Następny mecz:  Barcelona  -  Leganes     ·  Czwartek, 30 stycznia 19:00  ·  1/8 finału Puchar Króla TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

18 maja 2014

Dni w serwisie

2078

Liczba komentarzy

306

Ocena komentarzy

+723

Najlepiej oceniane komentarze
  • payn100

    Wstyd Barcelono, wstyd. Ze sportowego punktu widzenia taki ruch to dno. Z top 10 piłkarzy z największym ego w Barcelonie będzie chyba z pięciu. Messi, Neymar, Dembele, Suarez, Griezmann. Każdy będzie chciał był na afiszu i zaczną się zgrzyty. Pamięta ktoś jak skończyła się era galacticos u białych? Z wizerunkowego ten ruch jest jeszcze gorszy, bo pokazuje że w Barcelonie przestały się liczyć wartości. Bartomeu będzie stał uśmiechnięty razem z Neymarem do zdjęcia przy podpisywaniu kontraktu, przecież to jest groteska. No ale za tym uśmiechem przecież będą stały pieniądze, bo przecież nie chodzi o to żeby wzmocnić zespół sportowo tylko żeby kupić produkt marketingowy jakim niewątpliwie jest Neymar. Proponuję jeszcze Figo na dyrektora sportowego razem z Abidalem.

    Quo vadis Barcelono?

  • payn100

    To był mój drugi sezon kibicowania gdy Barca go sprowadziła i też myślałem że zarząd jest nieudolny. Sprzedali Ronaldo, sprowadzili Dugarriego. Na szczęście przyszedł jeszcze Rivaldo i pamiętna przewrotka z Valencią. Tak, tak, dla niektórych to science fiction że Barca w ostatniej kolejce zapewniła sobie kwalifikacje LM. Na wygranie LM musiałem czekać 10 lat. I tak to już odkąd pamiętam było, raz Barca na topie, raz Real. Najważniejsze żeby Barca była sobą, nie straciła tożsamości. Nie mogą płacić 150mln za Dembele, trzeba dać szansę i zaufanie młodym. W końcu znowu pojawi się kolejne złote pokolenie.
    Miłego wieczoru

Gorące tematy