4

@Barca1992
Oj na TVP to nie tylko egzorcysta by się przydał

0

Lepiej grać po 10-ciu!
Edit: A nie mówiłem?

2

Sędzia chociaż konsekwentny

0

@Olszak1986
Wspaniała....

0

@Messinio82
Jak już „po jabłkach” to nie sprawdzali....

0

@Arthurio
Uznaliby, że to już była kolejna akcja...

0

Był ten spalony jednak

1

@tomasthc
„Piłka leciała w trybie „slow motion” jeszcze przed powtórką” - No ładnie wreszcie to zrobił.

3

@Fdurst
Słusznie, masz rację, tam władza niczego nie ustawia. TVeNik zawsze lepszy, chociaż nagina po swojemu, ale że robią to dla równowagi, to im wybaczam. Poza tym poziom naginania jest żaden w stosunku do TVPInfo przeginania.

2

Mecze Realu to się tak samo ogląda, jak TVP INFO. Dlatego lepiej nie oglądać.

1

@Comentateiro
A facet jak żyje z kotem tylko, to co jest wobec tego?

0

@ShawnC
Dlatego trzeba coś zmienić, bo inaczej będziemy tylko dyskutować na dyżurne tematy zastępcze.

0

@Comentateiro
Ja przyjmuję, że skoro jakikolwiek rodzaj braku płodności jest chorobą, to skoro ze związku partnerskiego tj. związku osób tej samej płci nie może być dzieci, to taka sytuacja prowadzi do wymarcia gatunku, więc jest chorobą.
Jestem głęboko przekonany, że jest to choroba, ale pewnie ze względów wypromowanych „poprawności politycznych” WHO oficjalnie uważa, że nie jest to choroba.
Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Jestem tolerancyjny.
Natomiast jak najbardziej zgadzam się z Tobą w kwestii teoretycznej, że powinna to być kwestia medyczna (a nie polityczna)

4

@Comentateiro
Bardzo dobry tekst dający do myślenia. Jak widać po kometarzach, to chyba zatkało fanów pewnego gościa na 4 litery, bo nie widać, aby mieli coś do powiedzenia.
Przy okazji to ja uważam, że tolerancja w temacie jest absolutnie poza wszelką dyskusją, jednak odróżniłbym ją od promocji tej choroby (ja uważam, że to choroba, chociaż WHO ma inne zdanie, ale tam też chorzy na tą przypadłość mogli przecież decydować czy to choroba czy nie choroba). Generalnie jestem przeciw promocji tych „odmienności” i przy okazji przeciw promocji pod hasłem „gender”. Nauczcie się odróżniać tolerancję od promocji (jeśli jeszcze ktoś nie zauważył tu dwóch kwestii).
Nie przeszkadzają mi związki partnerskie, ale już na adopcję dzieci zdecydowanie bym się nie zgodził, chyba, że mnie ktoś przekona, jak wielkie dobro by z tego było.
Tak czy inaczej wybieram się na wybory koniecznie z własnym cienkopisem (w żadnym wypadku z długoPiSem).

0

@Fabik87
Wróci na koniec ławki rezerwowych i razem z Fatim będą siedzieć po obu skrzydłach tej ławki :-(

0

@Szpenio
A gdzie było na temat, że Trzaskowski chce, aby „geje i lesbijki” mieli mieć możliwość adopcji dzieci?
O ślubach to coś tam było na pewno, ale z tą adopcją to nie słyszałem.

1

@Krzysiek723
„DługoPiS”? Never!
„Cienkopis” znacznie lepiej!

0

@patry295
"Winston Churchill miał racje mówiąc, że najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest 5minutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą"
Tak, znany dobry cytat. Niestety pewien szeregowy poseł doszedł do wniosku, że w związku z tym należy demokrację zniszczyć, wprowadzić chaos i dyktaturę. Mam nadzieję, że ludzie właśnie mądrzeją i taczka go doczeka.

0

@Ramos9248
Mądrze piszesz i dyplomatycznie na dodatek. Trzeba Cię do polityki dać, bo ja np. się nie nadaję, wystrzelałbym te wszystkie kaczki, gdybym tam poszedł.

