało to na złamanie niestety.
Kolejny debil w ostatnich dniach, po Mirandzie i Acuñi, wykazał się szczytem chamstwa i bezmyślności.

1

@Adriano99
Ja się też ucieszyłem, że w końcu Alba strzelił, bo słabo jest jak pojedziesz na mecz i 0:0, a jeszcze jak piszesz, że to była Twoja póki co pierwsza wizyta, to już zupełnie byłoby przykro, a koszt wycieczki i biletów jest dość spory.

10

Spektakularne było 4:0 z Milanem w 2013-tym w rewanżowym spotkaniu LM po porażce 0:2 na wyjeździe.
Pomimo 4:0 i faktu niemal całkowitej dominacji, było gorąco do ostatnich chwil aż Alba strzelił na 4:0. Przy 3:0 jeden błąd kosztował wtedy odpadnięcie.

0

@Sulimo
No impet był rzeczywiście większy, dobrze, że Navas oderwał kilka milimetrów nogę od gleby

1

@takisobiektos
….corrida

0

No to teraz czekam jaka kara dla Acuñi i jaka dla Mirandy.

2

@KlonaZepan
Każde zdjęcie Tebasa działa, jak płachta na byka. Nie ma znaczenia jakie dadzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?