O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2967
  • Liczba komentarzy 624
  • Polecenia 1622

Komentarze

2

O co chodzi z tymi herbami że muszą się zlewać kolorem z koszulką? Gdyby herb był kolorowy byłaby bardzo fajna, a tak przynajmniej dla mnie nic szczególnego.
Chociaż lepsze niż różowe, przynajmniej można założyć tak na co dzień

3

Taki artykuł o niczym. Nic czego byśmy wcześniej nie wiedzieli

1

Tylko 55tys? Poza może 3-4 meczami i tak więcej nie przychodzi. Jeszcze gdy był Messi to turyści trochę zapełniali

0

@Mirom26 gdzie jest plac dziesięciolecia?

0

Ani fajne ani kiepskie. Dno i tak zostało już osiągnięte tymi w poziome paski i szachownicę, trudno będzie zapukać spod dna, chyba że wymyśla jakieś gwiazdki

Zobacz wszystkie

89

Dziś rano na świat przyszła nowa fanka Barcelony. 54cm, 3kg i jak na fankę najlepszego klubu przystało 10/10 :)

82

Pisałem o tym wczoraj w formie żartu że zostanie. Rewolucja pełną gębą, Pjanic za Rakiticia. Bój się Europo!

55

Wstyd Barcelono, wstyd. Ze sportowego punktu widzenia taki ruch to dno. Z top 10 piłkarzy z największym ego w Barcelonie będzie chyba z pięciu. Messi, Neymar, Dembele, Suarez, Griezmann. Każdy będzie chciał był na afiszu i zaczną się zgrzyty. Pamięta ktoś jak skończyła się era galacticos u białych? Z wizerunkowego ten ruch jest jeszcze gorszy, bo pokazuje że w Barcelonie przestały się liczyć wartości. Bartomeu będzie stał uśmiechnięty razem z Neymarem do zdjęcia przy podpisywaniu kontraktu, przecież to jest groteska. No ale za tym uśmiechem przecież będą stały pieniądze, bo przecież nie chodzi o to żeby wzmocnić zespół sportowo tylko żeby kupić produkt marketingowy jakim niewątpliwie jest Neymar. Proponuję jeszcze Figo na dyrektora sportowego razem z Abidalem.

Quo vadis Barcelono?

45

@Chakalaka nie polecam

43

To był mój drugi sezon kibicowania gdy Barca go sprowadziła i też myślałem że zarząd jest nieudolny. Sprzedali Ronaldo, sprowadzili Dugarriego. Na szczęście przyszedł jeszcze Rivaldo i pamiętna przewrotka z Valencią. Tak, tak, dla niektórych to science fiction że Barca w ostatniej kolejce zapewniła sobie kwalifikacje LM. Na wygranie LM musiałem czekać 10 lat. I tak to już odkąd pamiętam było, raz Barca na topie, raz Real. Najważniejsze żeby Barca była sobą, nie straciła tożsamości. Nie mogą płacić 150mln za Dembele, trzeba dać szansę i zaufanie młodym. W końcu znowu pojawi się kolejne złote pokolenie.
Miłego wieczoru