0

@PatrykBarca
No ale to za bony kupisz, co tam do jedzenia potrzeba, a za resztę wódę. Bony też nie są najlepsze, a jeszcze taka firma typu Sodexo by miało tylko profity z tego. Z drugiej strony zarządzanie łapówkami to ich specjalność, bo w końcu te wszystkie "konkursy" i bonusy posprzedażne dla zaopatrzeniowców to nic innego, jak łapówa.
Całkowita zgoda z Tobą odnośnie ULGI PODATKOWEJ.
Większość zwraca uwagę, że aktualnie mamy sytuację, że tak samo 500 dostaje mega bogaty, jak i biedny, a ja na to:
"Tak samo 500 dostaje każdy pracowity człowiek, jak i nierób czy pijak".
Dla mnie każdy pracowity człowiek jest bogaty, a każdy nierób jest biedny, więc nie uważam, że należy zabierać bogatym.
Oczywiste jest, że najlepsze byłoby kryterium ulgi w podatku dla tych, którzy wychowują dzieci. A... zaraz ktoś powie, że nie wolno podnosić podatków dla tych, którzy dzieci nie wychowują... No to ja bym podniósł podatek minimalnie dla wszystkich i dał ulgę, jak ktoś wychowuje dzieci i byłoby fair i zgodnie z konstytucją, która niektórych mało obchodzi. A jak ktoś nie pracuje i nie ma jak skorzystać z ulgi to i tak jest (była i pewnie będzie) opieka społeczna do pomocy, albo jeśli tylko może, to niech się lepiej bierze do pracy.

1

@Hushovt
@barcelonaLM
@cinek090
@ksobi
@ronni37
@Pogba
@tristan87
Masz rację Hushovt! Ludzie nie rozumieją podstawowych zasad, w większości myślą, że jak Państwu zabraknie pieniędzy, to wydrukują więcej i nigdy nie zabraknie.
Dla wszystkich OPTYMISTÓW, którzy tak myślą, przytoczę fragment doskonale znanej przypowieści o synu marnotrawnym:
"A gdy wszystko wydał, nastał ciężki głód w owej krainie i on sam zaczął cierpieć niedostatek".
Zwracam uwagę na krótki fragment, którego zwykle kapłan nie rozkminia podczas nabożeństwa, gdyż główna kwestia koncentruje się na wspaniałym ojcu, który przyjął syna i wydał na jego cześć przyjęcie.
Tyle tylko, że ów ojciec pracował i miał z czego wydać to przyjęcie, a syn i kraina, w której wszystko przebalował skończyła tak, jak i my skończymy, jeśli nie zrozumiemy, że nie głosujemy w tym kraju w większości na żaden PiS, tylko głosujemy za tym, aby otrzymać "socjal". Socjal ten trzeba wypracować. Oczywiście wydaje się, że najlepiej "zabrać bogatym i dać biednym" i PiS taką uszczęśliwiającą ludzi retorykę prowadzi, a przeciętny obywatel uważa, że bogaty, to musiał przecież nakraść, bo inaczej się nie da.
Przy takim "myśleniu" trudno się dziwić, że większość wyborców PiS-u to obywatele o niższym poziomie intelektualnym, a tam gdzie poziom wykształcenia jest wyższy, to już PiS przegrywa.
Zachęcam wszystkich do przemyśleń i wzniesienia się na jak najwyższy poziom intelektualny przed nadchodzącymi wyborami.

1

Oj ten Ronnie.... zaskoczył nas i trafił kolejny raz. Szkoda, że za kratki.

0

Jak już go zakontraktują, to niech tylko zapiszą sobie rabat w wynagrodzeniu za czas odwiedzin siostry z okazji jej urodzin.

0

@Konriii
No ale są mi jeszcze przy tych meczach, np. Już całkiem starszy Pan trener

0

Gdyby Real teraz był liderem, to decyzja byłaby prosta i oczywista. Wiadomo.
Zgaduję, ze jeśli się poprawi sytuacja, to jeszcze pograją o to mistrzostwo. Obstawiam bezwzględnie przeniesienie EURO na przyszły rok. Na szczęście żaden kraj nie budował po kilka stadionów na tą okoliczność, więc nie jest tak źle z utopioną kasą w inwestycje w stadiony. Przeniesienie tych rozgrywek pomoże dokończyć inne, które trwają (miejmy nadzieję).

0

@rafalmessi13
To powinni mu wtedy jakąś premię chyba wypłacić?

4

@mekston
Na razie Juve dołączy do kwarantanny

1

Ale KLOP z tym Liverpoolem!

2

@RKS1979
A jak będzie szaleć koronawirus, to kasa za bilety nie pomoże, aby ktoś chciał grać

2

@Zboras_1964
Chociaż nie będą na nich gwizdać !

Media