2

@KlonaZepan
Każde zdjęcie Tebasa działa, jak płachta na byka. Nie ma znaczenia jakie dadzą.

0

@Bogan
W jednym i drugim przypadku psycholog by się przydał!
Jakoś u nas chyba nie działa taka instytucja.

0

Nie rozumiem dlaczego jest akurat ta bramka Leo. Sama bramka zwykła, jedynie super fajnymi szczęśliwy rajd, jak Maradona z Anglikami.

0

@Bogan
… im już nic nie pomoże.

1

@kamil_veb
No oni akurat to w przeciwieństwie do Torre mieli mnóstwo minut, aby się wykazać czy przełamać, albo „odpalić”.
I co wyszło z tego? Dyplomatycznie: „Figa”

21

Pewnie najlepiej tak gdzieś do 1-go września…

0

@Awtameok_Klana
Widzę, że albo masz problem z myśleniem, ale jednak troll…
Jak ci bardziej przeszkadza, że rozwalane jest nasze rolnictwo niż że rozwalane są ludzkie istnienia przez ruskich dzikusów, to ci współczuję.
Poza tym „rozwalane rolnictwo” to zasługa złodziejskiej pisiorskiej partii rządzącej.

1

@Awtameok_Klana
Ruski troll ?

7

Bardzo dobry artykuł do poczytania dla tych, co chcieli zwalniać Xaviego, albo sprzedawać Lewego jak najszybciej.
Wait….. nie tylko do poczytania.
Przede wszystkim do zrozumienia.

0

Ja się bardzo cieszę, że kara nie będzie taka, że mają grać przy pustych trybunach. Niech oglądają wszyscy, jak spadają do drugiej linii.
Kara powinna być finansowa i wynosić tyle, ile wpływy z biletów.
Kara gry przy pustych trybunach jest niesprawiedliwa, bo obejmuje również ponad 99% kibiców, którzy nie wtargnęli na boisko

0

@Firestone
HE he! Dobre!

0

Barcelona Milan 4:0 mi się przypomniało, ale wtedy było 0:2 na wyjeździe.
No i wtedy Milan został zdominowany przez Barcę jeszcze bardziej niż dziś Real przez City…

1

Militao wreszcie strzelił

0

@Tatazolwinia
No tylko z tym ostatnim, to lepiej nie, bo znowu sędzia będzie decydował, niech automat lepiej to ogarnia i będzie bez dyskusji

0

@Hartge
Marciniak to by poczęstował od razu Lautaro żółtą kartką

6

Manzano myślał, że sędziuje mecz przeciwko Barcelonie

0

O! Jaki dobry sędzia dziś jest w półfinale! Będzie ciekawie!

1

No więc jest tak:
Messi wróci, ale ponieważ nie było pieniędzy, to trzeba było zwolnić środki z najdroższych kontraktów.
Busi i Alba odejdą, a Messi w ostatniej chwili zamelduje się z Barcelonie.
Róbcie screeny ;-)

0

@Gracek10
To fakt! A poza melodia taka sama jak w filmie Duch, co ciekawe.
Ale swoją drogą to u nas Legia sobie ładny utwór przytuliła!

0

@Gracek10
Wszystkie są xujowe, oprócz fcbarca.com

0

Dla Realu to jest mega słabo grac pierwszy mecz u siebie, bo na wyjeździe to by sobie z kontry postrzelali, a tu będą musieć atakować i Halland tylko czyha na to.

0

@Miichu
To będzie wiadomo po obejrzeniu meczów. Nie chodzi o wynik, tylko o grę.

2

@Gracek10
Liverpool

2

@Messibestplayerintheworld
Jeszcze ta kartka dla Kurtuła, tylko po to, aby przedłużyć jeszcze bardziej… a potem już oprócz tych 5 minut ani sekundy…
Spoko powinien minutkę dorzucić za te żółtka.
Poza tym powinien był być rożny chwile wcześniej

4

@Bartula
Ale to miałeś chociaz lepszy komentarz

0

@Kamiloza91
183
ale na 11 masz w pisiorskiej

0

@Bartula
„Poniekąd” bo po rykoszecie ta asysta ;-)

0

@payn100
I jeszcze Alves ;-)

1

Nie Deco, tylko „dekiel”, który zdradzał swoją piękną żonę z byle dziwką, jak dobrze pamietam…
Poza tym to raczej jakaś bzdura ten News.

0

@busel004
Gdyby Fati miał chociaż polowe rozumu Busiego, albo Dembele czy Ferran….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?