2

Dlaczego nie ma karnego?

0

Łatwo dziś miał, bo miał to trafienie „obcykane” na boisku treningowym w Madrycie.

4

No to teraz Perez profilaktycznie 200 baniek zaoferuje.

4

@hugz
Wiadomo jaki duecik nam przedzielą na Elclasico

1

@barcanawieki
Poniekąd oberwał „za swoje” z pierwszej połowy

1

Messi, jak z Realem na 3:2!

5

Normalnie zaraz Tebas będzie najlepszym przyjacielem ;-)

10

Ale złośliwie ustawili tą bramkę nie tym miejscu co trzeba. Ronaldo ma prawo być zły

1

@Comentateiro
On co najwyżej strzeli hattricka po meczu w toalecie.

0

Przy takim meczu ta woda nie powinna się należeć

4

@blakkudium
Takie bramki są zarezerwowane tylko dla CR7

3

Ale Cancelo fajnie się złożył

0

No i wyjątkowo było warto zarwać nockę, chociaż ten budzik o 3-ej to było jakby człowiek w łeb dostał kijem.

0

Wiedział, że jest na spalonym więc celował w łeb bramkarza i prawie go trafił

0

Mbappe się zesr… 2 metry przed kiblem

0

@RumbleDelivery
Ten wychowanek był źle wychowany, co zresztą potwierdza jego przejście do Realu, ale ja go generalnie też nie trawię, nie lubię tych jego permanentnych fauli przy użyciu łap.

3

Az dostałem kataru z tego wszystkiego.

1

@buby
Tak, tak, póki co świetnie też nam idzie na tym mundialu, idę o zakład, że nie przegramy żadnego meczu.

1

Wszyscy tu chwalą Bośnię, komentator tylko “Bošnia” i “Bośniacy”, ale oni mają łatwiej, bo grają razem z Hercegowiną na jedną Kanadę ;-) Normalnie dwóch na jednego!

1

U nas PiS z Rydzykiem tak “pomogli”kościołowi, że połowa ludzi przestała chodzić do kościoła.
Takie imprezy, jak ta z deklaracjami kto tam komu kibicuje nie pomogą też Realowi, a raczej lekko zaszkodzą, jak również kościół może tylko stracić kilku wiernych.

1

@AduŚ07
A myślałeś, że 2:0 jest dla RPA?

2

Więcej czerwonych kartek niż goli.

0

@MesQueUnClub_87
Tylko tu patykiem w szprychy była noga napadziora, który po nagłym wyhamowaniu specjalnie machnął ją do tyłu, aby zostać wyjebanym (względnie, aby z premedytacją wyjebać obrońcę z boiska)

1

@mkord
Dokladnie! To powinna być kara dla tego cwaniaka, co się zatrzymał specjalnie i machnął w tył nogą identycznie, jak ten kmiot Simeone

0

@messicocacola
Karny to jest bezpośrednio na bramkę z 11 metrów, a tu jest rzut wolny ;-)

1

No jestem ciekaw… jak dla mnie identyczne oszustwo, jak Guliano Simeone

0

“Czerwona kartka grozi także zawodnikowi, który opuszcza boisko, by zaprotestować przeciw decyzji sędziego”… a skąd sędzia ma mieć pewność, że to przeciwko jego decyzji? A jak schodził właśnie męczennik, że nie będzie dalej grał z Benficą, to co wtedy? Sędzia da mu czerwo, a ten sędziego też o rasizm oskarży?
Trzeba po prostu normalnie się zachowywać i mieć w nosie (po którym oczywiście nie wolno w się drapać) jakieś zaczepki i mieć jaja, że rzucą w ciebie bananem, to go zjesz, jak niegdyś Alves, pokazując właśnie w ten sposób gdzie głęboko masz takie zachowanie i nic z tego sobie nie robisz. Jednak jeśli każda zaczepka jest wyolbrzymiana przez Viniego do poziomu rasizmu, to nie ma co się dziwić, że to właśnie jego zachowanie powoduje irytację wśród kibiców i tylko podsyca do niewłaściwego zachowania, a ten się jeszcze bardziej nakręca.

2

@axegrinder
A ja pomyślałem, że jeszcze do kompletu Pepe na asystenta Bordalasa i wtedy to już byłaby prawdziwa katastrofa grać przeciwko tak sformatowanej drużynie.

3

W sumie przed turniejem obstawiano z dużym prawdopodobieństwem, że Polka będzie w finale.

0

@mekjulele
Tak, zgadzam się, ale wkurzało mnie takie granie i pobłażliwy sędzia wtedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?