Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raczej syf, a nie dziedzictwo.
2
Kurczę, czas szybko leci. To już 10 lat od pamiętnego 4:0 w rewanżu LM. To był jeden naszych najlepszych meczów tamtej wspaniałej drużyny.
2
Ja nie będę płakał, niech idzie do PSG czy gdziekolwiek.
0
@626
Ja bym jeszcze dopisał, że „każdy głupek wali w słupek”
0
@robertocarlos76
Roberto z Realem zawsze gra bardzo dobrze. Gdyby tak grał we wszystkich meczach, jak z Realem, to chcieliby go wszyscy w pierwszym składzie.
0
@FCBurnley
Poprzeczka została zawieszona zbyt wysoko przez Barcelonę !
1
„Jeżeli chodzi o współpracę NIK z partią polityczną, to jest to rzecz niedopuszczalna” - powiedział Kaczyński.
A jeśli chodzi o współpracę z Trybunałem Konstytucyjnym? - (zapytałbym chętnie…)
„Tu nie ma problemu, bo to jest nielegalny pseudo trybunał” - pewnie by odparł
1
@Andrzej92
A ja padam ze śmiechu, jak widzę, że wśród całej masy hejterów Lewego jest pełno - niemałej tu grupy (a może i największej) - fanów Konfederacji
No wypadałoby popierać rodaka przy takich poglądach, prawda?
W większości Lewemu zazdroszczą tacy ludzie, dla których trawa w ogródku sąsiada jest zawsze bardziej zielona niż u nich. Paskudna zazdrość.
1
Niech się lepiej zajmą rzeczywistym czasem gry Np. 2x30 minut z zatrzymywaniem czasu przy każdej przerwie.
Na początek niech to wypróbują w doliczonym czasie chociaż.
0
Kara powinna być finansowa i wynosić np. Dwukrotność rzeczywistych wpływów za np. 3 mecze.
Ciekawe czy wtedy kibice by przyszli ;-)
0
Skoro wygralismy z Niemcami, a Mołdawia z nami remisuje to i Mołdawia jest lepsza od Niemców. Zlekceważyliśmy ich!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz w Polsacie jest tak samo „dobry”, jak ci operatorzy kamer.
0
@masq
Pogoda radar - jest taka apka
1
@Kapitan hawk
O ile nasi się nie posrają zaraz
0
Operatora kamer TV to chyba z ulicy wzięli do pracy
1
No niech Kuba zapakuje takiego gola jak cacapom na euro 2012 i będzie fajnie. Ter Stegen jakoś to przeżyje
1
Czy zawsze jakieś pojedyncze nawet palanty musza gwizdać podczas hymnu?
0
@Kazragore
Może Sasin?
4
Aktualizacja 20:42
Tebas już świętuje ten transfer wraz z przyjaciółmi w Madrycie.
0
@Elvisek
Taaaa…… idealnie na temat!
25
Aktualizacja 19:24
Tebas wraca od mamy.
1
@Adriano99
Trzeba było nam dziś jechać !
4
Oby tylko się wyleczył do jesieni, bo wyglądało to na złamanie niestety.
Kolejny debil w ostatnich dniach, po Mirandzie i Acuñi, wykazał się szczytem chamstwa i bezmyślności.
1
@Adriano99
Ja się też ucieszyłem, że w końcu Alba strzelił, bo słabo jest jak pojedziesz na mecz i 0:0, a jeszcze jak piszesz, że to była Twoja póki co pierwsza wizyta, to już zupełnie byłoby przykro, a koszt wycieczki i biletów jest dość spory.
10
Spektakularne było 4:0 z Milanem w 2013-tym w rewanżowym spotkaniu LM po porażce 0:2 na wyjeździe.
Pomimo 4:0 i faktu niemal całkowitej dominacji, było gorąco do ostatnich chwil aż Alba strzelił na 4:0. Przy 3:0 jeden błąd kosztował wtedy odpadnięcie.
0
@Sulimo
No impet był rzeczywiście większy, dobrze, że Navas oderwał kilka milimetrów nogę od gleby
1
@takisobiektos
….corrida
0
No to teraz czekam jaka kara dla Acuñi i jaka dla Mirandy.
2
@KlonaZepan
Każde zdjęcie Tebasa działa, jak płachta na byka. Nie ma znaczenia jakie dadzą.